Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Felga na żywo wygląda fajnie wcześniej mialem ori 205/65/15 jezdzilo sie jak dziadka Ursusem Lampki na tył będą takie chociaż jeszcze moge dać Ori polift a i zapomniałbym o lotce S3
  2. jak poprzednik inna felga i jest ale to nie konieczność , bo śliczna jest i ten kolor
  3. Dzieki Własnie będą Ori xenon z polifta i pomaluje je na czarno w środku chyba a licznik wyrezalbym z S3 tylko ze mam analogowy zegarek i jestem jak narazie czekam na tylnie lampy i na instalacje FMIC
  4. Siemano Chcialem Wam przedstawic moje małe wozidełko Po mojej ekspresowej przygodzie z A4, chciałem żeby moje następne auto było duże, wygodne - na komfortowym zawieszeniu , czarne - no przede wszystkim w ciemnym kolorze , minimum cztero drzwiowe bo nie chciało mi sie wachlować siedzeniami i że jestem biednym studentem więc jak najbarzdiej oszczędne, czyli jakiś ropniaczek czy OO!!!!!! Wiadomo nie ? Dlatego zakupiłem 3 drzwiowe, srebrne A3 w wersji Ambition w benzynie 1.8 Turbo AGU Autko jest z 1998 roku Silnik 1.8 T agu jak wspomnialem megaoszczędny chyba najbardziej bezrobotny motor w Polsce (jezdze jak emeryt) Zawieszenie sportowe Fotele tak samo no w sumie wszystko w pakiecie Ambition Klimatronik Naglosnienie noki Centralka Alpine (teraz) Felgi OZ racing Vela 8J z oponkami 225/45/17 Bridgestone potenza Zmienione lampy przód na FK + odłączone ringi Megatuningzenon 5000K Grill ori ABT Do tego pare smaczków i w ogole Bedzie tego jeszcze troche i był jeszcze unikatowy skrzypiący fotel kierowcy ale sie z tym uporałem zapraszam do oglądania licze na Wasze komentarze kazdy ma swoje zdanie , jednak licze sie z samymi pozytywnymi tak było po samym zakupie, na poczatku foty robil Hondziarz , wiec jak mogloby zabraknac auta z niemiec z fotka w stylu JDM niech już bedzie wstawie fote ze sniezynka i jak ? :gwizdanie: EDIT 2014 wrzuce zdjęcia jak wyglądała później aby czasami ją sobie powspominać przed sprzedażą wyglądała tak tutaj troche historii US stajl tak było w 2011 ogólnopolski fajna mina
  5. Ans odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154889.0 lukej tutej
  6. Okej okej , to teraz fajnie B6 z 2.7 Bit, a możeby tak teraz A3 2.7 bit ? Świetny samochodzik Panie , robote robi ze aż czapki z głów
  7. Ans odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    BBS RX ?? Edit: Tak BBS RX 2
  8. Czemu na tym zdjęciu , jakies auto zasłania graffiti ? też ludzie nie wiedzą gdzie parkować
  9. Ans odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wreszcie trafilem na jakieś normalne forum chyba sprzedam to moje A3 i zakupie A4 odpuść te felgi , są ładniejsze
  10. Ja piernicze ale w A6 wyglądają kozacko te reflektory jak sie je pryśnie no no ładne autko ogolnie felga 18? jak z dynamiką tego silnika w tej budzie?
  11. Moj dziadek jechał ful nówką S klasą z Wawy, prowadził ją z salonu i zaparkował gdzieś koło meblowego po drodze kolo trasy szybkiego ruchu do Piotrkowa Trybunalskiego , wychodzi po parunastu minutach , auta nie ma ... taki kraj
  12. Cuuuudna jest Pozdro od kolegi z A3 klubu będą lusterka z RS2?
  13. ładna słuszny silnik
  14. o żesz Ty Ale lecisz z koxem no no Szacun panie Nosb
  15. A ja jak bym mial pln-y Jakbym miał takie A4..
  16. Własnie widziałem ją wcześniej na allegro ładna sztuka , naprawde mi się podoba
  17. Nivea taka klasyczna, ja sie nią smaruje , albo krem półtłusty z Avonu , w sam raz na twarz jak jest tak zimno jak teraz Ładne auteczko fajny środek i w ogole do czyszczenia skóry jakiś meguiras czy coś
  18. Piękna taka mi sie kiedyś marzyła, pewnie lepiej siedziało Ci sie za kierownicą tej E36 niż A4? Fakt taki ,że w BMW siedzi sie świetnie 100 razy lepiej Bynajmniej mi tak :gwizdanie: A gdzie poszła ta Twoja bunia? Z chęcią przygarnąłbym taką sztukę
  19. W SONARACH JEST DIABEŁŁŁŁŁŁŁL \,,/ (O.o) \,,/ WYPĘDŹ GO SPAL!!! WYGOŃ!!! tak pozatym.. ładna furka jestem normalny
  20. a tak btw probowales mega super sztuczki z trzymaniem kamery zagłówkiem ?
  21. kurde, brat ma taką samą.... jego szatan też ma takie aludekle , robią swoje , lans to lans Może .... jesteś moim bratem ?
  22. Ans odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    "ja lubię żabkę [...]" :gwizdanie:
  23. Aż mnie serce zabolało ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.