Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Pozdro od kolegi z pracy śledziłem Twój temat !
  2. Ans odpowiedział(a) na ruras2 temat w Audi A4 B6
    No to masz farta a ile czasu już ?
  3. Ans odpowiedział(a) na ruras2 temat w Audi A4 B6
    ja wiem z doświadczenia i popieram kolegów wyżej rękami i nogami
  4. nie da sie jej z powrotem wprasować ja kupiłem zwrotnice za 100zł także walcz
  5. kupiłem używaną zwrotnicę
  6. Ans odpowiedział(a) na Ans temat w Audi A4 B6/B7
    Bilstein robi amorki b4 do 1ba i b4 sport pod 1be czyli jak rozumiem moge smialo zmienic sprężyny na 1be ? szkoda ze nie porownalem amorkow ori do b4 sport :/ bo maja talerzyki podobno niżej od seryjnych 1BA?
  7. Witam Was serdecznie mam takowy problem iż zmieniam zawieszenie na oryginalne z eibacha i bilstein b4 sport ori sprezyny 1BA przepadły, poratowałby ktoś i podał jakie kolory pasków ma na swoich sprężynach w 1.9 TDI avant fwd? i myślicie że ori sprężyna 1BA nada się pod amorek bilsten b4 sport? podobno to amor o skróconym skoku jak go kupowałem, więc nie wiem czy lepiej nie założyć 1BE
  8. Ans odpowiedział(a) na y0p5 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Pięknie siadły te Vosseny i hamulce, mój Boże ideał
  9. miałem tak samo, nowe półośki i jak ręką odjął
  10. dokładnie jak kolega wcześniej mówi, opona ma inaczej poprowadzone zbrojenie
  11. Witamy ! Bełchatów pozdrawia Bełchatów!
  12. Ans odpowiedział(a) na fitmann temat w Audi A4 B6
    powiem Ci że solidnie to wyglądało, oni sprawdzali najpierw czy "blacha się nie naciągnęła" i oceniali czy to zrobią, wiem że na przetłoczeniach się nie da tą metodą, miałem jedno porządne wgniecenie, takie wielkości jabłka, to widać pod słońce ślad że tam coś było
  13. Ans odpowiedział(a) na fitmann temat w Audi A4 B6
    no ja na przyklad oddawałem auto do s-plus we Wrocławiu i za 50zł od sztuki (nawet taniej do dogadania) zrobili mi auto dookoła na gładziutkie z 2h im to zajęło wgniot mialem ok. 17 sam bym sie nie odważył mimo że miałem do czynienia z blacharką
  14. I jak dzieje sie co ?
  15. Kolejny temat na tym forum dla ktorego warto tutaj zaglądać czekam z niecierpliwością na kolejne info z prac zmiany na 3.0 tdi pzdr
  16. po co nalewki, jak są na przykład takie barumy, które są dobre i tanie
  17. miałem dosłownie na moment więc ciężko się wypowiedzieć ale dobrze mi się na nich jeździ odkąd zdałem prawko mam 225/45/17
  18. Ja chwale barumy br3 tam dla kolegi wyżej co pisał o tanich oponkach, nie cuduj bierz barumy
  19. Ten Wurth do szyb chyba klei na amen? Ten silikonowy niezbyt mi obiecująco wyglądał....zobaczymy co będzie za rok, mam nadzieje że nie zgubie klosza lampy Powodzenia i chwal się efektami jak coś! Ja zostawialem lampy na noc i spoko :-) kleilem też tym klejem lotke na klapie i siedzi tam już z 4 lata i spoko. Tak samo lampy [emoji4] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Ans odpowiedział(a) na PatrykB6A4 temat w Audi A4 B6
    a spróbuj może philips whitevision jesli chodzi o tańsze a jeśli chcesz zaszaleć i mieć pewność że będą działać i walić białym to bierz ledy osrama bądź philips, nie żadne badziewie za 5zł http://allegro.pl/osram-w5w-led-ledriving-6800k-ice-blue-5-lat-gwar-i5049186712.html http://allegro.pl/zarowki-philips-x-treme-vision-led-w5w-t10-6000k-i5349387506.html wrzuciłem Ci w5w, pod siebie znajdziesz sobie
  21. Fap fap super to wygląda silikonem jak kleiłem lampy to po jakims czasie po zimie zrobił sie twardy i można go było wyciągnąć palcem, jak coś polecam wurtha do szyb skleiłem nim pare kompletów lamp i spoko
  22. Barumy są
  23. Popatrzcie na jego poprzednie samochody, nie martwcie sie tylko patrzcie co robi i uczcie sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.