Treść opublikowana przez Madbar
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki, A pytania odnośnie IronX. Używasz tego przy każdym myciu? Spryskujesz całe auto? Ile wychodzi na Avanta do jednego mycia? I w którym momencie? Przed pianą z pianownicy, czy po spianowaniu i umyciu rękawicą? I jeszcze jedno. Co robisz z zabitymi owadami? Czy myjesz auto zaraz po powrocie z wyjazdu, kiedy przód jest upstrzony robactwem, czy też jest jakis środek, który w cudowny sposób usunie kilkudniowe owadzie zwłoki? Czy dobrze rozumiem, że po nawoskowaniu lakieru robactwo nie zostawia śladów i łatwo się zmywa?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Łukaszu, ja mam nurtujące pytanie. Chodzi mianowicie o osuszanie samochodu po myciu. Dotychczas stosuję irchę, ale nie jestem do końca zadowolony z efektów. Nie wchłania tyle wody ile bym chciał i ciężko się wyżyma. Czy mikrofibra jest lepsza w tych dwóch względach? Czy wyciera do sucha? Ewentualnie jaką byś polecał? Water Magnet? A może coś tańszego, bo 100 PLN za ręczniczek to jest nielicho... Aha i jeszcze coś. Po jakimś czasie ircha juz tak dobrze nie wchłania. Czy w przypadku ręczników z mikrofibry mamy z czymś podobnym do czynienia?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Piotruś, inhalacje, inhalacjami, ale Ty się wystrzegaj warzyw w DE. Panowie, dziś rano jadąc do pracy zostałem minięty przez srebrne B5 kombi z numerami PZ 9976F albo E. Skręcało z Polskiej od strony Dąbrowskiego na Bukowską w kierunku lotniska. Mialo na klapie z lewej strony naklejkę klubową. Kto to? Miłego dnia....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Vario, widziałem na watku o nadwoziu, że pochłonął Cie detailing. Powiedz, gdzie się zaopatrujesz w specyfiki? W Liporcie na Mogileńskiej? Bo widziałem, że np Glinki Bilt Humber mają i swego czasu ten koleś stamtąd mi polecał nawet bardziej niż glinkę Meguiar's. Myjesz gąbką, czy rękawicą?A co masz do osuszania? Bo zastanawiam się teraz, czy nie kupić własnie takiej rękawicy i prawie na pewno zamienię irchę do wycierania na jakiś ręcznik z mikrofibry tylko nie wiem na razie na który się zdecydować.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czesc Towarzystwo... Madasie, zdecydowanie polecam używany rowerek. W zeszłym roku kupiłem na allegro Gary Fischera Mambe za 400 PLN. Rower wprawdzie z 97 roku, ale na chromomolibdenowej ramie( prawie taka lekka jak aluminium ale mniej podatna na pękanie normalnie z dożywotnią gwarancją ), z osprzętem Alivio,i z przodu na elastomerowym niezniszczalnym amorze. Rower stary ale jeździ jak złoto. Swego czasu nowy chodził po 600 zielonych. Nie rzuca się zupełnie w oczy, ale wart jest swojej ceny... Ale jeszcze mała uwaga. Jak kupować rower używany z Allegro, to tylko taki z okolicy z odbiorem osobistym, gdzie możesz się przejechać nim i obejrzeć. Ja swój znalazłem w Koziegłowach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Piotrucha, Dziś ja jestem zaraz za Tobą, co tam z rana?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Bartku, Ta cena na Molla, to rzeczywiście niezła jest, Jak przed zimą sprawdzałem ceny to za Molla nie znalazłem taniej jak 420 chyba...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z tego co pamietam to mozna. I nie ma problemu.. Witam Z rana. Niestety nie dotarłem na spocik, bo cały dzień wczoraj szkoliłem adeptów żeglarstwa. Mam nadzieję na nastepny razik. A upał to rzeczywiście był niemiłosierny i woda w jeziorze aż korciła. Juz się wczoraj sporo ludzi kąpało, i ja tez bym wskoczył, tylko niestety nie zabrąłem kąpielówek, a miejsce publiczne niestety.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, Kto się wybiera na letni zlocik? Bartku, jak widzisz nie tylko ja. Więc jeszcze się zastanów nad przeplacaniem za turboszczotę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co do turboszczotki, to ja kiedyś kupilem turboszczotke do klasycznego odkurazcza i to był spory błąd. Własnie Phillipsowska szczotka. W krótkim czasie włosie tak ją obsiadlo,że trzeba ją było rozbierać, żeby wydostać kłaki z łożysk wirnika . A nie mieliśmy jakiegoś bardzo kłaczącego zwierzaka, tylko malego króliczka miniaturkę. Tak więc mam kiepskie wspomnienia z turboszczotki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Było miło. Dzięki za spotkanie. Przed chwilą dopiero widziałem recenzje Vario z F&F5. Na pewno chcę się wybrać. Za to dzisiaj z Żonką widzieliśmy "Tożsamość" z Neesonem. I polecam. Trzyma w napięciu.... Bart-S, kupiliście odkurzacz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po południu.... Od rana gonię, sprzątanie, tenis, odbiór nowego żagla do deski, zakupy, znowu sprzątanie, wreszcie chwilka coby usiąść. Życzę wszystkim zdrowia, bo to chyba w dzisisejszych czasach najważniejsze i co gorsza, nasze środowisko czy właściwie ekosystem w którym się obracamy, jest coraz bardziej szkodzący zdrowiu.... A co do leków, to chyba rzeczywiście sposoby naszych babć i .... dziadków( Jack Daniels ) znowu wracaja do łask. Czy ktoś już był na F&F 5? Jakieś wrażenia?
-
[ALL B7] Podnoszenie fotela pasażera
NIeprawda. Ja mam zwykłe naleśniki bez regulacji lędźwi nawet, a regulacja wysokości jest w obu: u pasażera i kierowcy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Napisałem, że bez podśmiehujek...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I teraz bez podśmiehujek proszę.... Nie znałem określenia MILF( ale od czego Wikipedia ) to na szybko ulożyłem: MIFL- Młoda I Fajna Laska....... No ale człowiek uczy się całe życie.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
MILF czy raczej MIFL?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, dzięki za gratulacje. Karolu, a to jest zaproszenie wybiórczo-szczegółowe, czy propozycja przełożenia spota na sobotę?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No i masz. Teraz to jak będę w końcu chciał też i przód rozebrać i złozyć, to sie będę musiał ustawić w kolejce, a z tyłem to się będę sam bujał.... Ale sam jestem sobie winien. Czasu nie mogę wynaleźć, coby porezać.. Jak się urodzi, to już w ogole nie bedzie kiedy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki Vario. Walczylismy od dluższego czasu. Z pierwsza pociechą poszło jakoś, a na druga przyszlo poczekać. Teraz tylko odpukać, czekamy na szczęśliwe rozwiązanie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, Nie bylo mnie cztery dni a Tu juz się podzialo. U Pepina fura zmasakrowana jakieś kino po spocie się szykuje,( albo przed).... a ja dopiero wróciłem znad morza... Aha, I pochwalę się. Wyrezaliśmy z Małżonką moda. Jaki będzie pokaże sie za 8 miesięcy... :> :>
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wojtuś, Bart-S szuka 18 ale S-linów and nie S4. S-line 9 ramienny( szprychowy ).
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
I tez znaczek na tym czerwonym to nie RS4 ale chyba RSR- ktoś słyszał o czymś takim?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No dolna śruba jarzma to jest prawdziwy hicior..... W takiej instrukcji Haynesa do prac przy A4( kiedys ją miałem na spocie ) jest napisane, żew razie klopotów z odkręceniem jarzma najlepiej odpiąć amora, to wtedy dostęp będzie lepszy... Ale dobrze że sie udało.
-
[B6 AVB] Uszkodzone ramię wycieraczki tylnej (Avant)
A ja dodam, że zmiana wycieraczki na taką od Q5 to jest koszt około 120 PLN( Ramię, pióro, nakładka na dyszę ). Wszystko nówki sztuki z ASO po 15% rabacie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Adaś. A słowo byś jeszcze powiedział oprócz tego ukłonu?