Treść opublikowana przez Ans
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
- Odpryskujacy klar
najpierw kropeczka a potem zlazi caly, miales juz malowane auto?- Wgniotki Wrocław
Właśnie wiesz co byłem tam tylko na myciu, nie wiem jak robią (tak mi napisal ktos na forum) , bo blacharke robie na rakowej w s-plusie i polecam s-plusa z całego serca sam klimat jakby sie było w prywatnej klinice na +- A3 8L by DASH
E e Daszek nawet nie jest źle powiem Ci Swapuj na 1.6- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Chwile tu nie zaglądałem i co tu sie dzieje co to za kupowanie zderzaków a3 przepraszam bardzo? bedziesz jutro pod milenijnym?- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Kolejny temat do którego zaglądam popatrzeć i jutro robie to samo to nie Vosseny a Wojtsseny- Koni str.t + eibach pro kit
Dzięki wielkie kolego dla potomnych bo pewnie wyskoczy w wyszukiwaniu ten temat http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/index25.html#post4116157- Koni str.t + eibach pro kit
Dzięki wielkie kolego musze ogarnąć, czas mam do wiosny zobaczymy, może gwint z regulacją twardosci? tylko właśnie chodzi mi żeby taczki nie było, bo już takową jeździłem i chyba wyrosłem ---------- Post dopisany 09-03-2014 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2013 at 12:30 ---------- Odgrzeję wątek, ma ktoś fotki jak wygląda auto na sprężynach eibacha pro kit na serii 1ba?- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
Widać s4 daje taki fun że nie ma czasu na forum zawitać- A6C6 2,7 TDI 210km 20" by Dave
ładne autko, mógłbyś pokazać jak antenka jest wkomponowana od CB?- [ALL B6] Automatyczne zapalanie świateł bez VAG-a
Dzięki wielkie- [ALL B6] Automatyczne zapalanie świateł bez VAG-a
cześć wszystkim Odkopuję temat zrobiłem mostek pomiędzy pinem 3 i 4 i działa mi ten układ jak światła skandynawskie, jednakże chciałbym żeby działały tak jak u edekxp w sensie tylko w pozycji świateł mijania żebym mógł używać halogenów, jednakże sądzę że wystarczy wyeliminować któryś przewód który nie będzie trzymał napięcia po wyłączeniu kluczyków ze stacyjki (jak to ma miejsce na przykład w volvo), posiadacie może rozpis poszczególnych wyjść w gnieździe włącznika świateł?- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Nie boisz sie takich wynalazków? ja kiedyś jechałem bmw 1 też na chinolach ale wanli i waliłem bokami po centrum wrocławia jadąc 50kmh- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Ej ej co to za marka opon?- Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
I jak odczucia po zmianie? Ładna- Siłownia
To przez tą pogodę- Siłownia
.... wielkanocnych nie no tak naprawde sam nie wiem jak to sie stało ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- Obudziłem sie z dnia na dzień i jeeeeb bęben- Siłownia
Mnie gdzieś po świętach wydeło Dzięki za podpowiedzi Spartan, skorzystam- Siłownia
Nie no naprawde dałem d*py, ciulowo napisałem a nie o to mi chodziło sorry Panowie może być szejk białkowy podziele sie z Wami BCaa jak kupie- Siłownia
Przepraszam Was że cokolwiek tu napisałem, zwracam honor, moja wina, bije sie w piersi, moge Wam postawić piwo jak kiedyś sie spotkamy- Siłownia
Kłóćmy sie! Start! ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- przydałoby sie a tylko spróbuj gdzieś w technicznych o coś spytać to też Ci tak odpowiem jestem inżynierem elektronikiem i codziennie spotykam sie z tymi samymi pytaniami i odpowiedziami, odpowiadam i robie to samo i zgarniam dobrą kase powinnismy sobie pomagać bo szukajka działa jak działa, wchodze tu czasami i nic nie moge znalezc. To dobrze, że zgarniasz dobrą kase Wręcz świetnie. Ale tak jak słusznie zauważyłeś jest to twoja praca A tutaj pytanie o bcaa powtarza się nagminnie. Jakbyś się cofnął może z 5 stron to byś znalazł artykuł Trochę chęci uchroni wszystkich przed niepotrzebnymi emocjami I ja w technicznym pytant nie zadaję bo auto mi się nie psuje A jak chcę już coś znaleźć to szukam i czytam nie 5 a 2 strony Dzięki za dobre chęci akurat w tym dziale nikomu tym nie zainponujesz predzej jakbys powiedzial ze wygladasz jak jaco de bruyne nieźle szacun dla niego ale nie chciałbym- Siłownia
nie wiem czy to nie będzie dobrą odpowiedzią, od półtora roku miałem przerwe może raz jak byłem (jeden dzien treningowy) chory a chodze co drugi dzień a to też możliwe, chociaż w sumie nie wiem czy nie zaczyna mi iść w bebech powiem Wam, że teraz waże przy 186cm 92 kg (jak zaczynałem ważyłem uwaga uwaga 64kg :decayed: )- Siłownia
- Siłownia
ironia czy mówisz poważnie ?- Siłownia
Koledzy moi drodzy Jakie BCAA polecacie? - Odpryskujacy klar