Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gelus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gelus

  1. i co kolego poradziles sobie z bledem 01330 ? ja rowniez go posiadam, nie moge go wykasowac.... otwieranie/zamykanie z pilota dziala, domykanie szyb juz nie...
  2. i dziekuje konkretna odpowiedz:P
  3. to powoli sie gubie, bo z linkow ktore kolega podal wyzej wynika ze do ASN'a moge zalozyc dwa rodzaje swiec, do benzyny BKR6EKUB nr porzadkowy 3584 i do silnika ASN z lpg NGK LPG 1 nr porzadkowy 1496 bo sie pogubilem, mam lpg auto z 2004r przebieg 120 tys na jakis swiecach najlepiej auto sie zachowuje i ktore polecacie.
  4. a4 b6 3.0 ASN
  5. gelus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    i co sie okazalo? u mnie rowniez pojawiaja sie drgania na wolnych obrotach na jalowym i w pewnym zakresie predkosci
  6. mozecie podac jakis symbol NGK ? jesli mowie w sklepie NGK LPG1 to nie pojemali o co chodzi mowie o 4carsie i intercarsie ;P
  7. i co koledzy doszliscie do tego co tak trzesie buda?
  8. wiecej opini o swieczkach do ASN? auto bedzie z instalacja gazowa... czytalem ze jakies platynowe czy irydowe? nadal najlepsze NGK BKR6EKUB ?
  9. poprostu nigdy sie z takim czyms nie spotkalem... przewaznie objaw zepsutego sprzegla wydawal mi sie calkiem inny, dzieki za rady bynajmniej, bede musial w takim razie skrzynie zwalac :/ jeszcze moze sproboje zerknac na wysprzeglik...
  10. ale jakby sprzeglo zdychalo to chyba by sie slizgalo? a ono nie ma zadnych objawow slizgajacego sie sprzegla , tu raczej cos jest z dociskiem lub tym co zarzadza dociskiem.... nie odkleja docisku od tarczki sprzeglowej...
  11. witam posiadam a4 3.0 v6 ASN QUATTRO manual 6 biegow i mam problem... to co zauwazylem... -silnik odpalony, pierwszy bieg wlaczony, sprzeglo wcisniete, dodaje gazu auto proboje poruszac sie do przodu -podczas jazdy energicznej mam problem z wykleszczeniem biegow i wlaczeniem nastepnego -jak jade delikatnie do 2 tys obr biegi wchodza w miare ok -przy depnieciu na dwojce do 5 tys obr i wcisnieciu sprzeglo obroty pozostaja takie same -brak oznak slizgania sie sprzegla, nawet podczas 'strzalow' ze sprzegla
  12. ciezko chodzi lewarek biegow... nawet na zgaszonym... wiec olej tu chyba nie pomoze...
  13. ktos sobie poradzil z problemem?
  14. raczej ciezkawa noge mam;P obecnie mam a3 1.8T 204KM i tam leje 5w50 .... a ile wchodzi oleju do ASN ?
  15. koledzy na jakim oleju jezdzicie ? posiadam a4 3.0 Q ASN i bede zmuszony zmienic olej, ile litrow oleju rowniez wchodzi?
  16. nom tak, widzialem, ale mu sie check swieci ;P a ja raczej wolalbym to zrobic w miare rozsadnie bezpiecznie zeby sondy dzialaly i w rozsadnych pieniadzach ;P
  17. czyli rozumiem najbezpieczniejsze i najrozsadniejsze wyjscie i powinno dzialac i jezdzic bez problemow -wyciac 4 katalizatory -zamowic 4 tuleje katowe z allegro i wspawac w rure w mniejwiecej takich samych odleglosciach jak jest teraz? -wyciac tuleje ze starych wydechow i wmontowac w nowy wydech ? (tak mialem robione w a3 z 1.8T)
  18. podlacze sie pod temat, rowniez mysle nad wycieciem katalizatorow w swoim 3.0 ASN'ie i wywaleniem wydechu srodkowego i wstawieniem 2 calowego przelotu az do ostatnich wydechow, ktos juz ma wytestowane jak najlepiej i najbezpieczniej pozbyc sie katalizatorow by nie wystepowal check i auto nie palilo jak smok? -wstawienie tulejek i wkrecenie sond bez katalizatorow zalatwi sprawe? -wyciecie 4 sond w ecu? -wyciecie tylko drugiej partii katalizatorow te przy kolektorze zostawic? czekam na opinie, chetnie wyslucham jak to najlepiej i najbezpieczniej robic nie ladujac mase kasy w dedykowane gotowe wydechy renomowanych firm.. dziekuje
  19. kolego jak rozwiazales ten problem? mam ten sam:/ niestety... brak zasilania na wtyczce sprezarki, po podlaczeniu na krotko sprzeglo sie odzywa...
  20. witam Piotrek Audi A3 8L AGU Oettinger ProjektZwo Kalisz;>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.