Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. ja też wolałbym to auto tak jak jest w automacie jeszcze niezniszczalny tiptronic fajna furka, dbaj o nią
  2. 225/65/17 ma mój kumpel.... na terenówce jeśli tak powiedział gumiarz, zmień go, czym prędzej
  3. u mnie zaczela tak stukać maglownica
  4. kolego pokłony za ten samochód, jest zrobiony tak ze smakiem, że aż dziw. Piękne A4!
  5. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Może jakaś instrukcja do działu Warsztat ? no kurna, popaczyłobysie
  6. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja no to już wiem czyj to był samochód btw. DAWAJ LAMPY!
  7. zastanawiałem sie właśnie gdzie można walkera upchać nie zawadzasz nogą ani nic?
  8. u mnie już zrobily jakies 15, dają rade, ale ciekaw jestem koni i to bardzo słyszałem że sachs robi fajne amortyzatory, sachs performance czy cos tam jeszcze w pl ich nie ma ale amorki do 1500zł z regulacją twardości, takiego newsa sprzedał mi jeden ze sprzedawców
  9. miałem już dziury na cb po poprzednim właścicielu, pozatym ja zajmuje sie montażem takowych, także nie jest to dłubaniną,to zależy od zdolności manualnych Jak z obsługą tak schowanego CB? pewnie jesteś użytkownikiem radia teddy lub innego ustrojstwa z automatyczną blokadą szumów? ja musze mieć gałki na wierzchu Z pełnym szacunkiem druciarstem nazwałbym zrezanie wystających plastików pokrycie gumą gecko. Ja w momencie sprzedaży odkręcam wszystko, mam drugi taki uchwyt a i nawet nakładam nakładke do nokii i nie ma śladu. Ale o gustach sie nie rozmawia
  10. Jak masz uchwyt od telefonu jak ja, to chyba jedyne sensowne rozwiązanie do którego ten uchwyt może sie przydać
  11. gruszka nigdzie sie nie wala, jest pod ręką, cała regulacja również, polecam
  12. u mnie unidena zamontowałem tak, idealnie sie go obsługuje
  13. jest eibach pro kit, bilsteiny b4 sport i felgi ronal r41 et35 z oponami 225/45/17
  14. Ans odpowiedział(a) na BIZZARE temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie przeszla z a3 polift do mojego czyli pewnie ta
  15. Właśnie tylko szkoda że nikt nie napisał jak w B6 sprawują sie Koni strt bo pewnie u kogoś siedzą, po zimie czuje że zaryzykuję. Mam nadzieje że komfortu troche będzie taczkami sie już najeździłem, nie sztuka zrobić sobie beton
  16. Ja kupiłem gałke od A3 i przełożyłem mieszek ze starej gałki od A4 http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4674618591.html dokładnie tu kupiłem na miejscu
  17. O Koni strt nie ma żadnych informacji, chyba nikt na nich nie jeździ aż z ciekawości kupie je na wiosne i zobacze co jest z nimi, podobno działają z obniżeniami. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
  18. cieszę się, że dało rade udało mi się kupić dobrą zwrotnice z wysyłką za 115 zł
  19. Kolegi ASZ na przelocie
  20. Tygrysek u mnie dokładnie to samo jak moj serwis powiedzial ze zwrotnice trzeba wymienic, to znaczy ze trzeba zobacz gdzie wchodzi dolny prosty wahacz tego nie wyłapiesz łomem ani niczym
  21. U mnie jest taka sprawa, że z mojej manii na punkcie odgłosów w aucie wydałem mały worek pieniążków, przy okazji wszystko co możliwe - na wahacze(lemfa) , amortyzatory, sprezyny ( przy okazji zaszalałem z eibachem ) , tulejki, tuleje, przeguby, a nawet półosie wymieniłem na nowe - wszystko nowe i wyobraźcie sobie jaka była moja mina jak zaczelo strzelać ta tuleja w zwrotnicy jest niewymienialna, ja mam w szafie już nową zwrotnice (koszt około 100zł - kupiłem uzywkę, w Audi centrum wrocław około 1500 ) , a i dowiedziałem się (serwisuje auto w jednym z lepszych warsztatów we Wrocławiu) że to tylko powoduje odczucia słuchowe, nic nie powinno się stać, więc wymienie jak będę wymieniał olej dam znać czy to to, przy okazji chyba zregeneruje też magiel co jak co, ale to auto w użytkowaniu tanie nie jest moge Wam nagrać filmik jak jest u mnie i na pewno napisze po wymianie czy pomogło
  22. ja mam bilsteina b4 sport, jak narazie wszystko ok a zrobilem ponad 10 tysi, mysle czy nie włożyć koni strt, zastanawia mnie czy ktos ma taki komplet u siebie
  23. Kolego miałem to samo co Ty wymieniałem przeguby itd. Okazuje się że to tuleja na zwrotnicy, ta metalowa która sie obluzowała i dolny wahacz w niej przeskakuje za cholere nie moglismy z mechanikami dojść WTF u mnie te same objawy, hamuje, trzask, niekiedy samo trzasnelo z siebie, cofam w lewo trzask trzask trzask aa i u mnie jakby co, kolega pisał wyżej, stuka na nierwonosciach czasami tak nieprzyjemnie - maglownica sie konczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.