Treść opublikowana przez okidoki81
-
[ALL B5] Wymiana rozrządu w V-kach 2.4 2.6 2.8
ja leje mobila 10w40 tani i dobry
-
ABC black by okidoki :)
jeszcze lampy bym musiał zmienic ale teraz juz sie nie opłaca bo sprzedaje
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
ta szachownica na dachu wygląda tragicznie
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
białe fele wyglądaja super.tez tak mam
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
ładnie ładnie nie macie o czym pisac
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
fajna fura,ładnie siedzi na glebie
-
[ALL B5] Pytanko o zderzak z przodu
zderzak z laminatu porazka
-
[ALL B5] Wymiana rozrządu w V-kach 2.4 2.6 2.8
więc zmień bez blokad,mało kto zakłada blokady mozna zrobic to na znzki
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
fajnie gada
-
[ALL B5] Wymiana rozrządu w V-kach 2.4 2.6 2.8
kolego jesli nigdy nie wymieniałes rozrządu to daj sobie spokoj i daj zarobic mechanikowi
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
- [B5 ADR] A4 b5 quattro felgi 18 cali
parametry felgi są dobre +opona 225\40 i powinno byc dobrze- [B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
ładna.Dobrze wygląda na tych felach- [All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
kolego progi,felgi- [ B5 AHH] nisko i szeroko
ładnie wyglada ta felga, ale jeszcze troszkie w duł- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
na niskim było by dobrze- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
ciekawe.hehe- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
bebeto widze ze zdjecia juz masz.Nawet dobrze to wyszło- ABC black by okidoki :)
zderzak bedzie zrobiony tylko nie ma czasu, a znaczek zostaje czarny- [ALL B5] Zmiana zderzaka na RS ? S line/ / Rieger ?
mam taki przedni riegera na opchniecie- ABC black by okidoki :)
myslałem tak zrobic ale sam nie wiem- [ALL B5] Którą V6 wybrać
dokładnie konie to nie wszystko moment jest wazniejszy- [ALL B5] Którą V6 wybrać
tyle to ja tez wiem bo jest o jakies 70-80koni mocniejsza- [B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
to wycinam tez tylko ze moja bierze 700ml od wymiany do wymiany ale to chyba nie duzo[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________a jeszcze jedno gada troszkie głośniej bo mam ostatni wm i ciut głosniej chodzi ale jeszcze za cicho :>- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
teraz super wygląda na tych kołach - [B5 ADR] A4 b5 quattro felgi 18 cali