Treść opublikowana przez Ans
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
dzięki czas ruszyc tyłek sprzed komputera i modzić
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Kurna trzebaby zrobić wreszcie tą klapę
-
Spoty wrocławskie
:polew: nowe parkingi podziemne to raj dla nich tak samo jak nowe domy do obrabiania. w blokach przy zajezdni Kromera na parkingu podziemnym okradziono jednej nocy ok 50 samochodów :decayed: :decayed: ja k**wa nie wiem oni musieli fanty taczkami wywozić
-
Spoty wrocławskie
ja szukam felg do tysiaka - półtora a ludzie tak szastajo flaty z a8d3 5 sztuk, zainteresowany? To te 5 ramienne? szukam raczej takich żeby były od razu czarne, lubie mrok
-
Spoty wrocławskie
ja szukam felg do tysiaka - półtora a ludzie tak szastajo
-
Spoty wrocławskie
z forum raceism: "OSTRZEŻENIE!!! Tydzień temu odebrałem tel od kolesia zainteresowanego zakupem felg wraz z oponami - dogadaliśmy się co do ostatecznej ceny- 5000 zł, koleś oznajmił że zamówi kuriera ponieważ jego firma ma zniżki na wysyłkę i będzie to polegało na tym, że przyjedzie kurier DPD doręczy wszystkie pierdoły itd. oraz odbierze felgi. Następnego dnia przyjechał oszust przebrany za kuriera DPD w uniformie polarowym z napisem DPD, autem Mercedes Sprinter o numerach CZN FC40 oklejonego DPD. Odebrał ode mnie wszystkie felgi, dał list przewozowy. 24-30 lat wzrost 170-180 zarośnięty brunet numer nadania przesyłki okazał się fałszywy, telefony nie odpowiadają. felgi BROCK B22 CSS1 19" 5x120 " Także możemy tylko gdybać ile felg tak opierdolił
-
Spoty wrocławskie
Uważajcie na oszusta we Wrocławiu, czytałem na forum raceism a także na wykopie Wykop.pl - Zobacz: Kurierzy oszuści - proszę o pomoc wykopowe CSI
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Wandej nic nie mow moje ma ponad 280 i chodzi jak nowa, nie ma co krakac, oby bylo tak dalej Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Czerwone zaciski
-
[B6 AVF] Granatowa ulepa
Weitec sprężynki miałeś i amorki?
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
Sieeema Grzechu
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Chłopaki myśle że jeszcze poczekam
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Widziałem oba na żywo i jednak bentleye na rdzewka A4 miażdżyły sytem
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Ale działo się przed sprzedażą wyglądała tak tutaj troche historii US stajl tak było w 2011 ogólnopolski fajna mina Autko było moim marzeniem z dzieciństwa, tak po prostu spełniło się, także było moim pierwszym własnym samochodem - jakże ważnym dla każdego motomaniaka, moi znajomi, moja dziewczyna, rodzice, każdy lubił to autko ciężko wypełnić luke po sprzedaży, b6 w dieslu na pewno jej nie zapełniło kiedyś chyba je odkupie jednakże cieszy mnie że trafiło w bardzo dobre ręce i teraz wygląda kompletnie jak nówka
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
jesteś wybrańcem Mega fajna fura
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No pewnie że shadow
-
Siłownia
Ja ostatnio nie miałem pomysłu co tu zrobić dla odmiany z kurczakiem, kolega polecił mi pierś faszerowaną szpinakiem i suszonymi pomidorami w sosie serowym, polecam :slina: ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- w ogóle przez sobote i niedziele w biedrze były piersi po 9.99 a sie zgapiłem
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Jerzu to nie wymieniales rozrzadu po kupnie? Miales jakies dziwne zachowania oprocz samego płynu?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A3 masters ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- Albo A3 league albo A3 rozkurwiatorzy ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- league byloby fajne takie sprzymierzenie ---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ---------- A3 company dżizas ide spać, teraz nie zasne
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
szalejesz z tym tunelem powiedz lepiej jak jeździ Ci sie A3 vs exA6?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
- A4 Diesel
Kurna nie moge jak ten avancior zarabiscie wyglada Kaffar dobra robota jaki masz kod lakieru? chyba mamy te same- Siłownia
Nie wiecie gdzie jest może promocja na piers kurczaka? musze zapas zrobić- [B6 AWX] Work in progress...
Antenka- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Hooolyyyy szieeeet :slina: czemu tutaj nie ma takich mikołajów ? - A4 Diesel