Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. no pewnie że tak
  2. ja miałem do czynienia z cinturato p7 - jedna z gorszych jakie miałem jakbyś chciał opone która jest tańsza i bije ją na łeb - hankook k115 teraz mam Vredestein sessanta i jak narazie są ok, z 3-4 tys. km zrobione
  3. Cóz, moja opona jest znacznie tańsza. Tak samo 205/55. Na ten co podajesz nawet nie zerknąłem
  4. http://www.oponeo.pl/dane-opony/vredestein-ultrac-vorti-r-245-30-r20-90-y-xl-zr#88498026 ? Vorti R mają boki z fakturą włókna węglowego
  5. na allegro vredestein ma swój profil i wyprzedają opony w mega cenach ja za moje sessanty 225/45/17 dalem ponad 1400zł http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=99202&limit=180&order=qd&us_id=38300758
  6. 300 tys. km - wszystko w stanie bdb, ale mam ostatni wypust B6, co mi się podoba, mimo fatalnych dróg we Wrocławiu i sportowego zawieszenia nic nie trzeszczy (poza roletą z bagażnika, którą naprawiłem taśmą izolacyjną )
  7. dobry wybór, tylko pamiętaj żeby wymienić odboje
  8. mam hankooki w drugim aucie i z ręką na sercu polecam barumy tez nie są złe uzywki goodyeary odpuść, moje miały dwa lata w bdb stanie i sie ich pozbyłem bo nie mogłem ich znieść
  9. w moich goodyearach bylo to samo barumy są ok, zobacz też hankook na przyklad k115 jeśli nie uda Ci sie znaleźć taniej niż 300zł możesz smiało brać barumy
  10. Ans odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie było podobnie i była to półoś
  11. ależ to auto to jest kocur
  12. co by tu mówić, prawda. A miało być tak pięknie w 2 osoby nie moglismy "bujnąć" auta a jakby przyciąć ori? ale to chyba byłoby druciarstwo ? ciul wie co za odboje u mnie siedzą bo auto było wyjątkową kozą i wiem ze amory juz byly wymieniane
  13. spoko tak zrobię! a na tył masz jakieś coś co mogę zamówić pod ręką? mam nadzieje że to odboje, po roku czasu ponad, jak zmieniłem teraz opony na letnie mam wrażenie jakby przód w ogole przestał amortyzować, chyba leży na odbojach 1ba po prostu u siebie też nie możecie zabujać autem z przodu na eibachu?
  14. szukaj używki, ja dałem 100zł
  15. na tył też pewnie przydałyby sie sporo krótsze? może dobrzeby odkopać taki temat? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/211850-krotkie-odboje-do-obnizanego-zawiasu/
  16. miałem 1ba odboje i wydaje mi się niekiedy że auto na nich leży
  17. ja bym wymienił, bo tego nie zrobiłem od razu i teraz będę musiał, tylko przydałyby się jakieś skrócone
  18. ja usunąłem nalot z chromów, moja mama jak to zobaczyła powiedziała że ma coś na to! dostałem mleczko "kacper" do czyszczenia baterii łazienkowych chromowanych efekt wow
  19. Witam koledzy kupiłem coś takiego https://www.dropbox.com/s/lpj4mdnljgtuuj7/2015-04-15%2014.06.25.jpg?dl=0 podobno mega sie sprawdzi na granatowym kolorze. tylko tak, jakby go użyć żeby nie zrobić przebarwień? wczoraj wypróbowałem w cieniu na masce i sie porobiły może jakieś wskazówki? coolonite spoko sie nakładał a tu mam jakiś dziwny problem
  20. Koval, mam na drugim aucie hankooka k115 i moge polecić z czystym sumieniem. Ma rant ochronny, jest komfortowa.
  21. Mam w drugim aucie Hankook K115, z ręką na sercu, polecam
  22. Z chęcią bym zobaczył jak nankangi się spisują, jak mówisz że masz doświadczenie to może zmieniłbym zdanie po prostu ja mam złe doświadczenia z przeszłości sam pracowałem na wulkanizacji, po tym na przykład broniłbym Barumów, klebery zimowe itd - dobre oponki na wielu nankangach jeździłem (nanciągach ) miałem okazję jeździć często (jako odniesienie) na Bridgestone Potenza re050a w bmw e90 330D 2009 rok jako odnośnik potem były nankangi i byłem mistrzem driftu, na mokrym była już zupełnie katastrofa, potrafiłem na autostradzie przy wcisnieciu gazu w jeździe na wprost stracić przyczepność jechałem nową astrą na zeetexach i bałem się o życie jak popadał deszcz jeśli chodzi o zawieszenie mi mówić nie trzeba w zeszłym roku ładnych pare tys. poszło w zawieszenie - to jest moje zboczenie nie bronie marek premium, ale boje się nankangów, zetexów, wanli itd itp używałem bridgestone potenza re050a parę razy i dla mnie to oponka na której przy dużej mocy nie miałem problemu lecz dosyć szybko się zużywała miałem kiedyś micheliny pilot sport - zawiodłem się, miałem pirelli cinturato p7 - zawiodłem się, goodyear eagle f1 asymetric 2 - zawiodłem się szukałem czegoś co będzie od nich lepsze lecz nie takie drogie jak potenzy, jak narazie sessanta daje radę sam używam teraz w moich obu autach na przemian letnich hankook k115 w audi mam Vredesteiny sessanty, a one wg oponeo premium nie są.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.