Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolejną ? Ja jestem wierny jak delfin, jak suka zdechnie to potem juz nic nie bzyka do konca zycia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eloooo kto jutro sie na spocie melduje ?
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
też mi sie tak wydawało
-
UWAGA na tę firmę !
Takim to dobre wp***dol , betonowe buty i do szamba
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
Ja cie spanky rozumieć Ja tylko nie rozumiem czemu akurat taka kontrolka , równie dobrze mogła sie zapalić kontrolka od płynu do spryskiwaczy, kompletnie bez sensu , słabo logiczne i mało czytelne rozwiązanie
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
Mi sie kiedyś w golfie 4 zapalila , okazało że to czujnik światła stop Jaki to ma qwa związek ze świecami to nie wiem hehe
-
pomoc w tłumaczeniu
jest to: Badanie główne zgodnie z paragrafem , przegląd generalny
-
Strefa Śmiechu
Tomasz lis http://www.maxior.pl/?p=index&id=28945&5
-
Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera
Poziek jak nie zrobisz podświetlanych klamek to jesteś lewar hihi
-
Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera
Ja mam , a klubowicz Poziek teraz to reza w B6 to zagadaj
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
hahahah zółwik
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
za***iste
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Do czasu
-
Czym najlepiej zmyc markera z lusterka?
Pumex hihi
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
webasto bym chciał mieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja chce takie jak w A6 z diodkami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak cie znam Żółwik to byś sobie przykimał w trakcie hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź to kevlar czy jakaś tkanina ala kevlar ? No to sie trzeba będzie ustawić http://download.audi.com.edgesuite.net/werbespots/r10_emo_high_cbr.zip fajna reklama TDI R10
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hamuj bajere cycu Dzisiaj myłem bryke karcherem z tymi środkami chemicznymi ,jakieś piany itd , byłem w szoku jak to za***iście myje . klasa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wy sprawdzacie gazety czy tylko allegro itd ? Tomboyy sprężaj dupe i leć do niemiec jak bardzo chcesz fajną bryke http://mobile.de/SIDHjCjkFih2dVNgvQ1YBbrnA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1164805827A1LsearchPublicD1100CCarS-t-vpLtt~BmPA1B20A0t-t-vQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/searchPublic.pl?sr_qual=GN&formType=pkwDetail_GN&_form=search&sr_make=1900&sr_modelId=9&sr_useNetPrice=0&sr_priceFrom=-2&sr_priceTo=-2&sr_category=1&sr_doorCount=-2&sr_powerFrom=-2&sr_powerTo=96&sr_registrationDateFrom=2002&sr_registrationDateTo=2003&sr_mileageFrom=-2&sr_mileageTo=150000&sr_engineType=Diesel&sr_emissionClass=-2&sr_gear=Schaltgetriebe&sr_airConditioning=-2&sr_model=&sr_vehicleType=-2&sr_color=-2&sr_country=-2&sr_zip=&sr_zipRadiusTo=-2&sr_damaged=0&sr_daysOldTo=-2&sr_sortOrder=0&sr_advertiserType=-2&sr_deliverability=-2&sr_allWheelDrive=1&doSearch.x=53&doSearch.y=15
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe nie wiem Adaś co za silnik siedzi u ciebie fiu fiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SebMis tak właśnie działa Q No tomboyy byłem troszke zblazowany , bo wolałem spota no ale trzeba sie czasem opanować bo foch A nie jest wskazany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo spocik klasa w uj bryk super Foty gicio Poziek zajefajna ta 4
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
A co to za walniecie przy 1800 rpm ? Esp ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co ona ci tam zrobiła ? hehe Jak masz jakieś problemy to wal śmiało , od czego ma sie kolegów stary, nie zamykaj sie w sobie hehehhe