Treść opublikowana przez lutas
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jeszcze zależy jak trwały będzie efekt końcowy (regeneracja wyświetlacza)
-
[ALL] Czy warto wymieniać na bose???
A dużo jest roboty, gdybym chciał zmienić tylko same głośniki na Bose w przednich i tylnych drzwiach ? Bo głośniki są Plug&Play i rozumiem że można to bez obaw zrobić ? Czy warto bez wzmacniacza póki co ze względu na różnicę w dźwięku samych głośników ? Może później dołożyłbym wzmacniacz Bose.
-
[ALL B5] Kierownica z A8 do B5 1995r.
Zgadzam się, będzie pasować w 100%
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
500zł - za fotele przednie, tylna kanapę (składana i dzielona 2/3), komplet boczków z wyposażeniem - klamki, uchwyty, głośniki, itp.
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
Udało mi się dorwać komplet boczków (razem z fotelami) w ładnym, ciemnym welurze - taki welur to rzadkość w Audi A4. Stylistycznie wygląda to mniej więcej tak jak często spotykane wykończenie welurowe w Audi A6 C4. Welur jest dużo grubszy niż taki standardowy materiał i przyjemny w dotyku. Na razie więc nie będę "rzeźbić w gównie" naklejając na boczek nowe poszycie, tylko zamienię boczki. Dodam, że niełatwo znaleźć ładne boczki, z niezniszczonym materiałem do Audi A4. Ale warto poszukać - to chyba jednak najlepsze rozwiązanie.
-
[ALL B5] Pytanie o panel sterowania szyberdachu i lampkę
Jest kilka postów wcześniej - już zamontowana - fotki tyłu nie zrobiłem bo już mi się nie chce jej ściągać. Kilka następnych modów czeka więc czasu ciągle brak
-
[ALL b5] Tapicerka drzwi do sedana.
Jeśli chodzi o boczki przednie - na pewno nie będzie problemu. Natomiast co do tylnych - drzwi są nieco inne, jednak nie wiem jak to się będzie miało do samego boczka.
-
[ALL B5] Pytanie o panel sterowania szyberdachu i lampkę
Ale i napisów nie ma na nim zapewne żadnych
-
[B5 ALL] Wahacze ori na allegro
Jeśli cię to pocieszy to w sklepie można też niezłe gówno kupić. A potem dochodzą przepychanki przy wymianie i upieranie się że to mechanik coś uszkodził przy montażu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Właśnie taki mam zamiar, odpada konieczność modyfikowania wsadu. A że km/h będą do 260 a nie do 220 - to jakoś specjalnie mi nie przeszkadza.
-
[ALL B5] Pytanie o panel sterowania szyberdachu i lampkę
Proszę bardzo - zaznaczyłem na zdjęciu: Lampkę kupowałem na Allegro, zapłaciłem 50zł. W ASO nawet nie śmiałbym zapytać o cenę Nie podoba mi się jednak lampka z fotki powyżej bo ma inaczej rozwiązany kabel i wtyczkę od sterowania szyberdachem. Zanim kupicie to sprawdźcie u siebie w oryginale jak to wygląda. Czy to aby na pewno z Passata B5?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Też mnie to interesuje, może jakiś mały tutorial ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A gdybym tylko zmienił tarczę prędkościomierza na taki co ma km/h i koniec skali przy 260 km/h ? Bo ten angielski ma podwójną skalę i kiedyś porównywałem takie liczniki - kilometry na tej podwójnej skali anglika są w tym samym miejscu co w wersji europejskiej. Wtedy już bym się nie babrał przy wsadzie, tylko sobie zmienił kodowanie. A wypas większy - licznik do 260 km/h
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zakupiłem właśnie taki licznik: http://www.allegro.pl/item1001275542_zegary_audi_a4_b5_licznik_wyswietlacz_wlkp.html i manetki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=993687357 Jak dojdzie, to będę rzeźbił, jest to licznik przedliftowy, jednak z benzyny i w dodatku anglika. Cena wydała mi się dobra.
-
[ALL B5] Pytanie o panel sterowania szyberdachu i lampkę
Polecam, pracy jest przy tym na 10 minut, a efekt naprawdę dobry. Tym bardziej że oryginalnego ładnego panelu od Audi praktycznie nie da się dostać. Są one badziewnie wykonane i na każdym ta guma jest "odłażąca".
-
[B6 AVF] Metaliczne dzwięki z okolic sprzęgła, ustające po jego wciśnięciu
To mogą być również mocno już sfatygowane sprężyny w docisku sprzęgła lub tak jak ktoś wyżej wspomniał samo łożysko sprzęgła.
-
[ALL B5] Mieszek gałki zmiany biegów
Ja kupowałem mieszek od tego gościa: http://allegro.pl/show_user.php?uid=1400419 W tej chwili mieszek ma prawie rok i nie widać na nim żadnych śladów zużycia. Dopasowanie wymiarowe mieszka jest bardzo dobre, mogę polecić tego sprzedawcę.
-
[ALL B5] Pytanie o panel sterowania szyberdachu i lampkę
Obiecane fotki. Nowy panel od Passata B5: oryginalny panel dla porównania: Moim zdaniem różnica jest znaczna na korzyść Passata, kostki pasują Plug&Play, wymiary panelu również identyczne. Żeby panel z Passata dochodził do końca - należy odgiąć, albo wręcz spiłować dwa plastikowe "trzymacze" płytki drukowanej. To jedyne niezbędne "rezanie" przy tej operacji. A efekt jest naprawdę dobry
-
[ALL] Opinie dotyczące opon NANKANG NS 2
Krótko mówiąc w tej kategorii cenowej są to naprawdę dobre opony. Żadne chińskie wynalazki nie mogą się z nimi równać.
-
[ALL B5] Taśma do kierownicy S4
Będzie pasować - sam robiłem taką zamianę
-
[ALL B5] Pytanie o panel sterowania szyberdachu i lampkę
Jutro zapodam zdjęcie, wygląda to dużo ładniej niż oryginalny panel z A4.
-
[ALL B5] Czy podejdzie lampka oświetlenia wnętrza z golfa IV ?
Dzięki, w takim razie w sobotę biorę się za te lampkę i kilka innych detali.
-
[ALL B5] Czy podejdzie lampka oświetlenia wnętrza z golfa IV ?
Mówisz o tych plastikowych zaczepach trzymających płytkę drukowaną ? Trzeba je odgiąć czy po prostu wyłamać ? Jeśli odgiąć to w stronę szyberdachu czy szyby ? U mnie jest taki sam objaw - wszystko pasuje idealnie (z zewnątrz) - ale jakby coś blokowało tę lampkę od środku, właśnie od strony szyby.
-
[All] Jaki smar do śrub?
Zgadzam się w 100%. Nawet jeśli ktoś nie ma profesjonalnego (nastawnego) klucza dynamometrycznego - warto użyć choćby takiego wychylnego. Akurat w przypadku kół sprawdzi się.
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
Kiedyś mając Omegę MV6 doszedłem do etapu jazdy na "walcach drogowych" , ale potem mi przeszło i teraz już nie kupuję opon w rozmiarach, które kosztują po 800zł za sztukę bo w żaden sposób nie jest to praktyczne - nasze dziurawe drogi, tragiczne prowadzenie w koleinach, znaczne zużycie zawieszenia ... długo można by wymieniać. A w "normalnych" rozmiarach można kupić może nie najlepsze, ale dobre opony spokojnie po 400zł za sztukę.