Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. U mnie eibach + bilstein b4 sport, fabrycznie 1ba
  2. Co tu dużo mówić, wow
  3. Świetna furka Ty śmigałes passatem 3.2 jak kojarze? jak porównanie do 3.0tdi? bo rozmyślam między nimi w a4 b7 właśnie
  4. Ans odpowiedział(a) na Bartek Kołobrzeg temat w Audi A4/S4 B6
    Tu nie może być multitronica, bo to quattro, a w takowym nie występowała. Goli tak Ci sie wydaje ten blaupunkt ma nawigacje, taki bajer a tak BTW NIE TEN DZIAŁ
  5. Ans odpowiedział(a) na luk3534 temat w Audi A4/S4 B6
    Nie musi polecieć jak masz 4300 to jeździj. Ja nawet wczoraj miałem kontrole i wszystko ok. Strasznie podoba mi sie sedanik w czarnym kolorze w serii powodzenia w modzeniu!
  6. mi też tak mówili dlatego takie mam, ale ciężko cokolwiek porównać
  7. Aż miło patrzeć jak ludzie spełniają swoje motoryzacyjne marzenia Świetne autko Seves!
  8. dawaj na photobucket albo na dropboxa
  9. to też czekam w napięciu
  10. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Duds najlepsza firma jak dla mnie, która mogłaby Ci pomóc s-plus na ul. Rakowej, ale tylko na rakowej jest jeszcze gdzies na krzykach ale tamta to inna bajka
  11. ja też kupowałem od eibach Polska i wyszło taniej niż na allegro
  12. Chudy z A3 klubu po dzwonie rozebrał i dobrze wyszedł na tym sam zobacz
  13. kqba to czekam na Twoją relację to jak coś do mojego kopciucha też zamówie Bierz lemfordery jak zamierzasz mieć dłużej auto
  14. śliczna! Dawaj eibacha zastanawiałem sie wczesniej nad identycznymi felgami, fajnie wyglądają
  15. Ans odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    Udzieliłem Ci odpowiedzi w drugim Twoim temacie weź ją do serca jak tdi to 3.0 jest fajne, tak jak wyżej chłopaki piszą, lubie dźwięk jak sie zbiera z wolnych obrotów
  16. Ans odpowiedział(a) na harry9448 temat w 1.8T
    To jeszcze może coś dodam. Bo ktoś może powiedzieć, że z moim egzemplarzem cos nie tak. Otóż nie, jest w świetnej kondycji, robiłem program itd, na dokładke jeżdżę często nowym B8fl w 2.0Tdi i tam jest ta sama ch*jnia co tutaj jestem wkurwiony już zaraz po odpaleniu. jak ktoś nie musi kupować diesla to nie ma sensu
  17. Ans odpowiedział(a) na harry9448 temat w 1.8T
    Witam Miałem 1.8T przez 5 lat, teraz od dwóch jeżdżę 1.9 Tdi tylko 1.8T 1.9Tdi - jest oszczedny i w ogóle, w miare bezawaryjny, nie przeszkadza, ale nie ma w nim oprócz tego NIC fajnego, po prostu NIC, nigdy więcej. Ewentulanie na emeryturze
  18. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wiem, ale tu była rozmowa o B8 Kiedy wpadasz do mnie na bajerę? trzebaby póki jeszcze kapci na zimowe nie zmieniłem bo moje auto traci wtedy 99% uroku
  19. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    jeździłem autem na pełnym zawiasie vogtlanda i było fajnie jak dla mnie, ale tak jak koledzy mówią, troche może dołożyć i gwint AP jest nie popełniaj błędu innych jak ja (kupiłem eibacha i amorki) i ładuj gwint Jak sam Nitro wiesz, ja też i polecam dookoła
  20. Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące 1.8T w gazie to ze wszystkim do gregor10 on jest specem w tej dziedzinie a nie jakies teoretyzowanie
  21. Mega! auto idealne wedlug mnie, b6 kombi sline 2.7bit quattro tylko gazu brakuje Flyer mialbym prosbe, jakbys mial chwile czasu ogarnalbys pierwsza strone tematu bo kolegom chcialem pokazac Twoje auto (szczegolnie te zdjecia co masz awatar) a w 233 stronach trzeba szperać
  22. i prawidłowo tip jest za***isty. Patrząc na b5 czeeekam co tu bedzie się działo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.