Treść opublikowana przez Ans
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Pozdro od kolegi z pracy śledziłem Twój temat !
-
Błotnik przedni lewy - nowy?
No to masz farta a ile czasu już ?
-
Błotnik przedni lewy - nowy?
ja wiem z doświadczenia i popieram kolegów wyżej rękami i nogami
-
Wymiana wahacza przedniego dolnego czy zwrotnicy?
nie da sie jej z powrotem wprasować ja kupiłem zwrotnice za 100zł także walcz
-
Wymiana wahacza przedniego dolnego czy zwrotnicy?
kupiłem używaną zwrotnicę
-
Zmiana z eibach pro kit na 1BA
Bilstein robi amorki b4 do 1ba i b4 sport pod 1be czyli jak rozumiem moge smialo zmienic sprężyny na 1be ? szkoda ze nie porownalem amorkow ori do b4 sport :/ bo maja talerzyki podobno niżej od seryjnych 1BA?
-
Zmiana z eibach pro kit na 1BA
Witam Was serdecznie mam takowy problem iż zmieniam zawieszenie na oryginalne z eibacha i bilstein b4 sport ori sprezyny 1BA przepadły, poratowałby ktoś i podał jakie kolory pasków ma na swoich sprężynach w 1.9 TDI avant fwd? i myślicie że ori sprężyna 1BA nada się pod amorek bilsten b4 sport? podobno to amor o skróconym skoku jak go kupowałem, więc nie wiem czy lepiej nie założyć 1BE
-
[RS4 B7] by y0p5
Pięknie siadły te Vosseny i hamulce, mój Boże ideał
-
Czy będą pasować do a4 b6
hahaha
-
drżnie samochodu powyzej 120-160
miałem tak samo, nowe półośki i jak ręką odjął
-
Opona z indeksem prędkości H czy wystarczy na zimę?
dokładnie jak kolega wcześniej mówi, opona ma inaczej poprowadzone zbrojenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy ! Bełchatów pozdrawia Bełchatów!
-
Wgniotki parkingowe.
powiem Ci że solidnie to wyglądało, oni sprawdzali najpierw czy "blacha się nie naciągnęła" i oceniali czy to zrobią, wiem że na przetłoczeniach się nie da tą metodą, miałem jedno porządne wgniecenie, takie wielkości jabłka, to widać pod słońce ślad że tam coś było
-
Wgniotki parkingowe.
no ja na przyklad oddawałem auto do s-plus we Wrocławiu i za 50zł od sztuki (nawet taniej do dogadania) zrobili mi auto dookoła na gładziutkie z 2h im to zajęło wgniot mialem ok. 17 sam bym sie nie odważył mimo że miałem do czynienia z blacharką
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
ło jasny pierun!
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
I jak dzieje sie co ?
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Kolejny temat na tym forum dla ktorego warto tutaj zaglądać czekam z niecierpliwością na kolejne info z prac zmiany na 3.0 tdi pzdr
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
po co nalewki, jak są na przykład takie barumy, które są dobre i tanie
-
Polecane opony letnie
miałem dosłownie na moment więc ciężko się wypowiedzieć ale dobrze mi się na nich jeździ odkąd zdałem prawko mam 225/45/17
-
Polecane opony letnie
Ja chwale barumy br3 tam dla kolegi wyżej co pisał o tanich oponkach, nie cuduj bierz barumy
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ten Wurth do szyb chyba klei na amen? Ten silikonowy niezbyt mi obiecująco wyglądał....zobaczymy co będzie za rok, mam nadzieje że nie zgubie klosza lampy Powodzenia i chwal się efektami jak coś! Ja zostawialem lampy na noc i spoko :-) kleilem też tym klejem lotke na klapie i siedzi tam już z 4 lata i spoko. Tak samo lampy [emoji4] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Niebieska żarówka H6W
a spróbuj może philips whitevision jesli chodzi o tańsze a jeśli chcesz zaszaleć i mieć pewność że będą działać i walić białym to bierz ledy osrama bądź philips, nie żadne badziewie za 5zł http://allegro.pl/osram-w5w-led-ledriving-6800k-ice-blue-5-lat-gwar-i5049186712.html http://allegro.pl/zarowki-philips-x-treme-vision-led-w5w-t10-6000k-i5349387506.html wrzuciłem Ci w5w, pod siebie znajdziesz sobie
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Fap fap super to wygląda silikonem jak kleiłem lampy to po jakims czasie po zimie zrobił sie twardy i można go było wyciągnąć palcem, jak coś polecam wurtha do szyb skleiłem nim pare kompletów lamp i spoko
-
Polecane opony letnie
Barumy są
-
Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
Popatrzcie na jego poprzednie samochody, nie martwcie sie tylko patrzcie co robi i uczcie sie