Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. jak jeździłem na 195/65 i przeszedłem na 225/45/17 czuć było że zaczyna prowadzać, ale jest ok, nie ma tragedii a na 8" będzie fajnie siedzieć też miałem ten sam problem na ten sezon z wyborem rozmiaru, miałem brać zalecane 235/45 ale jednak znowu wzialem 225/45 już mnóstwo kompletów w tym rozmiarze w poprzednich autach ujarzmiałem
  2. uśmiałem się jeździłeś kiedyś na nowej dobrej oponie? to Twoje zdanie, ja sie z nim nie zgadzam w żadnym stopniu - niczym nie odbiegają. To czemu jeździsz audi? może i niektóre "topowe" opony są przereklamowane i testy ADAC są ustawione ale są granice
  3. daje rade, serio nie zamula tak jak myślisz, jakbys wrzucił 255 to tak 225/45 najpowszechniejszy rozmiar 17
  4. u mnie wylane amory tyle pokazywały
  5. 225/45 tyle w temacie
  6. jeśli masz 1BE to same sprężyny mogą wystarczyć, jeździłem troche B8 z eibachem na 19" i jest bardzo fajnie i wizualnie idealnie moim zdaniem zobacz czasami czy na stronie eibacha polska nie będzie taniej jak kupowałem swoje było sporo taniej z przesyłką w cenie , co do aukcji jeszcze chyba nie masz quattro? pozdrawiam Wesołych Świąt
  7. kolega Pawliko z a3 club jeździ na takich, możesz go spytać dokładnie w tym samym rozmiarze pozwolę sobie przytoczyć jego opinię "Jakby ktoś chciał kupić Zeetexy HP102 - NIE POLECAM. Kupiłem 215/35/18. Na mokrym na 5tym biegu nie mam trakcji. W mokrym zakręcie również im nie ufam."
  8. Na dole w aukcjach zamiast Uniroyal rainsport jest zdjęcie Potenza adrenaline kurna ciekawy wynalazek jakiś kamikadze musi przetestować szczególnie że prima aprilis
  9. Strzeha - dobrze liczysz. Ans po prostu za pewne uwzględnił jeszcze różnice jednego cala wynikająca z większej felgi, więc 25,4 mm w średnicy. Po uwzględnieniu tego co napisałeś i *2 wszystko się mniej więcej niweluje i pozostaje różnica 3-4 mm wg mnie. Nie do wyłapania okiem. napisałem inaczej niż myślałem 235 jest wyższa o 11.4 mm natomiast 225 o 2.4 mm wzgledem 205/55/16 strzeha wszystko możesz sobie wklepać tutaj http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/ Raczej nie, swoją drogą znawcy twierdzą że zbieżność powinno sie robić. A jak się jeździ na Vredkach? Głośne? Ja na początku byłem wku.... że je kupiłem z powodu hałasu teraz już się ułożyły i dotarły. względem Cinturato P7 i Eagle f1 asymetric 2 jestem bardzo pozytywnie zaskoczony z przyzwyczajenia wydaje mi się że jadę 120 a jadę ponad 140 :-)
  10. Powiem Ci Damian, że jak widziałem 235 na 8j to bardziej podoba mi się 225 ( a 225/45/17 i tak jest 1cm wyższa od katalogowych 205/55/16 wiec wyglada ok) po świętach możemy sobie spota zrobić to byś zobaczył
  11. Dzięki za wszystkie opinie 225 już na aucie
  12. Jest temat polecanych opon ale ta co napisałeś to bardzo dobra oponka, zobacz też Dunlop sport blueresponse, ja osobiście do drugiego auta za to wziąłem w tym rozmiarze nowe Hankook ventus prime2 k115 :-)
  13. Właśnie z chęcią bym je też sprawdził, miałem z 2012 roku i były średnie bardzo
  14. Dzięki Kris
  15. Witam serdecznie nastał moment wymiany wycieraczek i od razu walne z grubej rury mam takie uchwyty https://www.dropbox.com/s/9iu305hs51gomra/2015-03-29%2018.34.55.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/tvkvjhjip34vqnd/2015-03-29%2018.35.02.jpg?dl=0 nie jest tutaj nic widziwione? ponieważ obrazki z poprzednich wątków nie działają jak rozumiem coś takiego będzie pasować? http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a6-a4-b6-b7-valeo-x-tream-i5157118121.html dziękuję z góry
  16. Ans odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Stano musi sie wypowiedzieć ale widzę mile na blacie
  17. Ans odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    w USA nie są obowiązkowe, tak samo jak autopoziomowanie którego po prostu nie ma IS-F marzenie, musi cieszyć
  18. Oho no była srebrna, na glebie, OOL też i miała wintery z a8 Wrzucaj Panie bom ciekaw
  19. Czy to ja Ciebie widziałem jadąc przez pwr ostatnio ?
  20. ja wyłamałem blaszkę z zużytej żarówki H7 i działa już tak 2 lata
  21. Trochę odgrzebię temat, poradziłeś sobie? Ja kupiłem całą sprawną zwrotnicę za ok 100zł
  22. miedzy 235/35 a 225/40 jest poltora cm roznicy http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/225/45r18/ po lewej stronie masz wszystko
  23. 235/35/19 jest za małe do B8, tam jest inny przelicznik rozmiarów niż w B6, a takowa pasuje do B6, w b8 podstawowym rozmiarem jest 225/55/16 a nie 205/55/16. Kolega Olinek na B8 w 19" ma 225/40 na 8,5 cala
  24. Ja mam doświadczenie z P7 cinturato 225/45/17 kupiłem nowe ponad dwa lata temu i... wszystko tylko nie one
  25. to tuleja w zwrotnicy, ta na dole, metalowa wprasowana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.