Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Ło matko No to musze chyba zacząć działać
  2. Widziana a4 nie raz na mieście, ładna sztuka
  3. fajna i tip to + jak dla mnie pięknie wygląda na zdjęciach. Dla jednego z kolegów wyżej informacja, w quattro nie było MULTItronica, tylko w FWD
  4. Stożek to zło, najlepiej zrobic "waxboxa " czyli dziury w puszce ja mialem tak u siebie i nieźle sapało
  5. ja widziałem na facebooku na stronce ecuproject
  6. Właśnie sie zastanawiałem czyje to ładny wynik!
  7. To coś kupił ? kurde ta B7 jest idealna po prostu
  8. Jeżdżę na eibachu od zimy w połączeniu z b4 sport i to jest to komfort jest sztywność również
  9. Jakby ktoś chciał poglądowo. Eibach pro kit i amorki bilstein b4 sport felga ronal R41 17" 225/45 et35
  10. Miałem 1.8T każdy mówił że turbo turbo padnie zesra sie niewiadomo co. Jeździłem 5 lat - zrobiłem 100tys. - najlepszy silnik jaki miałem nic sie nie działo szczególnie z turbem pozatym bierzesz a4 w ktorym zawieszenie kosztuje koło 2 tysi, więc turbo to jaki problem przepraszam bardzo?
  11. Ans odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie no powtórze to jeszcze raz. Zestarzałem sie na forum przy tym aucie a ono jest coraz bardziej za***iste
  12. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    et 50 6,5j - jakaś masakra
  13. to mało powiedziane jest mega
  14. wow
  15. ooo panie fajny ogór
  16. polecam aplikacje dzialajace w tle nagrywajace rozmowy zapomnisz że ją masz a moze uratowac tylek czasami
  17. Co tero? czym zaskoczysz?
  18. i masz racje. Ukręciłem półoś
  19. Hehe no nieźle by było robiłem sam z dwoma kumplami
  20. nie nie AVF u mnie
  21. u mnie 145 :decayed: po programie 170 i też nie kopciło
  22. Dzięki również mi sie podoba. Myslałem o grillach na czarno i najprawdopodobniej wpadną razem z czarnymi lampami jak to robilem w kazdym moim poprzednim aucie Jednakże rozkmina jest taka czy sie opłaca jak najprawdopodoniej zmienie auto za jakiś czas, bo tu nie ma ani quattro ani dzwieku, tudziez mocy a to by sie przydało (wczesniej myslalem o S4 ale totalnie zrezygnowałem ), takze chyba zaczne szukac 1.8T bex albo 3.0V6 zeby sie turlac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.