Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Ans odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Prawda to co mówisz piękne autko! Czekam na ten moment żeby wskoczyć z A na S co do LPG zaraz pewnie trafi sie jakiś uzytkownik 1.9TDI ktory bedzie mial jakies obiekcje
  2. Brazowy wyglada mega kolego! tez mysle zeby swoja okleic albo na bordo albo na niebiesko
  3. Dokładnie! Ja śmigam często A4 polift i przedlift i jak patrze na polifta to chcialbym żeby było odwrotnie (że lifting byłby odwrotny z brzydszego na ładniejszy) ładniejszy jest przedlift i to znacznie w a5, A4 takie moje zdanie, widze że ktoś wreszcie je podziela
  4. do tego mama dała mi środek do czyszczenia baterii umywalkowych nazywał sie "kacper" i wyczyściło sie za***iście !
  5. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pany pytam sie Olka od nas tutaj z DW zeby dał mi namiar na dobry zakład który prostuje felgi i mówi o Pawle , macie jakiś namiar?
  6. Ans odpowiedział(a) na wojtek123 temat w Inne marki
    No ok a fotki czy co heloooooł ?
  7. obowiązkowo eibach pro kit do tego i wygląd auta sie poprawi jeszcze na + i komfort i wszystko inne
  8. Zobacz czy nie masz wody pod akumulatorem. Tak najpierw ode mnie, ja sie żdziwiłem
  9. Ans odpowiedział(a) na Aragon99 temat w Audi A4 B6
    Fajnie wyszło kolego a jak z głośnikiem? możnaby wrzucić gdzieś zewnętrzny ja też użyłem uchwytu ale bardziej ordynarnie mogłeś może wziąć mtecha 3 za te pieniądze byłbyś bardziej zadowolony o ile teraz nie jesteś a możesz być bo jako antymisiek się sprawdza
  10. :polew:
  11. Stary aleś zaszalał do tego czerwona! :kox:
  12. a ja głupi ładowałem w zawias a mogłem pismo kupić
  13. Ans odpowiedział(a) na ziko02 temat w Układ Jezdny
    Polecam kolege Dzika w intercarsie same wahacze 3300zł :decayed:
  14. Jarek powiem Ci cos, ostatnio wylaly mi sie amortyzatory i wytlukly wszystkie wahacze, (tylne byly praktycznie wyrwane) nic nie pukalo nie stukalo, nie sciagalo na zadna strone, zrobilo sie tylko twardziej przez to ze amory puscily, a jak wjechalem na podnosnik zlapalem sie za glowe, w zyciu czegos takiego nie widzialem. Co ciekawsze robilem miesiac wczesniej przeglad w aso skody i mam papiery ze bylo ok .... Nie uwierzylbys jak potrafi jezdzic auto z wytluczonymi tulejami sprawdz wszystko i wymieniaj jak cos
  15. Ans odpowiedział(a) na goldi temat w Dolnośląskie
    a ile wyszłoby pranie autka bez bagażnika za to z podsufitką a4 b6 avant?
  16. powiedz mi co ma wspólnego dziurawienie dachu z estetyką? jeszcze z triflexem lepiej kup sobie Floride jak lubisz wykałaczki na dachu i ogień Najlepiej Omege 27 na duzym magnesie i jest estetyka i praktyczność
  17. i co powiedział ? mam czarne Ronale z obdartymi rantami i nie wiem po prostu czy nie walne ich Hammeritem ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- w miejscach uszczerbku oczywiście
  18. W zwykły Bełchatowski szary dzień podobno folia z Czech, której nie można u nas dostać a ja.... tam wole białe S6 Szymona ciekawe jakby RS6 wygladalo w bialym
  19. Joker od dzisiaj wygląda inaczej
  20. Ans odpowiedział(a) na goldi temat w Dolnośląskie
    Chyba będę musiał się odezwać
  21. Witam drogich kolegów z pomorskiego Mój kolega miałby prośbę do kogoś z Gdańska, czy ktoś mógłby obejrzeć to autko? Subaru Impreza 11449.00 PLN. Gdańsk - otoMoto.pl kolega jest mechanikiem i chodzi mu o to żeby było proste i jeździło oczywiście odpłatnie! Jeśli byłby ktoś chętny to prosze o PW
  22. Chodzi o to że homelink czy co tam ?
  23. Szczerze polecam i dziękuję!
  24. No chłopie jest przepięknie! w sumie sam pewnie wiesz i co tu kurna jeszcze teraz zrobić ? ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- W sumie fajnie byłoby zobaczyć jakiś filmik jak sie kręcą felunie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.