Treść opublikowana przez Ans
-
A4 B6 3.0L V6 220KM Quattro S-Line - Szara Myszka
ja też wolałbym to auto tak jak jest w automacie jeszcze niezniszczalny tiptronic fajna furka, dbaj o nią
-
Opony 225/65/17
225/65/17 ma mój kumpel.... na terenówce jeśli tak powiedział gumiarz, zmień go, czym prędzej
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
u mnie zaczela tak stukać maglownica
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
kolego pokłony za ten samochód, jest zrobiony tak ze smakiem, że aż dziw. Piękne A4!
-
Spoty wrocławskie
Może jakaś instrukcja do działu Warsztat ? no kurna, popaczyłobysie
-
Spoty wrocławskie
ja no to już wiem czyj to był samochód btw. DAWAJ LAMPY!
-
problem ze zmieniarką Yatour
formatujcie na fat32
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
zastanawiałem sie właśnie gdzie można walkera upchać nie zawadzasz nogą ani nic?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
u mnie już zrobily jakies 15, dają rade, ale ciekaw jestem koni i to bardzo słyszałem że sachs robi fajne amortyzatory, sachs performance czy cos tam jeszcze w pl ich nie ma ale amorki do 1500zł z regulacją twardości, takiego newsa sprzedał mi jeden ze sprzedawców
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
miałem już dziury na cb po poprzednim właścicielu, pozatym ja zajmuje sie montażem takowych, także nie jest to dłubaniną,to zależy od zdolności manualnych Jak z obsługą tak schowanego CB? pewnie jesteś użytkownikiem radia teddy lub innego ustrojstwa z automatyczną blokadą szumów? ja musze mieć gałki na wierzchu Z pełnym szacunkiem druciarstem nazwałbym zrezanie wystających plastików pokrycie gumą gecko. Ja w momencie sprzedaży odkręcam wszystko, mam drugi taki uchwyt a i nawet nakładam nakładke do nokii i nie ma śladu. Ale o gustach sie nie rozmawia
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Zgadza sie
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Jak masz uchwyt od telefonu jak ja, to chyba jedyne sensowne rozwiązanie do którego ten uchwyt może sie przydać
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
gruszka nigdzie sie nie wala, jest pod ręką, cała regulacja również, polecam
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
u mnie unidena zamontowałem tak, idealnie sie go obsługuje
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
jest eibach pro kit, bilsteiny b4 sport i felgi ronal r41 et35 z oponami 225/45/17
-
Kierownica z A3 8L do B6
u mnie przeszla z a3 polift do mojego czyli pewnie ta
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Właśnie tylko szkoda że nikt nie napisał jak w B6 sprawują sie Koni strt bo pewnie u kogoś siedzą, po zimie czuje że zaryzykuję. Mam nadzieje że komfortu troche będzie taczkami sie już najeździłem, nie sztuka zrobić sobie beton
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Ja kupiłem gałke od A3 i przełożyłem mieszek ze starej gałki od A4 http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4674618591.html dokładnie tu kupiłem na miejscu
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
O Koni strt nie ma żadnych informacji, chyba nikt na nich nie jeździ aż z ciekawości kupie je na wiosne i zobacze co jest z nimi, podobno działają z obniżeniami. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
-
metaliczne stuki (a'la cykanie) przy skręconych kołach
cieszę się, że dało rade udało mi się kupić dobrą zwrotnice z wysyłką za 115 zł
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Kolegi ASZ na przelocie
-
metaliczne stuki (a'la cykanie) przy skręconych kołach
Tygrysek u mnie dokładnie to samo jak moj serwis powiedzial ze zwrotnice trzeba wymienic, to znaczy ze trzeba zobacz gdzie wchodzi dolny prosty wahacz tego nie wyłapiesz łomem ani niczym
-
metaliczne stuki (a'la cykanie) przy skręconych kołach
U mnie jest taka sprawa, że z mojej manii na punkcie odgłosów w aucie wydałem mały worek pieniążków, przy okazji wszystko co możliwe - na wahacze(lemfa) , amortyzatory, sprezyny ( przy okazji zaszalałem z eibachem ) , tulejki, tuleje, przeguby, a nawet półosie wymieniłem na nowe - wszystko nowe i wyobraźcie sobie jaka była moja mina jak zaczelo strzelać ta tuleja w zwrotnicy jest niewymienialna, ja mam w szafie już nową zwrotnice (koszt około 100zł - kupiłem uzywkę, w Audi centrum wrocław około 1500 ) , a i dowiedziałem się (serwisuje auto w jednym z lepszych warsztatów we Wrocławiu) że to tylko powoduje odczucia słuchowe, nic nie powinno się stać, więc wymienie jak będę wymieniał olej dam znać czy to to, przy okazji chyba zregeneruje też magiel co jak co, ale to auto w użytkowaniu tanie nie jest moge Wam nagrać filmik jak jest u mnie i na pewno napisze po wymianie czy pomogło
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
ja mam bilsteina b4 sport, jak narazie wszystko ok a zrobilem ponad 10 tysi, mysle czy nie włożyć koni strt, zastanawia mnie czy ktos ma taki komplet u siebie
-
metaliczne stuki (a'la cykanie) przy skręconych kołach
Kolego miałem to samo co Ty wymieniałem przeguby itd. Okazuje się że to tuleja na zwrotnicy, ta metalowa która sie obluzowała i dolny wahacz w niej przeskakuje za cholere nie moglismy z mechanikami dojść WTF u mnie te same objawy, hamuje, trzask, niekiedy samo trzasnelo z siebie, cofam w lewo trzask trzask trzask aa i u mnie jakby co, kolega pisał wyżej, stuka na nierwonosciach czasami tak nieprzyjemnie - maglownica sie konczy