Treść opublikowana przez Ans
-
Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
no pewnie że tak
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Podoba się
-
Vredestein vs Pirelli
ja miałem do czynienia z cinturato p7 - jedna z gorszych jakie miałem jakbyś chciał opone która jest tańsza i bije ją na łeb - hankook k115 teraz mam Vredestein sessanta i jak narazie są ok, z 3-4 tys. km zrobione
-
Co poza 235/45 17r na taką felgę można założyć?
225/45
-
Polecane opony letnie
Cóz, moja opona jest znacznie tańsza. Tak samo 205/55. Na ten co podajesz nawet nie zerknąłem
-
Opony 245/30/R20
http://www.oponeo.pl/dane-opony/vredestein-ultrac-vorti-r-245-30-r20-90-y-xl-zr#88498026 ? Vorti R mają boki z fakturą włókna węglowego
-
Polecane opony letnie
na allegro vredestein ma swój profil i wyprzedają opony w mega cenach ja za moje sessanty 225/45/17 dalem ponad 1400zł http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=99202&limit=180&order=qd&us_id=38300758
-
Plastiki oraz ogólna jakość wnętrza
300 tys. km - wszystko w stanie bdb, ale mam ostatni wypust B6, co mi się podoba, mimo fatalnych dróg we Wrocławiu i sportowego zawieszenia nic nie trzeszczy (poza roletą z bagażnika, którą naprawiłem taśmą izolacyjną )
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dobry wybór, tylko pamiętaj żeby wymienić odboje
-
Polecane opony letnie
mam hankooki w drugim aucie i z ręką na sercu polecam barumy tez nie są złe uzywki goodyeary odpuść, moje miały dwa lata w bdb stanie i sie ich pozbyłem bo nie mogłem ich znieść
-
Polecane opony letnie
w moich goodyearach bylo to samo barumy są ok, zobacz też hankook na przyklad k115 jeśli nie uda Ci sie znaleźć taniej niż 300zł możesz smiało brać barumy
-
Drgania samochodu..
u mnie było podobnie i była to półoś
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
ależ to auto to jest kocur
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
co by tu mówić, prawda. A miało być tak pięknie w 2 osoby nie moglismy "bujnąć" auta a jakby przyciąć ori? ale to chyba byłoby druciarstwo ? ciul wie co za odboje u mnie siedzą bo auto było wyjątkową kozą i wiem ze amory juz byly wymieniane
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
spoko tak zrobię! a na tył masz jakieś coś co mogę zamówić pod ręką? mam nadzieje że to odboje, po roku czasu ponad, jak zmieniłem teraz opony na letnie mam wrażenie jakby przód w ogole przestał amortyzować, chyba leży na odbojach 1ba po prostu u siebie też nie możecie zabujać autem z przodu na eibachu?
-
Zwrotnica a4 b6 1.9 przód
szukaj używki, ja dałem 100zł
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
na tył też pewnie przydałyby sie sporo krótsze? może dobrzeby odkopać taki temat? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/211850-krotkie-odboje-do-obnizanego-zawiasu/
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
miałem 1ba odboje i wydaje mi się niekiedy że auto na nich leży
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
ja bym wymienił, bo tego nie zrobiłem od razu i teraz będę musiał, tylko przydałyby się jakieś skrócone
-
Zaśniedziały chrom !
ja usunąłem nalot z chromów, moja mama jak to zobaczyła powiedziała że ma coś na to! dostałem mleczko "kacper" do czyszczenia baterii łazienkowych chromowanych efekt wow
-
Jaki wosk ? od A do Z
Witam koledzy kupiłem coś takiego https://www.dropbox.com/s/lpj4mdnljgtuuj7/2015-04-15%2014.06.25.jpg?dl=0 podobno mega sie sprawdzi na granatowym kolorze. tylko tak, jakby go użyć żeby nie zrobić przebarwień? wczoraj wypróbowałem w cieniu na masce i sie porobiły może jakieś wskazówki? coolonite spoko sie nakładał a tu mam jakiś dziwny problem
-
Polecane opony letnie
Koval, mam na drugim aucie hankooka k115 i moge polecić z czystym sumieniem. Ma rant ochronny, jest komfortowa.
-
Jakie oponki lato 205/55/16?
Mam w drugim aucie Hankook K115, z ręką na sercu, polecam
-
Ciśnienie 225/45/17
ja mam 2.4
-
Opony budżetowe vs opony premium
Z chęcią bym zobaczył jak nankangi się spisują, jak mówisz że masz doświadczenie to może zmieniłbym zdanie po prostu ja mam złe doświadczenia z przeszłości sam pracowałem na wulkanizacji, po tym na przykład broniłbym Barumów, klebery zimowe itd - dobre oponki na wielu nankangach jeździłem (nanciągach ) miałem okazję jeździć często (jako odniesienie) na Bridgestone Potenza re050a w bmw e90 330D 2009 rok jako odnośnik potem były nankangi i byłem mistrzem driftu, na mokrym była już zupełnie katastrofa, potrafiłem na autostradzie przy wcisnieciu gazu w jeździe na wprost stracić przyczepność jechałem nową astrą na zeetexach i bałem się o życie jak popadał deszcz jeśli chodzi o zawieszenie mi mówić nie trzeba w zeszłym roku ładnych pare tys. poszło w zawieszenie - to jest moje zboczenie nie bronie marek premium, ale boje się nankangów, zetexów, wanli itd itp używałem bridgestone potenza re050a parę razy i dla mnie to oponka na której przy dużej mocy nie miałem problemu lecz dosyć szybko się zużywała miałem kiedyś micheliny pilot sport - zawiodłem się, miałem pirelli cinturato p7 - zawiodłem się, goodyear eagle f1 asymetric 2 - zawiodłem się szukałem czegoś co będzie od nich lepsze lecz nie takie drogie jak potenzy, jak narazie sessanta daje radę sam używam teraz w moich obu autach na przemian letnich hankook k115 w audi mam Vredesteiny sessanty, a one wg oponeo premium nie są.