Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. piękna eseczka a btw , s2 jest chyba sporo cięższe nie?
  2. tak jak na każdym innym kolego, wrzuć fotki na www.imageshack.us i potem wklej link z imageshacka w okienko ktore wyskoczy po wcisnieciu obrazka kolo litery "W" w edycji posta nad buźką " "
  3. Bardzo mi sie podoba jest nietuzinkowa, zapewne na żywo wygląda jeszcze lepiej te lampki z przodu mają plastikową szybke czy szklaną?
  4. furka fajna taka mi sie marzy - seria
  5. skąd on tyle kuni wzial w tym silniku? ten grill tyle dał ?
  6. Ans odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Hehe nawet obszycie dywaników pod kolor
  7. sonary.... do ursusa c330 by podeszły... ale tego bez kabiny żadne angel eysy sreysy a te z tym paskiem to jest..... bierz ORI polifty bedziesz zachwycony do tego zenon 4300 i jest czy wyraziłem swoją opinie delikatnie ? :>
  8. Daniel/ gdy pod maską siedzi V6 :gwizdanie: jest :kox: :kox: jakby nie było co do spalania - wiadomo w co sie leje Furka życzę aby służyła bezawaryjnie
  9. piknie :> temperatura rosnie - czekamy na kOOOOłka
  10. -Kolorek -Kombiak - silniczek -środek :good: - tapicera -polift -felgi (optymalne na nasze drogi) - ogolnie - grill bez znaczka nie przypadl mi do gustu ale wazne ze wlascicielowi sie podoba
  11. super nie moge sie doczekać aż zobacze auto w Twoim kolorku z tym zderzaczkiem
  12. Boże ile te felgi na tej fotce z tyłu mają cali z 9.5?
  13. Nie wiem czy jakieś duże 5 ramienne felgi by tu nie pasowały bardziej hmmm, jakies np od Rs6 18"
  14. Witam! Mam na imię Kuba, zamierzam kupić A4 , a także chciałbym poznać to forum,użytkowników, poniekąd samochód, Wasze spostrzeżenia które zapewne pomogą mi dokonać dobrego wyboru! bo Audi to najlepsze samochody , inne nie mają znaczenia!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.