Treść opublikowana przez Ans
-
Komfort zawieszenia sline
Ja jeżdżąc często E46 na zawiasie mpakietowym nie moge powiedzieć żeby nawet 1BA było komfortowe a koła mamy identyczne 225/45/17
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart-s miałbym pytanie do Ciebie widze że jeździłeś na tych felgach jak mniemam mają et28, nic Ci nie tarło? masz jeszcze jakieś fotki na tych felgach? ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- czy to wersja et37?
-
Zatrzaśnięty tylna klapa bagażnika kombi
po prostu może stało sie to co u mnie i bardzo popularne w B6 - trzeba zamienić blaszke w silniczku elektrycznym siłownika z półprzewodnika na przewodnik ---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
Pierwszy raz widze pomysł na dupcie w sedanie który mi sie podoba te lampy wyszły świetnie! teraz tylko spojlerek na klapke s-line
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
zostaniesz pochwalony, pochwalam
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
zrobilbys moze zdjecie jej bardziej z bliska? i moze jakis link?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ja też bo nie moja wlasciciela domku obok ale stoją razem a jakbys zostawil tylko jedną tą naklejke? pikne a3
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
zbierak tylnej szyby od strony pasażera masz tak poryty czy mi sie wydaje? ja tak miałem nówka w aso 99zł pięknie sie prezentuje, nie myslales o lampach przód czarnych? ja chce taki środek jasna decha wygląda mega
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Świeci bez porównania lepiej w porównaniu xenonu a żarówek zwyklych, na soczewach i żarówkach H7 nie widać prawie nic żałuje że nie znalazłem auta z ori xenonem, ale to działa bardzo fajnie, jak jeszcze nie masz, to polecam miśki sie nie czepiają, na przeglądach też, bo nie przesadzam z barwą, albo 4300 albo 5000 i jest spokój w poprzednim aucie miałem a'la us postojówki w kierunkach, żarniki najpierw 6000 potem 5000 , mnóstwo kontroli i nikt sie tego nie czepił zrobie Ci fotke, jednakże polecam, gdy rozbłysnęły jasnym niebieskim światłem aż micha sie cieszy
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
avusy zawsze mi sie podobaly ale takie ciut oklepane... nie chce isc w strone s3... to nie w strone s3, (każdy kto ma s3 pozbywa sie avusów ) to tylko felgi, ja do swojego klekota zakladam avusyIII to znaczy ze ide w strone s4? na pewno nie! zobacz na a3 klubie temat Chudego jak fajnie u niego wygląda całość te mamy co podesłałeś miał mój kumpel w 18" nawet widać na głównej stronie a3 klubu jako pierwsza, robiły szał, ale to było hmm jak miałem 15 lat ? ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- to u mnie też micha sie cieszy bo na podwórku stoi nóweczka A3 i moje A4
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Avusy a nie
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Kristof, dokładnie te H7 XENON AUDI A4 B5 B6 CYFROWE CAN BUS DEDYKOWANY (3688500771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i po raz któryś 5000k
-
[B6 AWX] Moja Wołga
Cholera. Poczekam
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
żesz jasny pierun!
-
[B6 AWX] Moja Wołga
masz jakieś fotki na Twoich 16" alu tych letnich jak mniemam? mam zamiar coś takiego przymierzyć zamiast biedronek i fajnie by było
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Otóż to zgadzam się
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Dokładnie jak piszesz, jak doprowadziłem A3 do stanu takiego że nie miałem co pod siebie w nim robić to je sprzedałem z tym będzie ciężej to jak zakupisz to Cie poinstruuję jak się ściąga skóre i naciąga :decayed: taki mały manual będzie :polew: Felgi też myśle, że fajnie wyglądałyby Avusy od S4 w czarnym połysku na tym aucie ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 01:27 ---------- Minął rok użytkowania, szybko czas leci co moge powiedzieć, autko bardzo zdrowe cały czas, leje sie paliwo, zmienia oleje, odpukać zrobie aktual pierwszej strony w miedzyczasie autko dostało wirusa na 170 KM i 387 NM zaczęło jechać, ale rakietą nie jest kupiłem lampeczki tablicy rejestracyjnej w międzyczasie wyrezałem HIDy - megaultrazenon przy okazji jakoś w trasie 270kkm - niemiec pod kocem trzymał po paru czyszczeniach i polerce okazało się że lakier nie jest w złym stanie kupiłem manetke FIS jedyne na co narzekałem to przód obity kamiorami, wypiaskowany i poobdzierany zderzak aż nagle masz babo placek Pewna Pani władowała sie w moje auto na parkingu to moje 4 zdarzenie drogowe, zawsze nie z mojej winy zawsze za kółkiem kobieta z obitym ryjem jeżdziłem troszke, ale przy okazji pomalowałem cały przód teraz ryjek świeci się aż miło autko miało iść niżej, kupiłem 1bv, ale sprzedałem, nie widze sensu żeby robić z niej taczke, to nie gówniarski samochód jest wlepa felgi 17 z auta już sprzedane, teraz czekam na lato żeby założyć Avus 3 i sprężynki eibacha autko jest przejściowe dlatego miałem nie inwestować, ale zostanie w rodzinie więc coś tam grzebie
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Aż miło popatrzeć
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Poka poka
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
CB jeż, CB jeż Ty go chcesz, Ty go chcesz :polew::polew: :polew::polew: mogłem sie założyć że Teddy bedzie królował był ostatnio w Rtv euro agd za 230zł
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
fap fap fap
-
Odtwarzanie z USB
piszesz ponoć, a jest temat w tym dziale xxx stronicowy tylko o tym
-
Zawieszenie gwintowane problem !!!!
"przud"
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
mi tylko te nakleje qłatro wadzą
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
to malo powiedziane ta cała furmana robi mega robote