Treść opublikowana przez Ans
-
Problem radio alpine
Dzięki wielkie Panowie. Zastanawiam sie też jak działa ta podstawka pod telefon, może wreszcie by sie do czegoś przydała, bo jest bezpiecznik, ale czy ładowanie telefonu załączało sie z zapłonem
-
Problem radio alpine
Właśnie dzięki wielkie kolego , zorientowałem sie o tym jak jeszcze raz spojrzałem na wszystko i chciałem pomierzyć miernikiem ,że nie ma nic koło pinu CAN Śmiesznie ,że myślałem że już tak zrobiłem a jednak Podepne sie do cienkiego czerwonego przewodu pod kierownicą Dzięki wielkie za odzew czyli ogólnie bo może komuś na przyszłość sie przyda: W alpine trzeba podłączyć żółty przewód do czerwonego Pozdrawiam ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 00:24 ---------- To znowu ja, mam zawirowanie z + po stacyjce moge normalnie przewód pociągnąć z jednej nóżki bezpiecznika w skrzynce? pod który najlepiej czy nie ma różnicy? Troche sie zamotałem Dysponuje tu tylko lutownicą poltorametrowym przewodem i krzyżakiem
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Też chyba będę sie czaił na takie foteliki Do plastików w środku od biedy mogą być ściereczki z "moje auto" matujące za dyszke
-
Problem radio alpine
Witam ! Mam w swojej A4 B6 z 2004 roku fabryczne radio chorus, mam dosyć słuchania samego radia, a zostało mi całkiem dobre radyjko Alpine z mojej poprzedniej audi A3 Przeryłem pół forum, ale nie wiem co może nie banglać, a niektóre linki w FAQ po prostu nie działają Mam adapter na tylnie głośniki z mojej A3 98r. Adapter phonocara jest napisane audi 07r.< Kupiłem dziś separator antenowy, który podłączyłem Podłączam wszystkie przewody jak powinienem, radio nie reaguje w ogóle, jakby było martwe, nawet próbowałem bez adaptera tylnich głośników i nic Alpine na pewno jest sprawne bo przecież wyciągnąłem go z mojego poprzedniego autka Wiedziałem, że będzie jakiś problem dzięki z góry za jakąkolwiek pomoc
-
Spoty wrocławskie
To za długo A3 sie nie nacieszyłeś ? Zobacz moj temat z autem to będziesz wiedział kto z tej strony Też sprzedałem a3 dozo na jakimś spocie
-
Spoty wrocławskie
Ej Grover Masz A4 teraz ?
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
Musisz lubić to autko nie ? lubie czytać takie tematy Szacunek Pozdrawiam
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Kolor ryje beret
-
[B6 AVF] Granatowa ulepa
Piękny ulep! Ja chce żeby moja tak wyglądała Z Cb nieźle pojechałeś
-
Mój nowy nabytek A4 B6 zrobiona na S4 B7;)
Ładna, właśnie też pamiętam ją z allegro
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Fajny Uaz w tle
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Siema Bizon! pozdro z a3 clubu , też przerzuciłem sie na B6 pozdrawiam - Jakub
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Autko świetne , jedyne w swoim rodzaju
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Florida - jak Cie widze to Cie słysze Tak poważnie florida to antenka która potrafi zaskoczyć i chyba jedyna antena presidenta która jest warta swoich pieniędzy (poza wa27 ) Onwa mk3 spoko radyjko, daje rade Polecam MLke sirio 145 i radio President harry III tylko pod warunkiem, że radio jest po tuningu w konnektorze Sam używam pare radii i anten , najelpiej jednak jeździ mi sie z Mlką midlanda która 5 lat dzielnie daje rade i Unidena 520xl
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
a jakże Witam EBE pozdrawia EP
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Ładna sztuka pezex Pozdro z A3 clubu, widze że idziemy tą samą drogą
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
OOooo Siema Jedrek
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
teraz po Twojej wypowiedzi chce je jeszcze bardziej :-D cieszę się ,że pomogłem :-D mi się podoba , domyślnie będą mam nadzieje inne zderzaki :-)
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Dzięki mam nadzieje, że przebieg ori od razu czaje się na coś takiego : Fotele Tapicerka Skora S line A4 B6 B7 S4 RS4. (2749089198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. korci mnie strasznie
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Siemka! Fajnie móc wreszcie napisać tutaj swój temat Wcześniej śmigałem przez 4 lata A3 8L w silniku 1.8 Turbo może ktoś pamięta , wrzucałem tutaj na forum. Może wrzuce pare fotek jak wyglądała jak ją sprzedawałem Aaaa teraz przyszła pora na nowe barachło troche poszukałem, chciałem auto z minimum 200tys. przebiegu a tu na naszych aukcjach takich aut jak na lekarstwo, same funkiel nówki po dziadku babci z ledwo 150 tys Znalazłem! 1.9 TDI AVF 6 biegów Data produkcji 28.07.2004 Przebieg: 262 tys Wersja bida bez skóry, xenonów i skózanej kierownicy ale jest: Klimatronik Esp 6 poduch 4 elektryczne szyby itd itp. raczej standard w drodze kierownica trójramienna skórzana będą też foteliki s-line tak wygląda z zewnątrz mam nadzieje, że troche bedzie sie działo
-
[ALL] A3 1.6 2002 od kubusia
ja w mojej 1.8T osiagnalem spalanie mniejsze od 6l/100km . Jak mialem prawie komplet pkt karnych
- Moja czarna bestia :) 17' :)
-
Audi A2 1.6 fsi 110km Open Sky
Sory wróciłem dopiero z wykładów i sami wiecie Ładne auteczko , mi sie bardzo podoba
-
Audi A2 1.6 fsi 110km Open Sky
A motor jaki toto cudeńko ma?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Tyn co ma glebe Ej wiecie ,że w moim poprzednim aucie mialem taką glebe ,że ... nie mogłem podjechac pod spiacego milicjanta, aaaa był przypadek ,z którego moge przytoczyć wnioski : kot który wpadnie pod takie niskie auto zostawia ślad na 200m