Treść opublikowana przez gelus
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Akcja Serwisowa - wymiana Cewki
heheh moze umieszcza Cie w galeri jakiejs;P z tego co ja wiem ja w dojczlandach mialem juz raz wymieniane cewki w serwisie, pytanie czy wtedy tez byla akcja serwisowa czy wlasciciel sobie wymienil je sam... idz podaj vin zobacz, moze i wymienia Tobie tez a przy okazji dowiesz sie jakie numery cewek przechodza akcje
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Akcja Serwisowa - wymiana Cewki
niestety nie bede kojarzyl numerow cewek... nie pomoge..
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Akcja Serwisowa - wymiana Cewki
jedz do serwisu, po numerze vin Ci sprawdza, akcja serwisowa nie jest przypieta do wlasciciela tylko do auta, ja mialem auto sprowadzone z DE
-
[B6 ASN] Migający Check Engine i szarpnięcie
proponuje udac sie do serwisu i sprawdzic czy auto nie podlega akcji ja posiadam ASN z 2004 r i okazalo sie ze sie zalapalem na wymiane cewek - 6 nowych sztukensow
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Akcja Serwisowa - wymiana Cewki
okazuje sie ze moje auto zalapalo sie na akcje serwisowa wymiana cewek posiadam auto a4 3.0 V6 ASN z 2004 roku proponuje udac sie posiadacze tego silnika i sprawdzic czy akcja serwisowa obejmuje ich auta, wiem ze dotychczas trafialo na 1.8T moje juz po wymianie:) pozdrawiam i powodzononka
-
[ALL] RNS-E nie czyta wszystkich mp3
macie jakis fajny programik ktory uzywacie do 'normalizowania' wszystkich mp3 w/g wymagan RNS ? tak ps. zakupilem dzis karte sd platinum 4gb widzi ja, wczesniej mialem noname 2gb rowniez bylo ja widac natomiast mam problem z nieczytaniem niektorych utworow, rns widzi je ale nie chce odczytac, polskich liter nie ma, przecinkow, srednikow itp dlugosc nazwy rowniez w zakresie
-
Sportowy środkowy tłumik w Audi A4 B6 3.0 ASN
ile za wywalenie checkow z ecu?
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
tak wiem, mam 4 sondy 4 katy, ale pisali rowniez ze wstawial tulejki dystansowe do sond, i one temu sluza... wiec zasada dzialania bedzie wspolpracowala przy moim silniku
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
przyblizycie koledzy koszty jakie szacuje Pan Andrzej? co zrobil i za ile?
-
Sportowy środkowy tłumik w Audi A4 B6 3.0 ASN
daj znac kolego jak sobie poradziles z katalizatorami i sondami i bledem w ecu jak juz zrobisz wydeszek
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
powitac hehe dziekowac ;P smiga sie calkiem calkiem, aczkolwiek to auto juz nie jest tak szalone jak a3;P ciezko poszalec;P dlatego zostalo dupowozem na 19nastkach ;P poszukuje jeszcze dokladki od eski ale ciezki temat ;P a w kaliszforni... od 3 dni ciagle pada;P a niby wiosne zapowiadaja ;P musisz wpasc odwiedzic:) zapraszamy
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
witam witam dziekowac bardzo tez mi sie podobala no ale...
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
wszystko zalezy kto jak jezdzi, jakie odcinki pokonuje itp, o spalaniu nie nalezy zbytnio dyskutowac, co warunki/auto/noga/charakter to inne spalanie..
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
na czarno odpadaja, lubie swiecidelka;P sa oryginalnie w platynowym kolorze wiec nie bede nic kombinowal gdyz nie ma potrzeby poki co;P nom avant.... moglby byc ale bardziej wolalbym zmiane koloru ;P na srebny lub czarny ;P
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
no musze wygospodarowac cos czasu i pomyslec nad wydechem ;P ale mam jeszcze alternatywe w Ostrowie Wlkp na ulicy dlugiej... robilem tam wydech do a3 i bylem zadowolony z kwasa, przelot 3 cale na 2.5
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
na zdjeciach widoczne sa felgi tomason 19" + zawieszenie KIT ABT -50mm
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
tak jak pisalem, na takich felgach przyszlo na takich poki co jest, na lato napewno auto dostanie przynajmniej 19 i napewno w dol[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 07:10_________________________________________________i owszem druga polowa 2004r [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 07:10_________________________________________________
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
no dla mnie wazniejsza jest solidna robota i oczywiscie solidne koszty tej naprawy, dla mnie moze to byc szopa byle by robota byla zrobiona profi jak nalezy... a nie na sztuke
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
a czy Pan Andrzej zrobi dedykowany wydeszek do a4 3.0 ASN z tulejkami oszukajacymi 2 sonde lambda ? wywalajac dwa katalizatory ?
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
ile taka przyjemnosc?
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
kolego tyle to wiem, chodzi mi o to jak zapobiec wywaleniu checka po wycieciu katow ;P
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
i jak ktos bawil sie z wycieciem katow u nas w PL? bo mam zamiar w tym miesiacu pogrzebac troszke z wydechem i strasznie korci mnie ruszyc katalizatory... ale nie chcialbym lapac bledow i checkow niepotrzebnych
-
[B6 ASN] Nie pali ma zimnym, po nocy
hmm nie mialem objawow, nagle przestala mi chodzic, posprawdzalem bezpieczniki, styczniki az wkoncu dotarlem do pompy... poprostu szczotki przestaly juz laczyc, bo jak ja na krotko podlaczylem i obrucilem do gory nogami to chodzila... jesli chodzi o nasza pompe to niestety zagryzka jest niezla... w sklepach chinczyk jakis po rabatach ok 400zl, valeo ok tysiaca zl i ciezko dostepny mozna sie pomeczyc i tak ja zrobilem, wymienilem sam wklad, aczkolwiek wyciagnac go to masakra... 2h sie meczylem i dochodzilem jak to ogarnac... wklad pasuje co ciekawe od bmw e38 wersje 730-750 przykladowa aukcja: http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-7-e38-728-730-735-vito-audi-a4-a6-i1435642677.html lub http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-7-e38-728-730-735-vito-audi-a4-a6-i1458831514.html wymiary takie jak w aukcji, chociaz ja zalozylem o 1cm dluzsza od e39 3.5 bara bo taka mieli na miejscu u mnie w sklepie zaplacilem 160zl, zmiescila sie uzywki od 200zl w gore... tez trzeba sie naszukac by znalesc... w razie czego sluze radami,
-
[B6 ASN] Nie pali ma zimnym, po nocy
zerknij na pompe paliwa... mi ostatnio padla, posluchaj ja czy wogule sie zalacza przy przekreceniu zaplonu...
-
Ile pali Wam gazu?
13l trasa, ok 15-16 cykl mieszany