Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. najpierw kropeczka a potem zlazi caly, miales juz malowane auto?
  2. Ans odpowiedział(a) na Ans temat w Dolnośląskie
    Właśnie wiesz co byłem tam tylko na myciu, nie wiem jak robią (tak mi napisal ktos na forum) , bo blacharke robie na rakowej w s-plusie i polecam s-plusa z całego serca sam klimat jakby sie było w prywatnej klinice na +
  3. Ans odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    E e Daszek nawet nie jest źle powiem Ci Swapuj na 1.6
  4. Chwile tu nie zaglądałem i co tu sie dzieje co to za kupowanie zderzaków a3 przepraszam bardzo? bedziesz jutro pod milenijnym?
  5. Kolejny temat do którego zaglądam popatrzeć i jutro robie to samo to nie Vosseny a Wojtsseny
  6. Dzięki wielkie kolego dla potomnych bo pewnie wyskoczy w wyszukiwaniu ten temat http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/index25.html#post4116157
  7. Dzięki wielkie kolego musze ogarnąć, czas mam do wiosny zobaczymy, może gwint z regulacją twardosci? tylko właśnie chodzi mi żeby taczki nie było, bo już takową jeździłem i chyba wyrosłem ---------- Post dopisany 09-03-2014 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2013 at 12:30 ---------- Odgrzeję wątek, ma ktoś fotki jak wygląda auto na sprężynach eibacha pro kit na serii 1ba?
  8. Ans odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Widać s4 daje taki fun że nie ma czasu na forum zawitać
  9. ładne autko, mógłbyś pokazać jak antenka jest wkomponowana od CB?
  10. Dzięki wielkie
  11. cześć wszystkim Odkopuję temat zrobiłem mostek pomiędzy pinem 3 i 4 i działa mi ten układ jak światła skandynawskie, jednakże chciałbym żeby działały tak jak u edekxp w sensie tylko w pozycji świateł mijania żebym mógł używać halogenów, jednakże sądzę że wystarczy wyeliminować któryś przewód który nie będzie trzymał napięcia po wyłączeniu kluczyków ze stacyjki (jak to ma miejsce na przykład w volvo), posiadacie może rozpis poszczególnych wyjść w gnieździe włącznika świateł?
  12. Nie boisz sie takich wynalazków? ja kiedyś jechałem bmw 1 też na chinolach ale wanli i waliłem bokami po centrum wrocławia jadąc 50kmh
  13. I jak odczucia po zmianie? Ładna
  14. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To przez tą pogodę
  15. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    .... wielkanocnych nie no tak naprawde sam nie wiem jak to sie stało ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- Obudziłem sie z dnia na dzień i jeeeeb bęben
  16. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mnie gdzieś po świętach wydeło Dzięki za podpowiedzi Spartan, skorzystam
  17. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie no naprawde dałem d*py, ciulowo napisałem a nie o to mi chodziło sorry Panowie może być szejk białkowy podziele sie z Wami BCaa jak kupie
  18. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przepraszam Was że cokolwiek tu napisałem, zwracam honor, moja wina, bije sie w piersi, moge Wam postawić piwo jak kiedyś sie spotkamy
  19. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kłóćmy sie! Start! ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- przydałoby sie a tylko spróbuj gdzieś w technicznych o coś spytać to też Ci tak odpowiem jestem inżynierem elektronikiem i codziennie spotykam sie z tymi samymi pytaniami i odpowiedziami, odpowiadam i robie to samo i zgarniam dobrą kase powinnismy sobie pomagać bo szukajka działa jak działa, wchodze tu czasami i nic nie moge znalezc. To dobrze, że zgarniasz dobrą kase Wręcz świetnie. Ale tak jak słusznie zauważyłeś jest to twoja praca A tutaj pytanie o bcaa powtarza się nagminnie. Jakbyś się cofnął może z 5 stron to byś znalazł artykuł Trochę chęci uchroni wszystkich przed niepotrzebnymi emocjami I ja w technicznym pytant nie zadaję bo auto mi się nie psuje A jak chcę już coś znaleźć to szukam i czytam nie 5 a 2 strony Dzięki za dobre chęci akurat w tym dziale nikomu tym nie zainponujesz predzej jakbys powiedzial ze wygladasz jak jaco de bruyne nieźle szacun dla niego ale nie chciałbym
  20. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem czy to nie będzie dobrą odpowiedzią, od półtora roku miałem przerwe może raz jak byłem (jeden dzien treningowy) chory a chodze co drugi dzień a to też możliwe, chociaż w sumie nie wiem czy nie zaczyna mi iść w bebech powiem Wam, że teraz waże przy 186cm 92 kg (jak zaczynałem ważyłem uwaga uwaga 64kg :decayed: )
  21. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    .
  22. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ironia czy mówisz poważnie ?
  23. Ans odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy moi drodzy Jakie BCAA polecacie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.