Treść opublikowana przez Mariusz
-
[B5 APU] Który grill będzie lepiej się prezentował ?
Tylko NR 1. :th:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Bardzo ładny wygląd Audiczki na tych lampkach ja też sobie takie zamontowałem ORYGINALNE VALEO NOWE. : Zmienia to wygląd autka.W Krakowie jest sklep co gość ma nowe ORGINALNE VALEO lampy w dobrej cenie. :th:
-
[B5 1Z] PROBLEM Z POMPĄ WSPOMAGANIA A4 90KM 95r
WITAM.Miałem zamontowaną pompe wspomagania firmy KYB kupiłem póżniej podróbke i padła po przejechaniu 2000km chcę kupić używkę ORYGINALNĄ tylko niewiem jaką ponieważ niewiem ile barową bo są 100 barów 11o barów 130 a ta KYB co jest zamontowana jest od vw Bory i niewiem jaki jest nr oryginału i ile powinna mieć BAROW do TDI 90KM . Jest tu pompa od A4 czy ona będzie pasować oto link tylko ona ma 130 Bar http://moto.allegro.pl/item335933777_pompa_wspomagania_audi_a4_a6_2_0_tdi.html A np od A4 tdi od rocznika 2002 w góre czy podejdzie Pozdrawiam
-
[ALL B5] Zamiana Lamp Przednich Valeo na Bosch
Witam ja zakładałem sobie Lampy Valeo po lifcie i miałem ten sam problem po włączeniu długich soczewka gasła trzeba przepiąć w kostce pina pod przełącznikiem świateł (kosta koloru filoetowo-czarnego). Należy przepiąć kabelek żółty z pozycji opisanej nr 10 na kostce na pozycje nr 8 opisaną na kostce. Po przepięciu pozycja nr 10 w kostce pozostaje pusta. Wcześniej miałem zwykłe lampy Valeo H4, a teraz założyłem na oryginalne Valeo H7 soczewkowe po lifcie i po przełożeniu kabelka świeci tak jak powinno czyli oryginalnie jak fabrycznie. Nie potrzeba żadnych kombinacji z przekaźnikkami lub zworkami jak to niektórzy mechanicy mówią.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam.Ja kupuje tylko ORYGINALNE lub LEMFORDER i nic innego. :th:
-
[B5 AJM] AJM, XENON, tylko 16''
Witam.Autko jest na PIATKE Z PLUSEM tylko felgi niepasują do niego :th:
-
[B5 1Z] Problem z pompą wspomagania 95r TDI
Podczas kręcenia kierownicą nowa pompa jak ją załorzyłem to wydawała taki dziwny dzwięk jakieś skrzypienie a używka chodziła cicho.Kierownicą kręciło się dobrze.
-
[B5 1Z] Problem z pompą wspomagania 95r TDI
Wymontowałem pompe i okazało się że wniej coś stuka metalicznie w zbiorniczku są opiłki aluminium ale dziwne Nowa pompa i po przejechaniu około 1500 km żeby padła założyłem drugą używke oryginał firmy KYB po przejechaniu ok 200 km zaczęło w niej coś pstykać i płyn jest znów z opiłkami..CO MOżE BYĆ TEGO PRZYCZYNĄ (a np maglownica jakby słabo przepuszczała olej ) POMÓŻCIE KOLEDZYCO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ CZY NP MAGIELŻE SIADŁA POMPA
-
[B5 1Z] Problem z pompą wspomagania 95r TDI
Witam kupiłem nową pąpe wspomagania firmy ZF i mam problem jak autko jest zimne to po odpaleniu silnika słychać w okolicy pompy wspomagania dziwne odgłosy dzwięk jakby podkładka pod jakąś śrubką była nieprzykręcona takie dzwonienie sprawdzałem wszystkie śruby i nakrętki są podokręcane jak auto pochodzi kilkanaście minut to odgłosy cichną i nic niesłychać wystarczy że postio 2lub 3 godz to po odpaleniu znów słychać te odgłosy przez ok 5min a pużniej jest ok i tak zakażdym razem.Zauważyłem że w zbiorniczku olej od wspomagania jest taki mieniący jak lakier metalik chociaż płukałem układ i zalałem nowy olej zielony Pomocy
-
[B5 ADR] Dziwne odgłosy przy energicznym skręcaniu podczas jazdy
Sprawć maglownice ja już przerabiałem temat maglownicy napoczątku miałem stuki podczas kręcenia kierownicą a póżniej kręcąc w prawo nic się niedziało koło szło lekko a wlewo cężko i coś w niej stukało wymieniłem maglownice i OK jeć do dobrego mechanika niech ci zlokalizuje usterke dokładnie żebyś nieponiósł zawiwlkich kosztów.. :th:
-
[B5 ADR] ciężko pracuje wspomaganie
Witam.Ja miałem tosamo co opisujesz kosztowało mnie to wymiane maglownicy.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 18:00 _________________________________________________ Wymieniałem napoczątku płyn i niepomagało wymieniłem też pompe i dalej niepomogło dopiero jak wymieniłem MAGLOWNICE to jest OK. :th:
-
[B5] odciecie zapłonu TDI
Najlepiej podjeć do dobrego fachowca który ma pojęcie o montażu odcęć wTDI.Ja mam takie odcęcie mątowałem go w KRAKOWIE i jest OK.
-
[B5 ADR] Szkło reflektora
Sukaj na allegro lub giełdzie tylko kup takiej samej firmy jak masz to pęknięte bo VALEO ma inne szkło niż BOSCH ja raz tak kupiłem niezwracałem uwagi na firme porównaj sobie obydwa a zobaczysz różnice szkieł. POZDRAWIAM. :th:
-
[ALL B6] Jaki smar do wymiany świec żarowych ?
Smar miedziany MOLICOTA ja takim smarowałem on jest odporny na temperatury i gwint się niezapieka. POZDRAWIAM.
-
[B5 AEB] Zdjęcia wnętrza uszkodz. pompy wspomagania
Nr są na korpusie i na naklejce która jest na pompie w orginalnej umnie jest naklejka. Pozdrawiam.
-
PARUJĄCE SZYBY - Jesień, Zima, Deszcz. Jak walczyć z parą?
Wymień filtr Pyłkowy ja miałem zabrudzony to też miałem problem z odparowaniem szyb i słaby był nadmuch.Wymieniłem filtr i jest ok. :th:
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Witam.Ladna AUDICZKA tylko fele pasowały by inne do niej 16-stki. POZDRAWIAM
-
[B5 AEB] Zdjęcia wnętrza uszkodz. pompy wspomagania
Rok produkcji jest 07 i nazwa firmy ZF pompa fabrycznie nowa tylko niema znaczków nic na niej nie było zcierane a do benzyniaków miał inne bo oglądałem je tylko zdjęcie miał takie. :th: Gratulacje że udało ci się wymienić pompe bez rozbierania przodu.Ja musiałem rozbierać cały przód. POZDRAWIAM
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Witam.Ja jeżdze na ELF 15w40 DIESEL wcześniej w benzynowej A4 jezdziłem też na ELF SPORTI 15w40 i według mnie jest to olej ok. POZDRAWIAM. :th:
-
[B5 1Z `96] Numery łożysk piasty przód oraz czy warto..
Witam.Jeśli kupujesz łożyska to tylko SKF bo ja kupiłem raz OPTIMALA na allegro i po 5 tyś km do wymiany teraz mam zamontowane SKF i już zrobiłem ok 15 tyś km i jest wszystko ok.Ja niepolecam żadnych podrób. Pozdrawiam... :th:
-
[B5 AEB] Zdjęcia wnętrza uszkodz. pompy wspomagania
Witam.Ja też miałem problem z pąpą i kupiłem nówke ZF na allegro za 250 zł do tdi ale miał też do benzyny..oto link.http://moto.allegro.pl/item289561300_pompa_wspomagania_audi_a4_vw_passat_b5_skoda_nowa.html Pozdrawiam.
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza A4 B5 TDI
DZięki.Rozglądam się za kupnem maglownicy.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 15:45 _________________________________________________Wymieniłem maglownice i wszystko jest już okej....DZięki...POZDRAWIAM
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza A4 B5 TDI
Kupiłem dziś nową pompe będe ją wymieniał jak założe to napisze czy działa.Oto link do tej pompy co kupiłem pompa jest firmy ZF http://moto.allegro.pl/item287330694_pompa_wspomagania_audi_a4_vw_passat_b5_skoda_nowa.html Prosze o ocenienie czy to jest dobra firma. Ta stara pompa była cicha nic nie szumiała tylko by7ła od VW golfa 4 w maglownicy nieraz słychać jaj coś stuka. Pozdrawiam[br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 18:30 _________________________________________________Wymieniłem pompe i poprawiło się troche po odpaleniu rano jeszacze w lewą strone cężko się kręci ale jeden obrót kierownicy i już jest ok w maglownigy słychać stuki kręcąc w lewo .Wymienie jeszcze raz płyn bo widzę ze jest już trochę brudny i zobacze wtedy.
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania A4 TDI Firma ZF..Prosze o opinie
DZIEKI...
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania A4 TDI Firma ZF..Prosze o opinie
Witam.Prosze o opinie na temat tej pompy firmy ZF oto link. http://moto.allegro.pl/item289561300_pompa_wspomagania_audi_a4_vw_passat_b5_skoda_nowa.html Chodzi mi czy jest to dobrej jakości pompa.. POZDRAWIAM,