Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Dzięki wielkie Panowie. Zastanawiam sie też jak działa ta podstawka pod telefon, może wreszcie by sie do czegoś przydała, bo jest bezpiecznik, ale czy ładowanie telefonu załączało sie z zapłonem
  2. Właśnie dzięki wielkie kolego , zorientowałem sie o tym jak jeszcze raz spojrzałem na wszystko i chciałem pomierzyć miernikiem ,że nie ma nic koło pinu CAN Śmiesznie ,że myślałem że już tak zrobiłem a jednak Podepne sie do cienkiego czerwonego przewodu pod kierownicą Dzięki wielkie za odzew czyli ogólnie bo może komuś na przyszłość sie przyda: W alpine trzeba podłączyć żółty przewód do czerwonego Pozdrawiam ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 00:24 ---------- To znowu ja, mam zawirowanie z + po stacyjce moge normalnie przewód pociągnąć z jednej nóżki bezpiecznika w skrzynce? pod który najlepiej czy nie ma różnicy? Troche sie zamotałem Dysponuje tu tylko lutownicą poltorametrowym przewodem i krzyżakiem
  3. Też chyba będę sie czaił na takie foteliki Do plastików w środku od biedy mogą być ściereczki z "moje auto" matujące za dyszke
  4. Witam ! Mam w swojej A4 B6 z 2004 roku fabryczne radio chorus, mam dosyć słuchania samego radia, a zostało mi całkiem dobre radyjko Alpine z mojej poprzedniej audi A3 Przeryłem pół forum, ale nie wiem co może nie banglać, a niektóre linki w FAQ po prostu nie działają Mam adapter na tylnie głośniki z mojej A3 98r. Adapter phonocara jest napisane audi 07r.< Kupiłem dziś separator antenowy, który podłączyłem Podłączam wszystkie przewody jak powinienem, radio nie reaguje w ogóle, jakby było martwe, nawet próbowałem bez adaptera tylnich głośników i nic Alpine na pewno jest sprawne bo przecież wyciągnąłem go z mojego poprzedniego autka Wiedziałem, że będzie jakiś problem dzięki z góry za jakąkolwiek pomoc
  5. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To za długo A3 sie nie nacieszyłeś ? Zobacz moj temat z autem to będziesz wiedział kto z tej strony Też sprzedałem a3 dozo na jakimś spocie
  6. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ej Grover Masz A4 teraz ?
  7. Musisz lubić to autko nie ? lubie czytać takie tematy Szacunek Pozdrawiam
  8. Piękny ulep! Ja chce żeby moja tak wyglądała Z Cb nieźle pojechałeś
  9. Ładna, właśnie też pamiętam ją z allegro
  10. Fajny Uaz w tle
  11. Siema Bizon! pozdro z a3 clubu , też przerzuciłem sie na B6 pozdrawiam - Jakub
  12. Autko świetne , jedyne w swoim rodzaju
  13. Florida - jak Cie widze to Cie słysze Tak poważnie florida to antenka która potrafi zaskoczyć i chyba jedyna antena presidenta która jest warta swoich pieniędzy (poza wa27 ) Onwa mk3 spoko radyjko, daje rade Polecam MLke sirio 145 i radio President harry III tylko pod warunkiem, że radio jest po tuningu w konnektorze Sam używam pare radii i anten , najelpiej jednak jeździ mi sie z Mlką midlanda która 5 lat dzielnie daje rade i Unidena 520xl
  14. a jakże Witam EBE pozdrawia EP
  15. Ładna sztuka pezex Pozdro z A3 clubu, widze że idziemy tą samą drogą
  16. teraz po Twojej wypowiedzi chce je jeszcze bardziej :-D cieszę się ,że pomogłem :-D mi się podoba , domyślnie będą mam nadzieje inne zderzaki :-)
  17. Dzięki mam nadzieje, że przebieg ori od razu czaje się na coś takiego : Fotele Tapicerka Skora S line A4 B6 B7 S4 RS4. (2749089198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. korci mnie strasznie
  18. Siemka! Fajnie móc wreszcie napisać tutaj swój temat Wcześniej śmigałem przez 4 lata A3 8L w silniku 1.8 Turbo może ktoś pamięta , wrzucałem tutaj na forum. Może wrzuce pare fotek jak wyglądała jak ją sprzedawałem Aaaa teraz przyszła pora na nowe barachło troche poszukałem, chciałem auto z minimum 200tys. przebiegu a tu na naszych aukcjach takich aut jak na lekarstwo, same funkiel nówki po dziadku babci z ledwo 150 tys Znalazłem! 1.9 TDI AVF 6 biegów Data produkcji 28.07.2004 Przebieg: 262 tys Wersja bida bez skóry, xenonów i skózanej kierownicy ale jest: Klimatronik Esp 6 poduch 4 elektryczne szyby itd itp. raczej standard w drodze kierownica trójramienna skórzana będą też foteliki s-line tak wygląda z zewnątrz mam nadzieje, że troche bedzie sie działo
  19. ja w mojej 1.8T osiagnalem spalanie mniejsze od 6l/100km . Jak mialem prawie komplet pkt karnych
  20. Sory wróciłem dopiero z wykładów i sami wiecie Ładne auteczko , mi sie bardzo podoba
  21. A motor jaki toto cudeńko ma?
  22. Tyn co ma glebe Ej wiecie ,że w moim poprzednim aucie mialem taką glebe ,że ... nie mogłem podjechac pod spiacego milicjanta, aaaa był przypadek ,z którego moge przytoczyć wnioski : kot który wpadnie pod takie niskie auto zostawia ślad na 200m

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.