Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. malik odpowiedział(a) na Nsa4 temat w Audi TT/TTS/TT RS
    za***iste mody też pójdę w tym kierunku, pytanko gdzie kupiłeś nakładki na lusterka ?,ale trochę krótko się TT-ką bujałeś U mnie auta miejsca długo nie grzeją. Jak już wszsytko przy nich zrobię to czuję pustkę i czas na zmiany To nie nakładki tylko oryginalne obudowy aluminiowe z TTS/TTRS/R8. Na allegro wyhaczyłem komplecik za 700PLN. Lekkie ryski miały ale dało się spolerować pastami Megsa do aluminium. Montaż trochę bardziej skomplikowany niż w A4 ale do ogarnięcia. Tutaj masz za tysiaka Audi TT TTS R8 obudowy lusterek (2835941689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Targuj się.
  2. Doszło bardzo dużo danych. Większość nowych dróg i autostrad. Zwiekszyło sie też znacznie uszczegółowienie aglomeracji.
  3. Tłum, że szpilki nie wciśniesz
  4. Megacar Serwis Volkswagen Group Audi Volkswagen Seat Skoda opinie komentarze / Warszawa, Przasnyska 2 b Zakladałem tam gwint TEINa do S4. Ogarneli montaz i geometrię wzorowo.
  5. 2500kg netto. Zatankujesz do pełna i jest 2600kg. Poza tym pewnie inna aerodynamika bryły Q7.
  6. Musi palić więcej bo ma większy silnik i dwie turbiny. W obecnej konfiguracj (wycięte DPFy + lekki program) normalna jazda po mieście (centrum Wawy plus przedmieścia) to 14-15l. W trasie udało mi się zejść do 10l ale jadąc bardzo spokojnie 100-110km/h na tempomacie. Zasuwając autostradą 180km/h z boxem narciarskim na dachu też ciągnie 15l
  7. Zaraz Cię z tego wyleczę
  8. Wchodzę w to. Niektóre stoja tuz przy jezdni. Wystarczy kupic jakiegos grata i mozna kosic w nocy. W UK wieszaja na nich opony z benzyna i podpalaja. Jest nawet galeria w necie gdzies. ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- Domena jest niezarejestrowana, czyli jest dostepna.
  9. malik odpowiedział(a) na Nsa4 temat w Audi TT/TTS/TT RS
    Miałem takie autko przez rok z tym silnikiem i DSG. Sama radość! Polecam bodykit z TTS bo nie jest drogi a pięknie ją odświeży. Link do mojego starego wątku. http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-tt-2-0tfsi-s-tronic-bodykit-tts-176872/
  10. Do dwustu, Malik Cię zeźre, przeżuje i wypluje. ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- To tak żeby atmosferę podgrzać Pany tylko nie wiem czy jest sens czekać do wtorku. Niech Bajk zrobi soft ,no chyba że wszyscy go chcemy opierdoolić, to może byc dziś i umawiajmy sie jak najszybciej, bo do wtorku to zima jak nic nas zastanie, a stuprocentnie deszcz, a wtedy Oniak przy dwustu bedzie sądził boki na A 2 i wszyscy chciał nie chciał będziemy w telewizji po spowodowaniu karambolu. taaaa... jutro rano jade w Alpy bede za tydzien
  11. Tyle ile wleję. Do ostatniej kropli
  12. Moja sekretarka poda termin następnej wizyty
  13. Uwierz mi, że specjalnie się nie starałem i leciałem z D a nie z S Mogę przewieźć chętnych nastepnym razem. 825NM i 370PS. Wykres tutaj: http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/q7-btr-4-2tdi-326ps-s-line-panorama-pneumatyka-itd-226682/
  14. Dobra, to i ja wpadnę rozdać parę autografów i uścisków dłoni
  15. Jak chcesz mieć dawkę śmiechu na miesiąc to zabierz Norbiaka do knajpy i postaw parę głębszych.... zaczną się tany tany w razie czego mogę zrobić rezerwację
  16. Gratuluję zapału i wytrwałości. Mod za***isty. Można wiedzieć ile Cię kosztowało servo w ASO?
  17. Wszystko zależy z jaką skrzynią jest zestawiony. U mnie niestety Tip Aisin okazał się ograniczeniem i możliwy był tylko delikatny program na 370PS/825Nm. Sorry za OT.
  18. Super furka, super kolor, super wyposażenie. Gratuluję ... też mam V8 4l Bi-Turbo
  19. Apple robił dokładnie takie same hece porównując się do PC
  20. Wal na Mineralną do Rogala. Wytnie DPF i wyłączy go w ECU. Emisja spalin nieznacznie wzrośnie ale i tak będzie się trzymało obowiązujących u nas norm. Samo wycięcie DPF nieznacznie podnosi moc i zmniejsza zużycie paliwa. Jak chcesz to od razu zrobisz program. Polecam.
  21. Wszystkie bez wyjątku Tak samo jak białe rowery są najszybsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.