Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. no to jak? robimy nową akcję? 2 tysiące stron do czerwca!
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
No to 43 Jak będę zmieniał na wiosnę to zwrócę uwagę czy gdzieś nie jest to przypadkiem nabite od środka.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Nie mam pojęcia jakie ET. Chyba takie samo jak w standardowych s-line czyli 35mm bo opona na tej feldze ma podobną odległośc od krawędzi nadkola. Co do koloru to zewnętrzne powierzchnie felgi są satynowe, a środek rzeczywiście antracyt (aż musiałem poszukac na sieci definicji koloru antracyt )
-
[B6 AVJ] Progi od RS4 czy listwy na drzwi S4. Czy jedno i drugie?
Tak jak basen pisze, progi nie będą pasowac ani do budy B6 ani do B7. RS4 ma poszerzone nadkola z przodu i z tyłu i tylko do takiego nadwozia progi będą pasowac. Są zestawy firm trzecich, które pozwalają wystylizowac zwykłe nadwozie B6/B7 do wersji RS4 bez przerabiania nadkoli. Jesli upierasz sie juz przy stylizacji RS4 to powinieneś szukac wlasnie czegos takiego. http://www.lltek.com/PRS_bin/prs_131_audi_a4_b6_body_kit_conversion_styling.htm Ja jednak jestem zwolennikiem tylko fabrycznych rozwiązań więc moim zdaniem powinieneś dac sobie spokój z rezaniem "body kitów" i zaimontowac listwy S4.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Proste końcówki w dieslu absolutnie NIE brudzą zderzaka! To jakaś bujda na resorach! No chyba, że masz wgrany taki program jak alan A tu tyłek mojej niuńki: Końcówki o średnicy 75mm, lekko ścięte. Bardzo podobne do oryginalnych z S4. Takie same mają Flyer i Oniak. U mnie wystają trochę bardziej.
-
[B6 AVF] Mapa do RNS_E 2007 vs 2008
W końcu są zaznaczone urzędy pocztowe. Dla mnie bardzo przydatna rzecz :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie tu mają plakaty reklamowe malik @ Predazzo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie niestety nie będzie. Zmykam w Dolomity na deseczke
-
[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
Polecam Motorolki. Działają z Audi BT idealnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No rormalnie az fajki zacząłem kupować
-
[B6 BDG] układ wydechowy 2.5tdi v6 chęć wymiany tylko co??
No Ty trochę przesadziłeś z tym poczwórnym wydechem do 1.9TDI Co do modyfikacji wydechu w 2.5 to proponowałbym obcięcie standardowych rurek skierowanych w dół i montaż ładnych końcówek z nierdzewki o średnicy 70-80mm. Mamy już kilka autek w klubie po takiej przeróbce (między innymi moja, Oniaka, Flyera). Wygląda to super no ale dzwięku raczej nie modyfikuje. Mimo to mi się bardzo podoba dzwięk mojej 2.5V6 i raczej nic bym nie zmieniał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rezacze kur*a mać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W pewnym sensie to kubełek i to kubełek. Tylko ten drugi trochę słabiej będzie trzymał na zakrętach
-
[B7 ASB] 3.0 tdi by Aligator dynosoft.pl
chce być przy tym Muszę to zobaczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj, stary, mocno sie mylisz. To skarbnica wiedzy o warszawskich "dzikach". Polecam do czytania w dlugie zimowe wieczory Lojalnie uprzedzam, żebyś potem nie żałował. O tak, szczególnie polecam strony od 960 do 1000 Dużo się wtedy działo.. przez te... hmmmm... 3 dni? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 20:13 _________________________________________________ Classic z technik negocjacyjnych.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosz k**ew zeby was....@%$*&@#$&*# Nastepnym razem jak bede na spocie to zaparkuje gdzies dalej... W sumie to fajny kolor tej bryczki masz Al A męskich nie było?
-
Problem z przeglądarką Firefox
Wiem co się popsuło!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaaa.. to ja przepraszam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
CO TO k**wa MIAŁO BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!? Jak to co? Przecież napisane "ABC Fotografii"