Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem o kim mowa jeżeli to jest jakies ogłoszenie to daj mi link na PW zobacze może go znam, a co interesuje Cie to ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No liczebność na spotach raczej nie dopisuje ale i tak jest w c..pe A na PATYKI czy KIJE lub też KIJANKI nikt raczej od nas uwagi nie zwraca, sam rozumiesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cóż moge dodać do tego co napisałeś PITTERA ups sorry PITERRA chyba tylko tyle że faktycznie było wypaśnie a ha no i dodam jeszcze że straszyłeś ludzi moim klekotem jak chciałeś mi go zarżnąć ale przyznaj się że jesteś zakochany w tym silniczku nie nieźle sie zbiera z dołu A ha był jeszcze pakiet " PISK " A oto Rołwer z pakietem " Chrommm"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PITTERA no zobaczymy jak Ci idzie zaciąganie rękawa teraz no i pogadamy na spocie o tym co gdzie jak robiłeś i z kim piłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty niewiesz chyba o co chodzi :> na ostatnim spocie śpieszyłem się do pracy na 21:00 no i kilka minut przed dziewiątą chłopaki stwierdzili że ja musze pracować w Arenie i pewno wpycham wózki do marketu skoro mi się do pracy nie śpieszyło a MIRON przyznał sie że on w Arenie kible czyści no i teraz co dziennie umawiamy się na przerwie żeby pogadać no i browarka wciągnąć :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To zaraz MIRON się spotkamy na przerwie tylko wepcham jeszcze kilka wózków do Areny i będe u Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nie tak że one nie dały rade, tylko poprostu nie musiały pracować przy tak słabiutkim silniczku i zapomniały co maja robić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne PUCEK mój AFN jest taki szybki że ja nigdy się nie spóźniam :gwizdanie: no może czasami na spota sie nie uda dojechać na czas ale ogólnie daje rade. Witamy kolege z BB oczywiście postaramy się was kiedyś odwiedzić ale powiem szczerze że środa i do tego 18 to jest raczej nie osiągalne dla większości z nas, ale nigdy nie mów nigdy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@RK ty wiesz że jak ktoś musi pić to już jest nałóg może zgłoś się za wczasu na Dębową w Gliwicach tam się zajmują takimi problemami . PITERRA Jiulia taki żarcik fajnie że tak szybko znalazłeś usterke można powiedzieć że uratowaliśmy Ci życie strach pomyśleć jak by przy 230 km/h nagle pedał hamulca wszedłby w podłoge
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jo tyż beda no może dłuzej niż na godzinka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No troche mnie wkurzają ale tylko ta której to mocowanie jest pęknięte. Mam nadzieje że to już nie długo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie tak by było gdyby to były mocowania lampy ale to jest taki maleńki przezroczysty element wewnątrz lampy a dokładniej ten który odpowiada za wysokość świecenia a jest on tak mały że nie ma mowy o wtapianiu czego kolwiek ale może mi sie uda wkońcu choć i tak w to niewierze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko powiem Ci oczywiście właśnie się zbieram z haty ide robić klocki a w między czasie kolejna próba klejenia lamp
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
K.......a klejenie sie nie powiodło musze coś innego wymyśleć już nie mam pomysłów a pękający element ma juz na sobie tyle różnych klejów że ma prawo nie trzymać jeszcze troche powalcze dzisiaj z tym i z hamulcami a potem nocka mnie czeka w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk a pewno ze mogłem zostawić ta 19-stkę na tyle ale jak jechałem to miałem wrażenie że jade DRAG STEREM tak wysoko tył stał. Właśnie kleje pieprzone lampy i juz nie mam siły na te mocowania, co prawda zajmuje mi rozbiórka jakieś 30 sek. niekturzy widzieli na własne oczy ale klej schnie troche dłuzeji to mnie drażni ale licze że ktoś mi załatwi lampeczki z VALEO :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Troszke szkoda że mnie tam nie było ale za to w piątek jak na taka pogode to i tak nas paru było. Dla wtajemniczonych guma już zrobiona prawdopodobnie był to element frezarki do asfaltu czyli musiało mi się to wbić przed samym forum wyśle im rachunek za naprawe koła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do VALEO to fakt sa THE BEST a co do spocika to kó...a jeszcze nie wiem ide w sobote zarobić pare groszy nie wiem o której skończe ale zrobie co w mojej mocy żeby być tam z WAMI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też się zastanawiałęm czemu tu nikogo nie ma nikt nic nie pisze, ale zato ja napisze że mnie w piątek znów nie będzie jest mi aż głupio że od paru tygodni nie udało mi się do was dojechać mi sie należy za to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panowie widze że ekipa była spora a mnie nie było ah jak ja załuje ale co zrobić jak taka praca. Za tydzień musze być koniecznie choćby się waliło albo ...........(inne plagi) . Jeszcze raz ponawiam pytanie czy ma ktoś reflektory po wypadku albo zniszczone takie do niczego nie nadające się - a może ma ktoś VALEO lampy zespolone do sprzedania Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To fakt atmosfera jest zawsze KOX a mnie nie było moge tylko żałować ale niestety nie zawsze jest niedziela i dlatego zatrzymała mnie praca a co najgorsze to za tydzień też prawdopodobnie nie dam rade przyjechać . A tak przy okazji może ktoś ma lampy przednie z po jakimś wypadku znaczy rozwalone nie potrzebne po prostu złom ? Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ta furka była poprostu piękna i miała coś wspulnego z moją tzn. el. szybki tylko z przodu pseudo drewienko no i radyjko miałeś identyczne jak ja teraz mam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to troszke lipa nie? Myślałem że się coś poprawi. A ta A6 to był kolega Wesoły? (srebrna maszyna). Mam nadzieje że za tydzień bedzie więcej wiary bo ja prawie na 99,9 % będe. Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie wruciłem i odrazu pytam jak było na spociuku wczoraj jak frekwencja? coś sie poprawiło? Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich. widze ze nikt nie chce nic napisac na temat propozycji goscia ktory nas odwiedzil ostatnio na spocie wiec ja cos napisze, mianowicie gosc pytal czy interesuje nas uczestnictwo w malym zlocie tuningowym cos w rodzaju tego co kiedys bylo organizowane na TESCO w Rudzie Slaskiej mielibysmy dla siebie wydzielony parking no i podziwialy by nasze fury ludziska zostawil nam adres stronki na ktorej podobno mozna sie cos dowiedziec www.s-f.yoyo.pl albo jak ktos chce z gosciem pogadac osobiscie to nr. tel 501-314-332. pozdrawiam I sorki za bledy pisalem z PDA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czesc wszystkim niewiem czy to co pisze sie ukarze na stronce spotowej poniewaz pisze z palmtopa a do tego mam bardzo slaby sygnal WI-FI w hotelu, wiec do rzeczy przesylam pozdrowienia dla wszystkich z Krynicy Zdroj no i do zobaczenia za dwa tygodnie