Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko dokładnie opisane tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19949.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na razie tylko pani blond kelnerki z bierhalle. Nie wiem co tam macie na innych fotkach więc się nie wypowiadam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dalej dalej, tluczcie te glupoty! Musimy dobic do 1000 stron przed 2008 Bez Waszej pomocy sie nie uda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za tamtą powinieneś dostać Oscara poka! poka!
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
Wysłałem Ci PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne te kelnerki w tym bierhalle :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co Ty opowiadasz. Z ankiety wynika, że będziesz 2 razy! [br] [br] _________________________________________________ Idźcie do Sofii to będzie 60 lasek na 6ciu chłopa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe.. no to łapy przy sobie Możesz patrzeć ale nie macać Wtedy żona nie powinna się czepiać Ja ich nie dotykam to zawsze one mnie miziają Eeee.. no to żona może mieć co najwyżej pretensje tylko do nich a nie do Ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli Cafe Kulturalna w PKiNie? [br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 09:05 _________________________________________________ Hehehe.. no to łapy przy sobie Możesz patrzeć ale nie macać Wtedy żona nie powinna się czepiać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idziecie do Sofii? a nawet jeśli to wówczas pójdziesz z nami?? hehehe... w sobote spoko, w piatek niestety nie moge
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idziecie do Sofii?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, może udałoby się tą imprę przesunąć na sobotę wieczór? W piątek niestety nie mogę
-
Jak to pogodzić ładne granie i navi?
Kup autko z RNS-E + Bose, będziesz miał wszystko co wymieniłeś :th:
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Hehehe... inna wersja.. ale koszmar http://allegro.pl/item275236684_tylne_lampy_led_diodowe_audi_a4_b6_chrom_nowe.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cenie Wasze poczucie humoru Panowie Musimy jednak na prawdę pomyśleć nad jakimś cieplejszym miejscem albo zamieniać spoty na imprezy (domowe czy inne). Nie sposób wytrzymać w tym FW. Ciągnie od podłogi tak, że reumatyzmu można dostać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet ??? Nie pamiętam nikogo takiego. Malik ??? Coś mi się obiło o uszy. Motor ??? Też gdzieś już to słyszałem. Mam Was już dosyć. Znudziliście mi się. Sprzedałem Audi. Wypisuję się z klubu.
-
[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4
Tak, jakość na bardzo dobrym poziomie. Spasowanie idealne. Po ponad 8 miesiącach użytkowania nie widzę żadnych śladów zużycia. Nie mam pojęcia co to za firma.
-
[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4
W końcu, po długiej przerwie, pojawiły się na ebay-u satynowe obudowy lusterek do B6/B7. http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ260184739009QQihZ016QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Takie same zainstalowaliśmy z oniakiem w naszych autkach na wiosnę. Kilka osób pytało mnie później o miejsce zakupu, jednak lusterka zniknęły z aukcji na długi czas. Dostępne były tylko chromowane. Sprzedawca jest z Hamburga, po dokonaniu wpłaty przez Paypal przysyła lusterka ładnie zapakowane EMS Pocztexem w 3-4 dni. Montaż bezproblemowy w 10-15 minut. W razie komplikacji mogę doradzić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Tuner TV DVB
To co masz w autku to tuner DVB-T pozwalajacy odbierac telewizje cyfrowa nadawana z nadajnikow naziemnych. W Polsce w tej chwili jest to w fazie wczesnych testow i zasieg nadajnikow jest bardzo maly. Zeby sprawdzic tuner musisz podjechac do ktoregos z tych miast: 28 DVB Test Wrocław - Żórawina DNS 5,50 H TVP1, TVP2 37 DVB Test Leżajsk - Gieldarowa PDK 2,00 H TVP1, TVP2, TVP3 38 DVB Test Wisła - Skrzyczne SLK 1,00 H TVP1, TVP2, TVP3 42 DVB Test Krosno - Sucha Góra PDK 18,20 H TVP1, TVP2, TVP3 48 DVB Test Warszawa - PKiN MAZ 1,35 H TVP1, TVP2, TVP3 Więcej info: http://ryniak.pl/kaon/dvbt.php
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Interface AV emulujacy Tuner TV ~400PLN (ale to juz chyba masz zamontowane) - Kamera cofania ~350PLN - Okablowanie ~30PLN - Wgranie trybu Lambo do RNS-E tak żeby przy włączaniu wstecznego pokazywał się obraz z AV1 na nawigacji Wrażenia z jazdy bezcenne, za wszystko inne zapłacisz kartą Mastercard [br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 14:41 _________________________________________________ No to rzeczywiście przydatne jak jestem jedynym użytkownikiem tego autka Chyba że przerobię na BangBus
-
Strefa Śmiechu
fuuuuuuuu.. jak można takim brudnym autem jeżdzić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam lubie rezać. Ostatnio czuję jakąś taką pustkę... ;( Kończą mi się pomysły :confused4:Czas na zmianę autka chyba
-
[B6 AVF] Wyświetlanie kontrolki rezerwy paliwa na komputerze pokładowym
Wyjeździj pół baku i dolej do pełna. Wszsytko wróci samo do normy Miałem już taką sytuację gdy wyczerpałem akumulator.