Treść opublikowana przez gelus
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
u mnie na doladowaniu 1.1-1.2 na k03 okolice 174g/s
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ktora firma zatem ogarnie k03-079 hybryde ktora pochula i nie bedzie z nia problemu? i jakie sa koszta?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak nie problem znalesc turbo to problem co z kolektorem ... spawane pekaja, gotowiec ATP to tez ciezko dostac jedynioe na sprowadzenie i tez ponad tysiaka kosztuje... z poprzecznymi troche prosciej,
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k03-073 to graniczy z cudem znalesc turo, w rozsadnych pieniadzach i zdrowe... poszukuje wlasnie i nie udaje mi sie znalesc, tez rozgladam sie za turbo ktore ogarnie ok 250KM, kiedys byl motyw kupienia samego rdzenia k03s/k04 przelozenia go do obudowy k03 ale czy ktos to praktykowal i jakies sprawdzone porady ? NOWA TURBOSPREZARKA TURBO VW AUDI SEAT SKODA 1.8T (3660950150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Sonda lambda 1.8T BFB
no faktycznie, u Ciebie tez tak jest , ale ja naszczescie znalazlem juz powod swojej bolaczki... okazalo sie ze intercooler sie gdzies rozszczelnil, zatem mamy nieszczelnosc, wyjasnilo mi sie zatem duzo , czas na fmic i od nowa ustawianie wszystkiego ;P
-
Sonda lambda 1.8T BFB
bledow nie mam, ale mam korekty na minusie i szukam, proboje sie czegos uczepic.... gdzies mi dostaje za duzo paliwa i za bogato mam, to 1.991 V pojawia mi sie nawet przy rownej predkosci np 3.5 tys obr... stad tez moja zagadka czy sie czepiac tej sondy czy tez nie.... bo przegladajac innych logi nie widze wlasnie napiecia powyzej 1.1 v a u mnie dosc czesto wskakuje to 1.9v , auto po chipie, bez katalizatorow, na przelocie...
-
Sonda lambda 1.8T BFB
u mnie tez pojawia sie czasem napiecie wlasnie 1.9v glownie po odpuszczeniu gazu , ale ogolnie sonda pracuje , na wolnych obrotach ladnie oscyluje, przy pedale w podlodze tez ladnie napiecie schodzi, czy to wina sondy czy sie cos pochrzanilo? czy poprostu czasem napiecie 1.9v to normalne?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mi to wyglada ze zdjec jakby sie cos na tlok dostalo, zawory widac cale, jesli to ta strona zostala, a swieca cala? moze sie rozkruszyla i dostala miedzy glowice a zawory ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jesli do b6 to mozesz podeslac pw co tam masz i za ile, mile widziane foto
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
DP to downpipe wiec to wylot z turbiny a nie dolot, pomyliles z TIPem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a chinole jak sie sprawuja? ktos ujezdza na czyms takim? czy lepiej dolozyc do ATP ? i jak sie potem sprawa ma z przewodami wodno olejowymi w garretach? duzo przerobek?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a sa dostepne kolektory zeliwne pod T3 ? i jaki koszt?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jakie sa koszta dorobienia kolektora wydechowego do takiego garreta ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to jest tylko orientacyjny przelicznik, ja w a3 1.8t agu mialem ~145 a hamownia wyplula 205km,kolega mial ~170 i ta sama hamownia wyplula 200km
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tez mam properfekta dv nie mam zadnych poki co problemow, turbo laduje 1.1 1.2 bara...
-
Zderzak tył A4 B7 Avant od S-line
male pytanie, takie moze troche off topicowe, ale nie moge znalesc, czy zderzak tylny avant a4 b7 sline bedzie ten sam do a4 b6 avant? ?
-
Regeneracja maglownicy, gdzie? Łódź, Warszawa
Panowie mi tez siadla przekladnia, nie bede regenerowal, chce kupic uzywke, czy ktoras z przekladni jest poprawiona? mniej awaryjna? zauwazylem ze wystepuja dwa rodzaje w obudowie aluminiowej i obudowie stalowej
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
jakby ktos mial uszkodzony zawias i chcial sie pozbyc calej klapy -> na zamek kolor soul to poprosze o pw:) dziekuje i sory za o/t
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dzieki, przelozylem Pin, niestety mam wolny pin 16 w kostce D, rozumiem ze musze dokupic samiczke i zmostkowac albo uzyc ktoregos nie uzywanego i przelozyc? ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- dziekuje dziala:) wszystko jak nalezy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dzieki domin79, zmostkuje ten pin 15 z 16 i zobacze czy ruszy a jesli chodzi o: "do tego poprzekładaj pin z kostki b5 do c7" mam zamienic miejscami pin 5 w kostce b z pinem 7 w kostce c? dobrze rozumiem?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie posiadalem w swoim aucie radio concertII +bose+sterowanie kierownicy, zakupilem concerta III , zgodnie z instrukcja zakupilem rowniez przejsciowke iso 2 Quadlock od navika, no i mam zagadke... do radia concert wychodzilo dwie kostki, podpialem je pod przejsciowke a przejsciowke pod concerta 3 no i niestety cisza... ktore piny sa wymagane by radio zaswiecilo chociaz? przejrzalem kilka stron tego tematu i pisaliscie o porwnanie pinow, czesc porownalem wydaje sie zgadzac, potrzebuje ktorys Pin przelozyc? odpowiednio zakodowac? z gory wdzieczny bede za podpowiedz ewentualnie do odeslanie mnie do odpowiedniej strony tego tematu bo juz nie mam sily czytac tego wszystkiego, dziekuje ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- i pytanie, bo kupilem kostke sugerowana pod rns-e , concert III bedzie mialo inne wyjscie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zatem czy kolega Inkognito moze zdradzic kilka szczegolow, dotyczacych puszek jak je wykonac by wlasnie na wolnych obrotach pracowalo to ladnie, na trasie nie bolal leb, a przy depnieciu zeby sie odpowiednio wydarlo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak jak pisalem, mam bardzo dobre znajomosci i moge sobie pod wymiar wyspawac jaki mi sie podoba i koncowki wydechu tez zaloze sobie ultera a nie jakies ktore po zimie zacznie mi chrom schodzic:) , to musi miec rece i nogi, tylko potrzebuje wskazowek jak to odpowiednio zrobic, dlatego pisze tutaj, bo pewnie nie jeden z Was juz ten temat przerabial jak ma wygladac taka puszka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ciezko dorwac cos z uzywek dedykowanego do a4 b6 (puszki po obu stronach auta) a jak sie trafia to ceny kosmos nom wlasnie myslalem o wyspawaniu puszek z kwasa tylko mile widziane jakies wskazowki jak to zrobic by nie pierdzialo, mialo fajne brzmienie , dalo sie wysiedziec na trasie, a kiedy potrzeba zeby wydarlo odpowiednio ryja
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mysle intensywnie nad s4 ale altermatywa ma byc to iz mam dostep do ludzi pracujacych w produkcji wydechow , robia puszki pod zamowienie, chcialem dowiedziec sie jak reszta ma to zrobiona, puszka przelotowa czy jak?... zeby to mialo rece i nogi, brzmienie basowe a w srodku zeby dalo sie jechac:) obecnie mam oryginalne i niestety w srodku slysze pierdzenie co mnie irytuje (kojarzy mi sie z jakims silnikiem 1.4 o mocy 70KM) chociaz na zewnatrz podobno znosnie... puszki od s4 kwotowo sa ok 600zl dodatkowo chcialbym i tak zmienic koncowki wydechow na fi90 zeby to ladniej wygladalo ...