Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. dzięki czas ruszyc tyłek sprzed komputera i modzić
  2. Kurna trzebaby zrobić wreszcie tą klapę
  3. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :polew: nowe parkingi podziemne to raj dla nich tak samo jak nowe domy do obrabiania. w blokach przy zajezdni Kromera na parkingu podziemnym okradziono jednej nocy ok 50 samochodów :decayed: :decayed: ja k**wa nie wiem oni musieli fanty taczkami wywozić
  4. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja szukam felg do tysiaka - półtora a ludzie tak szastajo flaty z a8d3 5 sztuk, zainteresowany? To te 5 ramienne? szukam raczej takich żeby były od razu czarne, lubie mrok
  5. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja szukam felg do tysiaka - półtora a ludzie tak szastajo
  6. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    z forum raceism: "OSTRZEŻENIE!!! Tydzień temu odebrałem tel od kolesia zainteresowanego zakupem felg wraz z oponami - dogadaliśmy się co do ostatecznej ceny- 5000 zł, koleś oznajmił że zamówi kuriera ponieważ jego firma ma zniżki na wysyłkę i będzie to polegało na tym, że przyjedzie kurier DPD doręczy wszystkie pierdoły itd. oraz odbierze felgi. Następnego dnia przyjechał oszust przebrany za kuriera DPD w uniformie polarowym z napisem DPD, autem Mercedes Sprinter o numerach CZN FC40 oklejonego DPD. Odebrał ode mnie wszystkie felgi, dał list przewozowy. 24-30 lat wzrost 170-180 zarośnięty brunet numer nadania przesyłki okazał się fałszywy, telefony nie odpowiadają. felgi BROCK B22 CSS1 19" 5x120 " Także możemy tylko gdybać ile felg tak opierdolił
  7. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Uważajcie na oszusta we Wrocławiu, czytałem na forum raceism a także na wykopie Wykop.pl - Zobacz: Kurierzy oszuści - proszę o pomoc wykopowe CSI
  8. Wandej nic nie mow moje ma ponad 280 i chodzi jak nowa, nie ma co krakac, oby bylo tak dalej Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
  9. Weitec sprężynki miałeś i amorki?
  10. Chłopaki myśle że jeszcze poczekam
  11. Widziałem oba na żywo i jednak bentleye na rdzewka A4 miażdżyły sytem
  12. Ale działo się przed sprzedażą wyglądała tak tutaj troche historii US stajl tak było w 2011 ogólnopolski fajna mina Autko było moim marzeniem z dzieciństwa, tak po prostu spełniło się, także było moim pierwszym własnym samochodem - jakże ważnym dla każdego motomaniaka, moi znajomi, moja dziewczyna, rodzice, każdy lubił to autko ciężko wypełnić luke po sprzedaży, b6 w dieslu na pewno jej nie zapełniło kiedyś chyba je odkupie jednakże cieszy mnie że trafiło w bardzo dobre ręce i teraz wygląda kompletnie jak nówka
  13. jesteś wybrańcem Mega fajna fura
  14. No pewnie że shadow
  15. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja ostatnio nie miałem pomysłu co tu zrobić dla odmiany z kurczakiem, kolega polecił mi pierś faszerowaną szpinakiem i suszonymi pomidorami w sosie serowym, polecam :slina: ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- w ogóle przez sobote i niedziele w biedrze były piersi po 9.99 a sie zgapiłem
  16. Jerzu to nie wymieniales rozrzadu po kupnie? Miales jakies dziwne zachowania oprocz samego płynu?
  17. A3 masters ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- Albo A3 league albo A3 rozkurwiatorzy ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- league byloby fajne takie sprzymierzenie ---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ---------- A3 company dżizas ide spać, teraz nie zasne
  18. szalejesz z tym tunelem powiedz lepiej jak jeździ Ci sie A3 vs exA6?
  19. Ans odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4/S4 B6
  20. Ans odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kurna nie moge jak ten avancior zarabiscie wyglada Kaffar dobra robota jaki masz kod lakieru? chyba mamy te same
  21. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiecie gdzie jest może promocja na piers kurczaka? musze zapas zrobić
  22. Antenka
  23. Hooolyyyy szieeeet :slina: czemu tutaj nie ma takich mikołajów ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.