Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Ło ku**a. A ja teraz na nich śmigam Może jakiś mail do vredestein lub na ich FB?
  2. Ans odpowiedział(a) na piti82 temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo fajna sztuka dobry kolorek! i silnik taki jakbym chciał
  3. U mnie z tej czwórki wygrała Z3 przez to że jest wodoodporna i ma świetną baterię
  4. Ans odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Ostanio jeżdżąc tylko popłudniami przez Wrocław czyli korki takie że lewa noga odpada od sprzęgła wyszło mi.... po 100km średnia 13,9
  5. nie zakładaj tego rozmiaru do swojej B8 pozdrawiam
  6. Halo halo co tu taka cisza?
  7. mam w drugim aucie (avensis2) k115 w tym rozmiarze i polecam
  8. Ostatnio jechałem na rowerze i prawie z niego spadłem bo zapatrzylem sie na to RS4 jadące przez Kochanowskiego . MA SA KRA
  9. co tam było z folią ? bo chce walnąć bordowy mat na swoje i tak zbieram opinie
  10. u mnie wyszło że to magiel po wymianie dosłownie całego zawieszenia
  11. Jak ktoś chce !tańsze nowe opony jak kolega wyżej 225/40/18 to ja bym brał Barumy bez zastanowienia, a nie kombinował
  12. właśnie jak dla mnie idealnie to wygląda, w sumie nie wiem czy nie tak jak mam teraz
  13. czo ta wycieraczka z tyłu ?
  14. ładnie działasz zmieniałeś odboje ze springami eibacha?
  15. tylko kaczego kupra brakuje wiec na niego czekam dobra robota, miło popatrzeć
  16. Tiptronica sie bać? w życiu! Pięęęękna
  17. a bridgestone potenza re050a ? - najlepsza oponka z jaką miałem do czynienia mialem eagle f1 as2 i mnie zawiodły
  18. To tutaj nasuwa się moje pytanie jak opona na śmietnik, a reszta byłaby już widocznie zużyta, to jak to w quattro i torsenie, wszystkie trzeba wymienić ? czyli w takich 20" to maaatko Booooożoooo
  19. to nie bierz jakichś firmy krzak, ani żadnych podyeb i jeździj i ciesz sie wygladem i prowadzeniem
  20. żadne 45 mm żadne 40 mm , ten indeks to % szerokości opony 225/45/17 - wysokosc to 45% z 225mm Bierz 18
  21. Pablo dobrze Cie znów tutaj widzieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.