Treść opublikowana przez gelus
-
[B6 ALT] Gdzie są czujniki temperatury??
a w ASN czujnik dwu pinowy szary gdzie sie znajduje, ktos podpowie? etka twierdzi rowniez ze sa dwa, zielony 4 pinowy i szary dwu pinowy, ale za cholery nie moge odnalesc gdzie znajduje sie dwupinowy, moze ktos posiada autodate i wklepie ? bo na wezu dolnym go nie widzialem
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
tak jak mowiles? wyciales srodkowy wydech? jakie odczucia? katalizatory rozumiem zostawiles na swoim miejscu i masz 4? mi zaczyna wyskakiwac blad banku 1 :/ ehh
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem (wymienione wszystko)
jesli macie instalacje gazowa, sprawdzcie czy membrana nie przepuszcza gazu i nie gromadzi sie duza ilosc gazu w kolektorze ssacym co powoduje ciezkie odpalanie i zalewanie sie silnika...
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
tez bede nad tym myslal, ale pierw kombinuje co by tu zrobic z katami by czasem nie przedobrzyc;P ale czekam na efekt koncowy Twoj moze spapuguje;P
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
od kiedy ATS'y to sa kolpaki to moze byc i kolpaki mam zalozone i moze nawet spinery
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
takie dostalem takie sa, na lato auto mam nadzieje iz pojdzie w dol i trafi sie jakas 19"
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
- [B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
17-18 gazu poki co, ale fakt faktem bawie sie sporo, swiezo zalozona instalka zobaczymy po pierwszej regulacji jak ze spalaniem bedzie- [B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
zdjecia pojawia sie dzisiaj, ewentualnie jutro dzis byla sesyjka takze wrzuce jakies- [B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
auto sprowadzone zza grabanicy, nie podliczalem kosztow i nie chce podliczac;P- [B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
Audi A4 z silniczkiem 3.0 benzynka w manualnej 6 biegowej skrzyni biegow sedanik Niby 220KM i QUATTRO z wypasiku w sumie chyba full opcja bez elektrycznych foteli i skor co mnie cieszy duza navi, solar dach, parktronik, bixenon, podgrzewane kubly, lusterko fotochrom, COMING/LEAVING home, poki co nie siedzi zbytnio nisko i jezdzi na kolach 17 ATSach czarno srebnych na wiosne posadzi sie ja w dol, zrobi ciemna szybe i mam nadzieje ze dojdzie pare jakis gadzetow jak cos sie pojawi sensownego ;P fotki niebawem jakies ogarne ;P- [ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
3.0V6 zwlaszcza na wyzszych obrotach brzmi niezle ale i tak za cicho jak dla mnie, musze zrobic cos z wydechem ;P- [B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
cena?- [B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
no chyba ze tak dzieki za odpowiedz w takim razie, trzeba bedzie zainwestowac 200 zl i pozbyc sie buczenia- [B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
niesadze by piasta i lozysko bylo caloscia, aczkowliek nie widzialem nie kloce sie , poprostu zastanawialem sie czy z tego uchwytu na 4 srubki idzie wybic same lozysko i dopasowac jakiegos skfa- [B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
bede musial sie zaglebic w temat ;P- [B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
a takie pytanie, czy kombinowal ktos i czy wogule mozna wybic lozysko i sprobowac wpasowac jakies lozysko ze sklepu z lozyskami? idzie bez zadnego problemu dostac skfa rowniez, tylko trzeba byloby wybic samo lozysko i wpasowac jakies nowe, mialem taka sytuacje w mercedesie przy napinaczu, napinacz wystepowal w komplecie kolo z lozyskiem, wybilem lozysko i wpasowalem jakies ze sklepu z lozyskami, przejezdzilo drugie tyle tys km i 1/4 ceny pytanie czyw tym wypadku taka opcja jest i czy gra warta swieczki ? bo przyznam nie widzialem jeszcze piasty i oferowanego lozyska w sklepach motoryzacyjnych wiec nie wiem jakt o wyglada [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________to wiem jak wyglada lozysko, zdarzylem sie zapoznac, chodzilo mi o fakt czy idzie lozysko z tej piasty wybic i czy idzie podebrac jakis zamiennik i czy ktos z tym kombinowal w ten sposob- [ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
ja troszke tez rozczarowany przesiadka z turbo na wolnossaka, fakt fajnie ciagnie z dolu, ale brakuje mi 'uderzenia' turbo ;P swistu itp- Ile pali Wam gazu?
wczesniej posiadalem a3 1.8T 205KM (na gazie 195) auto spalalo od 9-12 litrow gazu na trasie, po miescie max 17 na krotkich odcinkach srednio ok 14-15- [ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
ja posiadam 3.0 V6 ASN od jakiegos miesiaca, przyznam szczerze fajnie jedzie z dolu,dzwiek tez fajny V'ki, ale wczesniej posiadalem a3 z 1.8T i radosc z frajdy chyba troszke lepsza;P moze mniejsze auto, uderzenie turbiny robilo swoje;P co do silnika ASN troszke chyba za duzo w nim nawymyslali pier**l, sterowan, czujnikow i chyba przedobrzyli... troszke sie tego obawiam ;P zobaczymy jak bedzie..- [B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
ja sie zastanawiam nad wycieciem drugiego rzedu katalizatorow (posiadam 4) i usunieciem srodkowego wydechu... by zyskac troszke dzwieku i moze przepustowosci w wydechu... testowal ktos taka opcje? zeby dostac sie do pierwszego rzedu to niestety trzeba sie troszke nagimnastykowac ;P- Ile pali Wam gazu?
cykl mieszany ok 18 litrow, ale jeszcze sie wszystko uklada, but dosc ciezki i 4 kapcie- [ALL B6] Brak dokładnego wysprzęglania biegów
odpowietrzalem 4 razy tak jak pisalem wyzej, plynu na full, silnik zgaszony i odpowietrzalem[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:06_________________________________________________u mnie okazalo sie ze byl to dwumas, rozlecialo sie lozysko na dwumasie, se wymyslili tam lozysko... powodowalo to drgania silnikiem.... ale przy okazji mialem tez problemy z wysprzeglaniem biegow... dziekuje- [B6 ASN] Drganie na niskich obrotach
u mnie okazalo sie ze byl to dwumas, rozlecialo sie lozysko na dwumasie, se wymyslili tam lozysko... powodowalo to drgania silnikiem.... ale przy okazji mialem tez problemy z wysprzeglaniem biegow... dziekuje- [B6 AWX] Błąd 01330
tyle to wiem, ale moze ktos sie z tym doglebniej pomeczyl i jakos zdiagnozowal usterke/naprawil itp? komunikacja z modulem jest, zamykanie z pilota i otwieranie dziala, drzwi sie rygluja , szyby i szyuberdach dziala.... - [B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS