Treść opublikowana przez patgsm
-
B6-NAVI PLUS problem z plytami audio
Ewentualnie mozna adapter multimedialny do nav+ i podlaczyc inny napend np. dvd z mp3... koszt zblizony do doplaty na rns-e a utrudnieniem jest jeszcze sterowanie...
-
Ktory telefon mam wybrac ?
Nie bede orginalny ale ja wziolbym z tych e50..
-
[B6] przyciemnianie szyb
Zły pomysl,,, Wyciecie na wymiar to najmniejszy problem... chociaz pierwsze slysze ze jakas firma sprzedaje folie na wymiar, Nie ma co oszczedzac - poszukaj firmy ktora sie tym zajmuje,
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Ja tam wole jednak serie.... Tuning w stylu golfa 2, rozumiem ze moze sie podobac ale brewki to proponuje naprawde zdjac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko,, I zeby jeszcze 4 napedzane
-
Zabezpieczenie
Tylko pomysl co zrobic taki typ jak spalisz mu sprzet za kilka tysięcy,,, mi juz jeden samochod zawineli, pisanie o tym jak masz zabepieczony samochod publicznie jest bez sensu, im wiecej tym lepiej a i tak AC trzeba miec...
-
Potrzeba.........Audi concert II
No wlasnie na allegro widzialem gzies ostatnio przedni panel, jak znajde linka to dodam,,,
-
[B7] bluetooth + concert?
Kup RNS-E, orginal i jest do tego BT
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
No to wlasnie najgorsze, ale zawsze mozna VAG'a wozic ze soba
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
Dzieki Angelo,,, Dobra robota ,,, zapalaja sie od razu po przekreceniu stacyjki? Czy dopiero po paru sekundach od startu? Przy xenonach to moze byc niezle obciazenie,,
-
DX 2008 Polska/Czechy :)
Niegrzeczni chlopcy ,,, Jak ktos szuka to znajdzie te mapki bez problemu, a temat niegodny (jestem za tym aby w takich sprwach tylko na PW sie kontaktowac...)
-
[B6 AVB] Auto po chipie
Gratuluje egzemplarza, i gratki dla Rogala tez sie naleza 155 z AVB A wiecie jak inne AVB sie sprawuja? Bede musial swojego sprawdzic ...
-
[B6 AVF] Ustawienie swiatel
Ustawione powinny byc wedlug mnie rowno, to ze swieci wyzej i dalej prawa lampa zalatwia jej ksztalt, kiedys jak nie robili jeszcze lamp asymetrycznych i lampy byly identyczne to ustawialo sie prawa wyzej,,,,,
-
Czy są potrzebne spryskiwacze w xenonach
Hmmm, juz wiem kto mi daje tak po oczach No postojowki to jakis bubel, padaja co miesiac - dwa,
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
No wlasnie tak Ty masz, ale w tym "trybie skandynawskim" swiatla odpalaja sie razem z silnikiem (chwile po), dlatego trzeba bedzie zainwestowac i kupic wlacznik
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
Sam nie wiem co chce miec Tak jak Ty masz byloby idelanie , tyle ze nie da rady :/... Ja myslalem ze jak auto to zapala swiatla jak jest ciemno, ale jak bedzie dzialalo tak jak mowisz to bedzie najlepsza opcja (sa sytuacje ze swiatla nie powinny byc wlaczone np.w lesie... )
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
Tez masz tak ze ci sie swiatla pala a deska nie? (zeby deska sie swiecila musisz przelaczyc wlacznik/?)... Nie da sie tego w b6 zrobic?
-
[B5 AFN] Zmiana kluczyka na scyzory,czy to mozliwe?
A rozbierales kluczyk? jak wyglada twoj immo? ja mialem w polo 2000 rok immo taka "pastylke", bez problemu Vagiem i tym do klonowania w punkcie dorabiania kluczy. W B6 mam teraz crypto 48, czyli klonowania nie da rady, ale kablem spoko, trzeba miec tylko czyste transpondery (punkt kluczy bierze za to 250zl u mnie) .. Zadzwon np. tu http://hedmet.com.pl
-
[B5 AFN] Zmiana kluczyka na scyzory,czy to mozliwe?
Idz do punktu dorabiania kluczy, powinni za okolo 100zl (nie scyzoryk) dorobic ci drugi klucz z immo , (klonowanie tego immo co masz teraz, chyba ze masz juz nowsze transpondery - zarowki takie jak na zdjeciu, wtedy trzeba wkodowac klucyki do auta kablem)
-
[B5 AFN] Zmiana kluczyka na scyzory,czy to mozliwe?
Jak masz "crypto 48" czyli taka "zarowke" to musisz uwazac bo jest krucha, latwo mozna to uszkodzic. Masz '97 wiec pewnie masz taka zwykla pastylke, ktora kazdy lepszy punkt dorabiania kluczy ci sklonuje bez wyciagania i bedziesz mial nowa do scyzoryka (jak chcesz zeby stary klucz nadal dzialal). Zeby odpalic silnik potrzebny jest grot i immo, jak przelozysz/dolozysz/ imo do nowgo to bedzie dzialac, Co do bananowca... Srodeczek: Wkladka na immo: Plytka:
-
RNS-E upgrade'u softu w napędzie nawigacji
Hmmm, chyba nic takiego nie wyszlo (chyba ze z jakas plytka do zmiany jezyka), mcd byly dosc stabilne (sypia sie tylko wyswietlacze...), moze ma jakis problem sprzetowy (laser?pamiec?).... Zalatw mu MFD
-
RNS-E upgrade'u softu w napędzie nawigacji
Video In Motion... nie wiem czy jest cos takiego do Co potrzebujesz do MCD? tam raczej Video nie doswiadczysz
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Mysle ze by sie znalazlo , z tego co mi kiedys pisal to byl w trakcie, wiec pozostaje nam czekac az Kolega da znac jak sie ma sprawa.....
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Kolega kobra7 pracuje nad tym :>, ale jak mu teraz idzie to nie mam pojecia...
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Hmm, granice nie znikaja kontorili nie bedzie na unijnych... Mysle ze chodzi tu tez o fakturke, osoba prywatna nawet jak sprzedaje swoja orignalna navi nie moze wystawic na nia kwitu... Nie ma co przeplacac, juz lepiej popytac o podmianke VIN'u w navi...