Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Tak myśle o takiej 3.0 Tdi, wchodze tutaj w ten temat co jakiś czas, bardzo podoba mi sie ta b7. Teraz taką znaleźć ale właśnie jak z rozrządem Stano? Za same części wychodzi chyba ponad 4k?
  2. Nawet i taki filmik byłby ok, byleby z dźwiękiem
  3. Magia
  4. Ano trzeba geometrię, zobacz, że tam wszystko trzeba rozkręcić i wyjąć ale koła jak były wyważone to spoko - dla nich nic sie nie zmienia
  5. Nosz kurna
  6. a wiesz jak jest liczona wysokośc opony ? 205/50 nie ma prawa obetrzec z zadnej strony, jej zamienniki to 225/45 ale moze tez byc 235/45. Masz wąskie felgi 225/45 bedzie ok
  7. jest już po 20, czemu tu nie ma jeszcze zdjęć z dalszej pracy ? wszyscy tu czekamy nie moge sie doczekać filmiku jak pracuje toto
  8. Ja we Wro cały czas ale przy okazji można obadać
  9. Powiedz jak sie śmiga na sprzęgle brd czy jakoś inaczej jak zamontujesz
  10. wrzucasz fotki na przykład na photobucket, klikasz prawym na zdjęcie bierzesz "kopiuj adres obrazka" potem klikasz tutaj obrazek pod tytułem "grafika" wklejasz i jest bądź wrzucasz link w nawiasy i zamykający [ /img] . ale nie wiem czy w dobrym dziale chcesz napisać. Tu przedstawiamy swoje samochody.
  11. ładuj 2.7 bit i sie nie zastanawiaj Bieniek i Flyer i rowniez Hiszpan bodajze pisali o kosztach po robocie u siebie spytaj Nosba on to ogarnia
  12. zobacz gdzie we wtyczce od lampy jest + i - albo niech ktoś z kolegów z B7 podpowie i będzie tak jak tu z lampą od avensiski http://youtu.be/9zZe4PhZKuA?t=2m7s
  13. szybe przednią masz oryginalną ? jak masz jakiś zamiennik np. pilkington to może być szum jak w bombowcu
  14. zasilacz stabilizowany albo zwykły akumulator
  15. Ans odpowiedział(a) na Golfer temat w Inne marki
    Podoba mi się!
  16. Naprawdę, tego mi tu brakowało normalnie miód
  17. te ze zdjęć to eibach sportline pro kit są czarne. Ja u siebie mam pro kit zobacz w zdjęciu w podpisie jak usiadło a masz 1be czy 1bv u siebie? i nie zapomnij zrobić zdjęcia jak założysz
  18. Ja bym to założył do eibach pro kita byłoby miodnie
  19. Będzie mega dobrze, mówie Ci B8 to klasa
  20. Próbuj dalej wrzuć na photobucket
  21. kriss nie widać zdjęć
  22. Krzychu! Kadetem tera! ładnie sie odpycha gdzie takie cuda można ze sprzęgłem zrobić ? bo moje przy 400nm sie poddało i jak sie z nim śmiga? nie ma problemu jak na spieku?
  23. Widziałem autko w Bełchatowie, ładna sztuka
  24. Afro jaki masz rozmiar oponek ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.