Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Mały teaser fotek z wczorajszej sesji. Więcej już wkrótce. Fotki by Piotr Piechocki, http://piotrpiechocki.viewbook.com/
  2. Albo wymienić kierownicę na taką z B7, bo z tego co zrozumiałem opisujecie działanie klawiszy na starej kierownicy z B6.
  3. Co za bzdury. Od tego masz klawisz "Mode" żeby przełączać się pomiędzy modułem BT a obsługą radia.
  4. Niestety odczujesz na kosztach eksploatacyjnych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do biura jest laser. Mimo wyższych początkowych kosztów zakupu dalsza eksploatacja wychodzi taniej niż atramentówka. Przy atramentówkach producenci koszt urządzeń subsydiują sobie późniejszymi wpływami ze sprzedaży pojemników z tuszem. Dlatego na pierwszy rzut oka atramentówki wydają się tańsze
  5. Oniak nie teoretyzuj tylko weź się w końcu za to. Przyszla środa u mnie. Masz ten dowód już?
  6. Luzik, sam przyznałem, że te 5s raczej jest nierealne. Nie ma co sobie dopierdzielać dalej Zostawiam was w tej waszej piaskownicy
  7. hehe.. dyskryminacja nie znam szczegółow. wg. mnie to na pewno mniej niż 18 ale makijaż ją odrobinę "postarza". laska śliczna!
  8. Tylko iPhone! Używam wiernie od 2giej generacji i w życiu bym na nic nie zamienił. Potęgę stanowi nie tylko samo urządzenie ale mnogość apikacji i kompatybilnych urządzeń. Iphone od momentu pojawienia się w 2007r stał się swego rodzaju standardem przemysłowym nieudolnie naśladowanym przez innych producentów. Jak możesz to poczekaj do września na wersję 5.
  9. przy skorze Verano jest tylko czarna. Jasna nitka w alkantarze jest/moze byc. nastepny co czytac ze zrozumieniem nie potrafi - jakas plaga normalnie... przeciez mam pneumatykę - napisalem to w opisie, widac na zdjeciach a poza tym wszystkie 4.2TDI maja ją w serii Sorry, przed tym postem sprawdzałem dokładnie opis i nie zauważyłem pozycji - pneumatycznego zawieszenia, nie wyspałem się chyba To trzeba było ją obniżyć do sesji Na jednej z fotek widać nawet na FIS kontrolkę pneumatyki.
  10. Oniak, nie chodzi o to czy jesteśmy za leniwi żeby sięgnąć palcem i sobie włączyć to czy tamto. Wycieraczki zawsze włączysz jak zacznie padać deszcz bo inaczej nic nie będzisz widział przez szybę. Natomiast o włączeniu świateł nie zawsze się pamięta, szczególnie gdy jedziesz dobrze oświetloną ulicą. Dlatego chciałbym to zautomatyzować.
  11. No ale przecież to jedno i to samo urządzenie Po 2005r czujnik deszczu zawiera w sobie czujnik zmierzchu Koledzy, ja wiem że macie misję. Ale ja na prawdę do tego podchodzę na luzie. Chcę mieć komfort nie pamiętania o przełączniku świateł. Teraz na pozycji 0 palą się same LEDy. Podświetlenie deski już wymusiłem na stałe VAGiem. Jedyne co mi przeszkadza to zapalanie ręczne xenonów jak się zrobi ciemno. Chcę to zautomatyzować. Automatyczne włączanie wycieraczek mi wisi.
  12. drogo opusc troche to wezme
  13. Naprawiłem Ci listwę? To co się rzucasz? Znowu mam Ci rękę złamać?
  14. Dokładnie tak samo mam zamiar podejść do tematu. Pisałem wcześniej, że włącznik będę musiał zmienić na taki z opcją auto. Kolejny raz widzę, że trzeba uważać na allegro. Są używki (do TT/S3/R8 chromowane) po 260-300PLN kiedy w ASO nówka kosztuje 250
  15. Jeśli ktoś chce w 100% ORI i tak jak zrobiła to fabryka to trzeba. Ale jeśli przystosuje się obecne mocowanie a sam czujnik deszczu przesunie się wyżej w obudowie to można zostawić obecną szybę. Tak to wygląda w TT:
  16. Na pewno odrobinę jest ale możliwość zaistnienia sytuacji gdy woda dostanie się do rury przez filtr jest niewielka. Sam grill oraz zamontowany za nim nawiew zmieniają kąty zasysania powietrza do środka. Szanse na przedostanie się do środka większych kropel wody i zmoczenie stożka są nikłe. Dodatkowo filtr nasączony jest olejem który skutecznie hamuje krople wody. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 11:49_________________________________________________Do tego zmierzam.
  17. MCE jest kompatybilny. To auto modelowo z 2008r więc trochę nowsze niż Twoja B6 Do zakupienia tylko lusterko z czujnikiem, wiązka przewodów oraz przełącznik świateł.[br][br] Masz na stronie 24 więcej fotek
  18. Adblock powstał w 2002 rok a Ty dopiero teraz dowiedziałeś się o takim czymś ?? takich mam kolegów w klubie Długo udawało się to trzymać przed nim w tajemnicy. Ale ktoś w końcu zdradził.
  19. kto będzie dzisiaj na spocie?
  20. Rogal przed urlopem nie dał rady zmierzyć. Po powrocie obiecał mnie gdzieś wcisnąć.
  21. Muszę w końcu zrobić osłonę filtra stożkowego. Ciągle nie mogę się do tego zabrać. Dodatkowo wracam do koncepcji wydechu TTS. Czyli podwójne dwururki. Odpowiednia dokładka już zakupiona. Obecne lochy 100mm są za toporne. Zastanawiam się też nad czujnikiem światła i deszczu żeby bardziej zautomatyzować pracę przednich lamp. W tej chwili xenony trzeba włączać ręcznie gdy zapada zmrok albo wjeżdża się do tunelu. Pozostaje tez temat zmiany kół. Ale to pewnie dopiero na wiosnę.
  22. Nie, to nie B7. Odkręcasz 3 śrubki i wyjmujesz lampę. Zamiana i kodowanie zajęły mi 15 minut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.