Treść opublikowana przez Ans
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
Panie ale masz zajefajczyście mega lacze z paseczkiem!
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja czyściłem benzyną ekstrakcyjną i antenka jak nowa Laguna zrobie Ci fotke jak będzie okazja jaką MLke widziałem w Saturnie dzisiaj z czarnym promiennikiem długość jakieś 110 cm taki jeszcze wielki stożek na końcu, mój Boże
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Właśnie tak jak mówi Laguna Kumpel kupił "sirio 145" i narzekał strasznie na nią i gadka że sirio to %#^#@ a jak odkręciłem promiennik to wpadł w sprężynę i wszystko jasne. Folia pod magnesem była, coraz lepsze te podróby robią, ale żółtej karteczki z kodem nie było
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A miałem Ci napisać żebyś ten czubeczek schował bo go szkoda ja go zgubiłem też przy drugiej jeździe, a nowy kosztuje 6zł - bedziesz zadowolony aaaale zmień ten szumofon od razu ! i nie zapomnij kupić swoim kobitkom czegoś na święta
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Dokładnie też jestem za
-
Spoty wrocławskie
mógłbyś mi też napisać za ile ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
To czemu nie sirio omega? bez problemu JAk długa to MLka a jak krótsza Omega 27
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
O żesz kurna co Ty kupiłeś tu nie ma co sie śmiać tylko płakać Dokładnie, byle g*wno wciśnie, co nie schodzi to sprzeda Na przykład u mnie w mieścinie nie ma (już) sklepu CB . Jak kupowałem antene, gościu mi wcisnął do niej Alana 102, który umarł i jak chcialem go oddać na gwarancji to zamiast serwisu była już cukiernia i sie rzucaj człowieku do cukiernika Kupiłem 6 anten cb przez allegro i wszystko spoko, a niektórzy sprzedawcy oferują dobrą przesyłke w cenie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Julo moja to ML145 (zwróć uwage na to co leży u mnie w bagażniku i na filmik) tylko troche dłuższa od sirio bo midlanda czyli można powiedzieć druga od lewej bierz sirio ml 145 i bez zbednego pitolenia będziesz zadowolony w 100%
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
162cm (naszła mnie dzika myśl ostatnio żeby w dziurke po rekinku załadować sirtela santiago 1200 ale odpuszczam temat narazie ta wystarczy) i do podziemnego jak wjeżdżam to go nie ściągam tylko jade jak samochodziki w wesołym miasteczku:kox: ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- zobacz sam początek tego filmiku ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- I dodam jeszcze raz antena ma 5 lat, jeździła na xxx samochodach, zdarzalo sie że jej nie chowałem przez pare miesięcy koledzy pożyczali itd i jestem zadziwiony jej wytrzymałością mogłaby już odpuścić i sie zepsuć to kupiłbym sobie nową, no ale chyba nie da rady ( najlepsze, że kiedyś schowałem ją do szuflady w komodzie ) Jak miałem na stałe antene w poprzednim audi jakiś cham chciał ją przywłaszczyć i ją popsuł zamiast zdjąć a pod spodem od uchwytu miałem suma sumarum dziury które wyszły drugą stroną , na to nie ma rady raczej
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Uszkodzi Nie kombinuj widze że korci Cie strasznie zaraz nawet założe kalesony i zejde na ten mróz Ci cyknąć fotke Zobaczysz jak chowam antene przez ładnych pare lat zgiętą w kółko to zmienisz zdanie ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Midland ML145 na mojej szafie nie ma litości dla anteny
-
Spoty wrocławskie
Obawiam sie, że jakbym ja sie wziął za to to by nie za dobrze wyglądało
-
Spoty wrocławskie
Okej tak w ogóle śmigałeś jakoś ostatnio koło mostów warszawskich? Bo rzuca sie w oczy ten kolor
-
Spoty wrocławskie
Siema Panowie! Poleciłby ktoś jakiegoś dobrego magika we Wrocławiu który wyciąga wgniotki parkingowe na przykład od drzwi? To ma piwko u mnie na jakimś spocie
-
Wgniotki Wrocław
Siema! Szukam dobrego magika od wyciągania wgniotek parkingowych od drzwi itd. poleci ktoś coś dobrego ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Pab_lo ja właśnie dziś przełużałem przewód w swojej antence ML145, kupiłem beczke i przedłużacz o długosći 3,63 m, po czym antena sprawdzona analizatorem antenowym dała takie same rezultaty jak wcześniej Tak jak pisze laguna, tylko 3,63 m
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Julo chcesz jakąś fotke z ML145 na moim aucie? to moge Ci cyknąć
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
A niech paczają jak ten włącznik? Widze, że go czyściłeś dezodorantem adidasa, k2 i Dżoni Łokerem ? ja czaje sie na ten cyngiel od tt/golfa VI
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Laguna dzięki wielkie, właśnie o taką rzeczową radę mi chodziło
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Omega fajnie wygląda to fakt ale ciut za krótka Broń Boże nie stawiaj tej antenki na klapie! I tak jak mówisz nie wiem jak można nie mieć CB w aucie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Laguna to mam pytanie jeszcze do Ciebie Widze, że chyba też nie ma sensu zmieniać mojego starego Unidena, bo dobrze sie sprawuje, widziałeś że w konnektorze tuningują nasze uboty, widze że jesteś człowiekiem oblatanym w temacie bo jakby nie opłaca sie wysyłać im tego Ubota na tuning? TUNING UNIDEN PRO 520 XL Łódź KONEKTOR (2803429327) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie wiem czy opłaca mi sie zmieniać Unidena na Walkera czy Harrego III ? a tak w ogóle widziałem, że jest MLka presidenta export black za przyzwoitą kasę, zobacz Julo fajnie wygląda cała czarna, tylko ta podstawa to troche badziew porównując na przykład do sirio
-
coś spaliłem w radiu uniden 68 ltw
Dobrze + i - zalutowałeś ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Laguna, właśnie tak chciałem żeby wyglądała moja instalacja jakbym miał sedana, tak mnie korci żeby zamiast antenki na dachu którą mam założyć jakąś antenke widze, że julo takiej chyba nie ma a byłoby to fajne miejsce tak myśle. Laguna napisałbyś jakie masz radio jeszcze? Jeżdże z Unidenem 520xl ale myślałem o czymś wyższych lotów @Whyme? Widze, że tak samo kombinujesz z antenami jak ja nie moge znaleźć złotego środka, teraz też mam Mlkę tyle że midlanda Aaaaa Julo MagneS nie magnez magnez to sie je A ml 145 na dachu jest tak elastyczną anteną, że jej nigdzie nie ściągałem a w A3 mieściła mi sie w bagażniku
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Właśnie miałem napisać ,że chyba u Ciebie widziałem taki montaż a z czym teraz jeździsz? ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- A nie lepiej zwykłe sirio ml 145? Bez kombinowania
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Miałem na klapie i zostały dziury A z tyłu antena zamontowana na klapie jest chyba najgorszym pomysłem bo ma największe straty w nadawaniu i odbiorze , kolego Laguna dobrze mówie ? Julo montuj na magnes jakiś siriowski i ogień, bezinwazyjnie