Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Wszystko dokładnie opisane tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19949.0.html
  2. Na razie tylko pani blond kelnerki z bierhalle. Nie wiem co tam macie na innych fotkach więc się nie wypowiadam
  3. No dalej dalej, tluczcie te glupoty! Musimy dobic do 1000 stron przed 2008 Bez Waszej pomocy sie nie uda.
  4. za tamtą powinieneś dostać Oscara poka! poka!
  5. Fajne te kelnerki w tym bierhalle :th:
  6. Co Ty opowiadasz. Z ankiety wynika, że będziesz 2 razy! [br] [br] _________________________________________________ Idźcie do Sofii to będzie 60 lasek na 6ciu chłopa
  7. Hehehe.. no to łapy przy sobie Możesz patrzeć ale nie macać Wtedy żona nie powinna się czepiać Ja ich nie dotykam to zawsze one mnie miziają Eeee.. no to żona może mieć co najwyżej pretensje tylko do nich a nie do Ciebie
  8. Czyli Cafe Kulturalna w PKiNie? [br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 09:05 _________________________________________________ Hehehe.. no to łapy przy sobie Możesz patrzeć ale nie macać Wtedy żona nie powinna się czepiać
  9. Idziecie do Sofii? a nawet jeśli to wówczas pójdziesz z nami?? hehehe... w sobote spoko, w piatek niestety nie moge
  10. Idziecie do Sofii?
  11. Panowie, może udałoby się tą imprę przesunąć na sobotę wieczór? W piątek niestety nie mogę
  12. Kup autko z RNS-E + Bose, będziesz miał wszystko co wymieniłeś :th:
  13. Hehehe... inna wersja.. ale koszmar http://allegro.pl/item275236684_tylne_lampy_led_diodowe_audi_a4_b6_chrom_nowe.html
  14. Cenie Wasze poczucie humoru Panowie Musimy jednak na prawdę pomyśleć nad jakimś cieplejszym miejscem albo zamieniać spoty na imprezy (domowe czy inne). Nie sposób wytrzymać w tym FW. Ciągnie od podłogi tak, że reumatyzmu można dostać
  15. Hornet ??? Nie pamiętam nikogo takiego. Malik ??? Coś mi się obiło o uszy. Motor ??? Też gdzieś już to słyszałem. Mam Was już dosyć. Znudziliście mi się. Sprzedałem Audi. Wypisuję się z klubu.
  16. Tak, jakość na bardzo dobrym poziomie. Spasowanie idealne. Po ponad 8 miesiącach użytkowania nie widzę żadnych śladów zużycia. Nie mam pojęcia co to za firma.
  17. W końcu, po długiej przerwie, pojawiły się na ebay-u satynowe obudowy lusterek do B6/B7. http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ260184739009QQihZ016QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Takie same zainstalowaliśmy z oniakiem w naszych autkach na wiosnę. Kilka osób pytało mnie później o miejsce zakupu, jednak lusterka zniknęły z aukcji na długi czas. Dostępne były tylko chromowane. Sprzedawca jest z Hamburga, po dokonaniu wpłaty przez Paypal przysyła lusterka ładnie zapakowane EMS Pocztexem w 3-4 dni. Montaż bezproblemowy w 10-15 minut. W razie komplikacji mogę doradzić.
  18. To co masz w autku to tuner DVB-T pozwalajacy odbierac telewizje cyfrowa nadawana z nadajnikow naziemnych. W Polsce w tej chwili jest to w fazie wczesnych testow i zasieg nadajnikow jest bardzo maly. Zeby sprawdzic tuner musisz podjechac do ktoregos z tych miast: 28 DVB Test Wrocław - Żórawina DNS 5,50 H TVP1, TVP2 37 DVB Test Leżajsk - Gieldarowa PDK 2,00 H TVP1, TVP2, TVP3 38 DVB Test Wisła - Skrzyczne SLK 1,00 H TVP1, TVP2, TVP3 42 DVB Test Krosno - Sucha Góra PDK 18,20 H TVP1, TVP2, TVP3 48 DVB Test Warszawa - PKiN MAZ 1,35 H TVP1, TVP2, TVP3 Więcej info: http://ryniak.pl/kaon/dvbt.php
  19. - Interface AV emulujacy Tuner TV ~400PLN (ale to juz chyba masz zamontowane) - Kamera cofania ~350PLN - Okablowanie ~30PLN - Wgranie trybu Lambo do RNS-E tak żeby przy włączaniu wstecznego pokazywał się obraz z AV1 na nawigacji Wrażenia z jazdy bezcenne, za wszystko inne zapłacisz kartą Mastercard [br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 14:41 _________________________________________________ No to rzeczywiście przydatne jak jestem jedynym użytkownikiem tego autka Chyba że przerobię na BangBus
  20. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    fuuuuuuuu.. jak można takim brudnym autem jeżdzić
  21. Ja tam lubie rezać. Ostatnio czuję jakąś taką pustkę... ;( Kończą mi się pomysły :confused4:Czas na zmianę autka chyba
  22. Wyjeździj pół baku i dolej do pełna. Wszsytko wróci samo do normy Miałem już taką sytuację gdy wyczerpałem akumulator.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.