Treść opublikowana przez Ans
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Jak dla mnie wizualnie na Twoich Koni jest idealnie jak bedziesz mial juz letnią felge koniecznie wrzuć tu fotki!
-
225/45/17 czy 235/45/17
Witam Was serdecznie. Chciałbym zebrać Wasze opinie Zbliża się sezon na opony letnie, jestem w trakcie zakupu nowych opon (wybór padł na Vredestein Sessanta) i zastanawiam się czy brać 225/45/17 czy 235/45/17, róznica w cenie takowych jest 120zł za komplet więcej za rozmiar 235/45/17 zawsze używałem 225/45, także w poprzednich samochodach, może warto jednak dopłacić do 235? wiem że różnice są minimalne, może jednak odczuwalne? Widziałem pare Waszych opinii w dziale głównym o oponach letnich, były skrajne, jednakże chciałbym poznać opinie osób które jeździły na 225 i przesiadły się na 235 lub odwrotnie Oponki będą założone na felgi Ronal R41 o szerokości 8j 225 uklada sie w sumie równo tak to wygląda https://www.dropbox.com/s/7lro6b4darewcl2/2014-09-27%2015.12.53.jpg?dl=0
-
Xenon mruga na dziurach. Rozwiązany!
zobacz czy masz dobrze nałożoną wtyczkę od przetwornicy na żarnik? Tak z ciekawości. Brzęczenie jest ok, też tak mam co ciekawe miałem taki sam objaw w innym aucie.... ale sam minął aha NIE BIJ AUTA TO NIE JEGO WINA
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Rozejrzyj się po forum i zobacz wyżej co pisaliśmy eibachy są bardzo miękkie wg mnie
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No rozumiem to zawias od sedana, zobacz http://eibach.pl/eibach-audi-a4-(8ec,-b7)-e10-15-003-02-22-pi-2245.html więc odpada jak ja zamówiłem nowe, to dostałem mega ultra hiper fajne czerwone ramki rejestracji przy okazji powiedz mi, masz ori s-line 1bv?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
zobacz, masz takie samo auto jak moje, a u mnie siedzą te http://eibach.pl/eibach-audi-a4-avant-(8e5,-b6)-e10-15-003-08-22-pi-2503.html
-
Skąd takie uszkodzenia opon
ciężko tak uszkodzić opone przy zakładaniu, tym bardziej runflat, bo sądzę że Twój wulkanizator ma takową maszynę do nich. Zazwyczaj taki bąbel może wywalić od mocnego dobicia w dziurze gdy jest mniej powietrza - moj goodyear f1 asymetric 2 tak sie poddał (ale nie runflat) Nie kupuj opon na OLX ani allegro. Ewidentnie poszycie opony jest wywalone. Zanim je wywalisz poprzecinaj opony żeby nikogo nie kusiło ich jeszcze użyć, bo takie coś da sie naprawić, lecz można potem dojechać do bram św. Piotra
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
Ok ok, ale tu nie o to chodzi tutaj masz tak jak ja to zrobiłem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176064-all-b6-automatyczne-zapalanie-swiatel-bez-vag-a/?p=2976791 tyle ze nie używałem przewodu, zlutowałem razem pin 3 i 4 przetwornicy zdjęcia teraz nie będę robił bo nie wygląda to atrakcyjnie, wisi sobie na trytytkach przypięta na wierzchu bo i tak nie sieje błędów (miałem to zrobić jakoś ładnie na drugi dzień ale jest już tak prawie 2 lata ) jak tak zrobisz to spokój
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
ja przełożyłem ją w błotnik, ale lała się na nią woda i wtyk zardzwiał zrobiłem światła automatyczne. Jako że mam MCE w wersji LOW trzeba było sobie poradzić hardware'owo zlutowałem ze sobą bodajże pin 3 i 4 w kostce włącznika świateł, jak będę w domu dokładnie Ci napiszę który praca na 5 minut
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
włączaj światła przed odpaleniem auta i tyle, lub spróbuj przetwornice z lampy od strony kierowcy dać gdzieś indziej jak najdalej od modułu ABS ja i tak u siebie zrobiłem tak, że światła włączają mi się od razu z przekręceniem kluczyka i z głowy
-
niepokojący odgłos w okolicy przedniego zawieszenia
Krzyżak na maglu, albo po prostu kończy swój żywot. Mówie Ci z zawiasu byloby czuć inaczej, waliłoby non stop. Ja władowałem w zawias 5 tysi na wszystko nowe, bo mnie to wkurzało a i tak stuka i jedna diagnoza - magiel po prostu sie kończy.
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
jeśli masz nie ori xenon może być, masz jakieś chińskie zenony albo co? skok napięciowy wytwarzany przez nieoryginalne przetwornice może to wywołać ponieważ zazwyczaj są za lampą a od strony kierowcy w tym miejscu jest moduł ABS. Sprawdź w taki sposób że zapal najpierw światła potem odpal auto
-
niepokojący odgłos w okolicy przedniego zawieszenia
U mnie tak jest a mam nowe całe zawieszenie, wyszło że to maglownica
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Jak najbadziej!
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
ładna i w słusznym silniku!
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Cwaniaczek
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
wrzuć fotki środka itd Fajna sztuka noi takie gadanie, zależy jakie miasto, mi 1.8T w malym miescie brało 8/100 a we Wrocławiu 16/100
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Bo kolega Ans pisał że Eibach jest bardzo miękki, dlatego odpisałem że po zmianie amorków na dedykowane pod Eibacha wszystko się zmieni. Kolega wyżej opisał swoje odczucia. Twardość zawieszenia zmienia się amorkiem, przykład 1BE i 1BV (sprężyna jest ta sama), nie wspominając o lepszych amortyzatorach czy zawieszeniach gwintowanych gdzie jest regulacja twardości właśnie na amorku. Dokładnie pamietam jak dawno dawno temu jak mialem pierwsze auto kombinowałem z zawieszeniem, wsadziłem weiteca na serie amor, bylo nisko, twardawo i dobijalo strasznie, nie bylo przyjemnie, zalozylem amorki supersporta i auto zrobilo sie kosmiczne, nie bylo twarde, a sprężyste, przestało skakać na wybojach (ping pong) w ogole na + tym tez rozni sie seria od dedykowanych jak widać tutaj właduje chyba koni czekam na dalsze relacje z użytkowania na PL drogach, bo takich mi brakowało
-
Co to za auto ?
Tożto nowy CLS
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Dzięki wielkie za relacje! wrzucisz fotke jak siadło na koni?
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Kolego, dużo ludzi chciałoby znać opinie ja sam czaje sie na koni strt. w jednym z ostatnich tematow jeden z kolegów napisał, że montuje takie w ten weekend. Ja jeżdżę na Eibachu + bilstein b4 sport i czuje że potrzeba innych amorków i czekam na opinie innych, żeby też wrzucić koni ale sam eibach bardzo przyjemny i miękki, na codzień jak najbardziej, na pewno miętszy od ori s-line 1be czy to 1bv, w podpisie masz zdjęcie jak siadło moje autko na 17"
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Wreszcie ktoś będziemy wdzięczni! Bo jak narazie ludzie piszą że kupują i ślad po nich zaginął
-
Polecane opony letnie
To fakt, widziałem też że Oponeo je bardzo poleca
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Też walczę ze stukami. 3 miechy temu zregenerowałem magiel i to samo,wymieniłem w zawieszeniu gumy stabilizatora, dolne banany, łączniki stabilizatora i ogólnie 3 mechaników mówi ze zawiecha sztywna wiec układ kierowniczy mi został albo amorki. Dziś byłem u tego co mi magiel regenerował i powiedział ze mam luzy na koncówkach drążków tam gdzie sie łącza z drążkami, oraz ze krzyżak do wymiany. Wymienie i zobaczymy co dalej.... Ztymi półosiami też mam luzy na boki,tak ma byc???? u mnie półosie tak samo i jak szarpne je na boki jest stuk
-
Polecane opony letnie
Tak jak Nitroo pisze tyle że lepsze Csc5, od siebie moge dodać, miałem Bridgestone potenza re050a, fajne oponki, ale szybko poszły wyżej chłopaki pisali o Goodyear F1 asymetric 2 - nie polecam teraz je wywalam, mam dosyć. Byłoby ok ale jeździłem na lepszych Teraz za to biore nówki Sessanty Przejeździłem też Pirelli Cinturato P7 - może sie to komuś przyda - na mokrym było słabo