Treść opublikowana przez ciahciah
-
[B5 AFB] Log z przepływki
najpierw wymyj przepływkę i dopiero zrób logi
-
[ALL] Proszę o analizę logów 1.9 AWX+chip (uzupełnione logi)
do wymiany termostat, kup w servisie, wymień tez filtry nie chce wprowadzać w błąd ale widzę dawkę paliwa na jałowym złą... niech znawcy AWX dopowiedzą co z dawką bo tu jest czip..
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów (poprawione)
ustaw dawkę paliwa, tu masz jak to zrobić: !co i jak użyj opisywałem to już dziesiątki razy..
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów-aktualizacja
W ECU pewnie pękł wężyk, zafajdał wszystko olejem, sprawdź też czy nie porobiły się przy sensorze zimne luty lub ścieżka nie urwała. Sensor to to czarne pudełeczko wymiarami podobne do pudełka zapałek
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów A6 AFN - nowe logi!
jak przy samych świecach spadło do 10V to pewnie akumulator się kończy, przyjdą porządne mrozy i się okaże czy mam racje teraz możesz sprawdzić na włączonym silniku jak tam ładowanie, bez obciążenia 14,2-14,4V, a ze światłami, radiem i nawiewem 13,9-14,2V, jak będzie poniżej 13,9V regulator napięcie w alternatorze nie domaga, sprawdź też gęstość elektrolitu no i dolej wody destylowanej, w skrajnych celach pewnie trochę ubyło, potem naładuj zwykłym prostownikiem o małym prądzie aż osiągniesz napięcie 14,5V-15,9V i prąd jak spadnie do 1,3A lub poniżej, ja kończę lądowanie jak przestaje prąd spadać, mam wtedy 15,9V 1,3A ale mój ma już 8lat lądowanie należy przerwać jak gazowanie będzie większe w logach jedynie jest problem z doładowaniem, jest nie stabilne i wolno wstaje turbo, masz katalizator? zrób dynamicznego 010 i 011 od 1000obr do 4200obr.
-
[B5 1Z] Prośba o analizę błędów z odczytu Vag Audi a4 B5 90KM 1995r.
nie będę się powtarzał :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Bardzo proszę o analizę logów - objawy w innym wątku
wężyki pod wpływem podciśnienia mogą się zaginać i zatykać po czyszczeniu kolektora potrzebna nowa uszczelka, dobrze by było ale nie ma potrzeby nowych śrub, dokręcasz 25Nm
-
[B5 AFN] Bardzo proszę o analizę logów - objawy w innym wątku
po wymieniaj podejrzane wężyki podciśnieniowe i sprawdź szczelność dolotu wyczyść kolektor ssący(wypal), erg i przedmuchaj wężyk wychodzący z ECU podmień N75 z N18 na próbę i zrób logi dynamiczne 000, 010 i 011 wyciąganie turbo nie sadzę żeby coś dało, według mnie problem tkwi w sterowaniu... rozrząd kiedy był wymieniany?
-
[B5 AHU] Bardzo proszę o sprawdzenie logów
masz nie szczelny dolot termostat kup w aso dawka jałowa jest spora, możesz pobawić się vagiem z tym
-
[B5 AHU] Prośba o analize logów-Kąt wyprzedzenia wtrysku
wrzuć komplet logów bo w tych nic poza złym kątem wtrysku nie ma
-
[B5 AVG] Prośba o sprawdzenie logów AVG - problem z przyśpieszaniem
no to spróbuj jeszcze raz wyczyścić tylko dokładniej, potem zrób dynamiczne 000, 003, 008, 010 i 011 odkręć rurę miedzy filtrem powietrza a turbo i obadaj ją czy jest ok
-
[B5 AVG] Prośba o sprawdzenie logów AVG - problem z przyśpieszaniem
możesz napisać skład chemiczny tego środka którym czyściłeś przepływkę? :>
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów A6 AFN - nowe logi!
1,8cm chyba nie tyczy się turbiny AFN, turbo AFN ma skok niecałe 1,1cm :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów A6 AFN - nowe logi!
sterowanie doładowaniem kuleje, podmień N75 z N18 i pokaż dynamicznego 011 od 1000obr do 4200obr
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
banshee herezje opowiadasz :gwizdanie: mowa jest o AFN a nie AWX pytałem o wisko bo moje przy 99C palcem bez wysiłku zatrzymam i teraz mam dylemat czy wymieniać czy nie...
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów - dymi na niebiesko
obstawiam problem z dolotem za winowajce niebieskiego dymka, ja tak miałem, rura od filtra powietrza do turbo zsunęła się z turbo, po dokręceniu spalanie spadło o litr i koniec niebieskich bąków - powodem było nie stabilne doładowanie a co za tym idzie nie była w pełni spalana mieszanka która wylatywała wydechem
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
palcem albo śrubokrętem dotykając obwódki wirnika, przy 87C spokojnie palcem powinieneś zatrzymać, sprawdź tez dolny waż od chodnicy czy po rozgrzaniu silnika jest tak samo gorący jak górny czy jest letni jak w zimie temp podczas jazdy będzie spadać poniżej 87C wymień termostat na ori czy przy temp 99C wisko da się zatrzymać palcem?
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
termostat kupuje się w servisie... na drugi raz będziesz wiedział po rozgrzaniu silnika do 90C jesteś w stanie zatrzymać wisko?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
układ sterowania podciśnieniem kuleje, zacznij od wymiany wężyków i gruntownego sprawdzenia szczelności układu
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
statyczny kąt wtrysku do korekty bo w zimie kulawo będzie zapalał silnik filtr powietrza dawno był wymieniany?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
chociaż ty vauxhall95 widzisz co i ja widzę, co do przeładowania jest to norma po przebiegu 200tys, ale można to permanentnie zlikwidować
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów.
kup nowy korek a przynajmniej uszczelkę, wymiana zbiorniczka też może okazać się antidotum, w aso chyba ceny są przystępne, sprawdź czy nie cieknie ci w miejscu trzech świec żarowych doładowanie bardzo nie stabilne..
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
termostat i katalizator pewnie będzie zaraz kwestią sporną, ale według mnie jest do wycięcia, a termostat do wymiany a co do chwilowego spadku mocy moderator pewnie ci powie co trzeba zrobić..
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów (po zakupie auta) nowe logi
za dwa tygodnie będzie jak przed czyszczeniem...
-
[ALL B5] Czujnik temperatury paliwa
napięcie czego i w jakim celu?