Treść opublikowana przez Madbar
-
[B6 AWX] Zasilanie alarmu
Miły,on ma B6 a tam komfort jest pod nogami kierowcy a nie w bagażniku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czesć Vario, Przy 26 to w ogóle ciężko zasnąć
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
Kolor extra, RNS i zmieniara- dobrze to miec . Natomiast brewki to taki wiejski tuning do zrzygania. :sick3:Wyrzuc. Dodatkowa uwaga.Masz ksenony, prawda? A gdzie spryski? Jak dla mnie ksenon bez spryskow to nie tylko obciach, ale wręcz karygodne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień Doberek, skwar juz od rana do zdechnięcia. nawet w domu juz mi sie zagrzalo do 23 C.Normalnie jest 20, ale jak przez cały dzien na dworze wali wiecej ( no dosłownie wczoraj temperatura na dworze o północy była jeszcze 21 stopni )to nawet nie ma jak tej chaty schłodzić. Zawsze powtarzam, że zimno jest lepsze od tego jak jest za ciepło, jak jest zimno to zwsze można zagrzać i sie ubrac, a jak za gorąco to po prostu kicha.
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Arki, Czuje sie zmiażdżony przez ten samochód.Szkoda, ze ostatni spot na ktorym Cie widziłem( i jedyny ) to był w Styczniu i chyba nie miałes zimowek, wiec Caddy krolował . Czekam niecierpliwie, az zobacze na zywca. A moze jest szansa poza spotem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kupic mozesz, ale kiedy to wszystko pozmieniasz? Nie masz czasu na pelnego FISa a co dopiero reszta? A na poważnie to czaki22 z naszego forum handluje, tyle ze podobno juz skonczyły sie promocje i ceny juz są takie jak gdzie indziej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak bum - cyk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak sie zjawisz o 20 30 to do 22 bedzie po robocie,moze nawet szybciej.Wczesniej nie dam rady, bo jutro jestem samotny ojciec i musz polozyc dziecko spac.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Agnieszka A Ty juz sie wpisałas na zlot? Na spocie i tak nie da rady, bo mnie nie ma. Moja corka ma wystep baletowy w Suchym lesie o 17 wiec nijak nie dojade. Natomiast mozemy wyrezac u mnie w garazu np wieczorkiem ktoregos dnia. Moze byc chocby i jutro.Do Kiekrza daleko nie masz. Zakładam, ze jakas godzine do 1,5.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rako, kiedy rezamy ten FIS? Madas,czy wiesz,kto ustalał datę ogólnopolskiego zlotu? Jakos tak złosliwie, ze ja nie moge.Juz mamy wcześniej zaklepane plany .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jazda była, jak mówią " z górki na pazurki" ..... i przednie koło ugrzezło. Madas, ja tez nie miałem roweru dluzszy czas, Ale w Marcu kupowalismy mojej córci nowy rower na urodziny. Znalazlem dlaniej rarytasik. Markowego Gary Fischera za grosze w znakomitym stanie. Zachecony tym poszukalem dla siebie i wyrwałem .... Gary Fishera z leciutka rama i tez w znakomitym stanie. I objezdzam teraz kierskie wertepy. To jest goral i wjedzie praktycznie wszedzie. A pomyslec, ze nie chcialem gorala, tylko cos bardziej na ubite trakty. Teraz bym sie nie zamienil. Ale moze jeszcze sobie kiedys dokupie szosowke. Dobranoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hello z wieczorka. Rako, Kiedy ten tempomat rezamy? Nudzi mi sie z lekka. Własnie jestem po objeżdzie jeziora na rowerku i pogoda malina, tylko troche błota. Zaczynam mysleć kasku.... była wywrotka.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dwóch gosci od nas z forum dołożyło Quattro: Gamling i jeszcze ktos. Watek był podiweszony w warsztacie ale zniknął. Bart-S nie byłby więc pierwszy, a z tego co widzę to Go rajcuja najbardziej mody, których jeszcze nikt nie zrobił, co Bartek?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak podjade do Autohelp, to sprawdzisz mi zbieżność w mojej 0000? Bywasz teraz rano też?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Ty do pracy nie musisz iść?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Bartku :> O myślałem, ze sobie poszłaś..... bo było offline... a skąd pomysł, że studiuje na Polibudzie? na Ekonomicznym siedzę A to kurka mnie coś zmyliło...... Ekonomiczny, znaczy sie "Uniwersytet", co? Przpraszam za nieco sarkazmu, ale dla mnie uniwersytet jest tylko jeden a Ekonomiczna to zawsze będzie Akademia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Piotr, Jak tam w Niemcowni? Pogoda taka fajna jak u nas? Wczoraj nad Poznaniem przeszła burza z niezłą pompą, aż mi huśtawkę w ogrodzie przewróciło. Wojtek, zaciekawiło mnie, na jakim wydziale studiujesz? Ja tez skończyłem Polibudę tyle , ze naście lat temu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doberek, I specjalnie: Cześć Agnieszka. Michał, Czegoś nie kumam z tą zbieżnością. W zimie było ok( pamietam, bo jak wymieniałem kiere w grudniu na multi to sprawdzałem, coby na pewno była prosto) kiera była prosto. Jak zmieniłem na lato, to się nieco przekrzywiła, tak pewnie o jeden ząbek na wieloklinie. Dlaczego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał, A co jak nie sciaga, nie sciera zle opon , a kiera po zmianie z zimy na lato jest lekutko nie na wprost?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S, coś z innej beczki. Przy wymianie sprężyn , zmieniali ci też geometrie. Możesz dać kilka szczegółów, ktore katy i jak? ( przesuwali subframe? )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O, cześć Pepin, jak było nad morzem? [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:00_________________________________________________ A masz linka do Watku?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na razie znalazlem ( teoretycznie ) Tasme 3M, ktora ma wytrzymac krotkotrwale ok 200, ale w Poznaniu nie ma filii 3M, a jak zadzwoniłem do dystrybutora to usłyszałem, ze 1 czerwca zwiesili działalność ;(.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bylem w IC. Powiedzieli, ze moge zlozyc rekalamacje i .... zostawic klocki. A nowe to mi dadza, jak za nie zapłace. Obejrzelismy inne klocki Boscha i wszystkie były takie same....... bez kleju. Wiec na razie zrezygnowałem z reklamacji i próbowałem sie czegoś dowiedzieć od Boscha. Na razie nic.... Ja wiem, ze ta temperatura może byc wieksza niz 100 C. W koncu DOT 4 ma temp wrzenia ok 230 C. Ale nie dostałem innej tasmy na razie, a coś musiałem zrobic. Zobaczymy. Jak sie spali to bede szukał czegoś innego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, Przepraszam, ze nie odpowiedziałem rano na powitania. Wpadłem na moment i juz mnie nie było. Bieniek. Oto coś dla Ciebie. To ten parking o ktorym wspomnial Madas. PARKING LOTNISKA ŁAWICA - PARKING BUFOROWY RÓŻOWY UL.BUKOWSKA 285 60-189 POZNAŃ TEL:061-849-21-52 a tu mapa : http://www.epoznan.pl/map_index3.php?mode=show&type=object&source=miejsca&id=8547&width=1004&height=648 Zadzwoń i sie dowiedz. To jest ok kilometra od terminala. Maja bus i dowoża pod terminal i odbieraja. A z innej beczki. Wkurzały mnie od kilku tygodni metaliczne stuki z przedniego lewego koła przy wpadaniu w dziurę. Otóż, odpowiedź była banalna. Stukał zacisk hamulca o zewnetrzny klocek. Wymieniłem ostatnio klocki i tarcze z przodu. Kupiłem BOSCHA i okazało się, że nie miały warstwy klejacej i nie przykleiły sie do zacisku, jak trzeba. Ale nabyłem tasme dwustronna ( do 100 stopni Celsiusza) i mam nadzieje, ze wyda. Na razie rozebralem, zaaplikowałem tasme i złożyłem. Nie stuka. :> :>. Zobaczymy jak długo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziendobry :hi:, Witam damę. Dawno nie zaglądałas na forum. blind1, ja mógłbym długo dyskutować o niedogodnościach pracy za granica. U mnie to było to ostatnie 10 latek. W końcu pękłem. Jestem teraz na etapie "pomiędzy". Ale też nie jest łatwo. Niby fach w reku i doświadczenie, a na wysyłane CV nie bardzo odpowiadają. Tak więc mamy okres zaciśnięcia pasa. Z modami też przystopowałem. A w jakiej branży Ty działasz?