Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Keżor a naklejki też masz ? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 16:06_________________________________________________Pucek coś dla ciebie http://www.allegro.pl/item709737336_audi_s...urbo_2000r.html
  2. e no to spoko nie daleko najwyżej zrobimy grupowy zakup A4 dla Pucka ale by sie gość zdziwił jakby kilka A4 zajechało mu pod chatę Umów sie z nim na piątek to spota u niego zrobimy
  3. No wiesz 1,8 T jest bardzo popularny wśród młodych zapi....czy więc ja osobiście bym się skusił na taką furkę kiedyś oczywiście jak byłem jeszcze piękny i młody
  4. Swoją drogą było by dziwne jakby to auto było pewne a koleś wybrał właśnie giełdę na sprzedaż furki
  5. O widzisz to sprawa się wyjaśniła :> To kiedy jedziesz oglądać ?
  6. Hmmmm powinieneś sie zainteresować bo druga połowa sierpnia bedzie naprawdę ciepła klima sie przyda
  7. Pucek co ty mówisz jakie zabójstwo dla silnika taki przebieg dopiero dotarł to auto a jeżeli mówisz że na pierwszy rzut oka chodził fajnie równiutko to trzeba zrobić następny krok zwłaszcza ze auto ma to co chciałeś oprucz Q ale jest tani i w razie czego jak już sam pisałeś cały taki silnik można kupić za 3,5 klocka, to jak to przeliczyć to akurat z Twojego paździocha Ci zostanie na niego No i najważniejsze że stać Cię go kupić i poprzekładać co trzeba zanim sprzedasz starego A ha Landryn wymień sobie w końcu ten czujnik http://moto.allegro.pl/item707690230_czujnik_halla_zaplonu_vw_audi.html
  8. Panowie i Panie Wymieniałem dzisiaj w padlince żaróweczkę z podświetlenia zegarów bo się jedna spaliła żaróweczkę kupiłem wcześniej w porozumieniu z jednym naszym klubowym kolegą który był przekonany ze żaróweczki owe mają 1,2W więc po taka wpadłem do sklepu a tu pani sprzedała mi 1,3W co zauważyłem oczywiście dzisiaj dopiero Ale to i tak nic bo żaróweczki z podświetlenia maja 1,1W Ale długo sie nie zastanawiałem wsadziłem to co miałem i składam licznik ale przed skręceniem postanowiłem sprawdzić czy wszystko świeci a tu mnie zdziwko chapnęło ;( połowa żarówek sie nie odpaliła wcale poruszałem nimi troszkę co niektóre na chwile zapaliły sie jeszcze ale potem zdechły i z jednej żaróweczki zrobiło się sześć Dodam że cała operacje robiłem z odpiętym aku
  9. Prosze bardzo mam nadzieje że fajnie świeciła Pucek jak chcesz pooglądać RS-a na żywca to stoi taka jak sie jedzie na Częstochowę przez Tarnowskie Góry tuż za bodajże Lidlem w jakimś komisie
  10. Krolu czekaj jedziemy wszyscy z Tobą zrobimy grupowy zakup przepływki :polew:
  11. Zaraz mi się przypomina moja historia z audiczką która okazała się winą mechaników a nie samego auta jak to porobiłem to do dziś jeżdżę bez usterki i nie narzekam a nie wiele brakowało i zmienił bym furę na jakieś inne niemieckie padło A ha Krolu może ty masz 3,3 TDI z A8 dlatego taki drogi rozrząd masz
  12. Witam dobrze wam idzie spamerzy miałem dziesięć stron w plecy
  13. Jezu aż strach pomyśleć ile on zarabia na tych furkach niech mu sie uda jedno takie auto miesięcznie sprzedać
  14. No niestety dałem ciała wiem o tym ale w pracy była awaria i juz koło 16 -stej mnie ściągnęli a potem o 21 miałem normalna nockę i właśnie teraz znalazłem chwilkę żeby napisać cos na forum
  15. Witam Widze że Różowa landrynka sie przyjęła Ja chyba będę dzisiaj ale nie wiem o której bo nadal dorabiam popołudniami więc może znowu przyjadę uj....ny prosto z fuszki
  16. Pucek to RS4 nie jest wcale takie stare one może być z roku 2001 np.
  17. Witam spamerów i nie tylko
  18. telefon dla fryzjera homoseksualisty Sparki nieźle to ująłeś a telefonik wygląda tandetnie jak wszystko z hin i bardziej pasuje do wieśniaka co ustraja swoje auto we wszystko co sie tylko da niż do konesera
  19. Siema Guru nasza różowa landrynko klubowa
  20. Młodzież wy macie dylematy :gwizdanie:
  21. Miron ja mam czarne relingi mogę sie z Tobą zamienić lekko się podogina, ponaciąga , spłaszczy i podejdą na pewno Oczywiście do moich będziesz musiał dopłacić lub możesz mi oddać swoje B6 i myślę że będziemy wtedy kwita Przemyśl to bo mogę się rozmyślić [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 13:10_________________________________________________dobrze prawisz Sparki
  22. Cześć wszystkim Krolu ja już nie ogarniam Twoich planów musze przyznać że masz ich więcej niz Pucek
  23. Narta wszystkim tu zebranym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.