Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. WTF? co to ma być ?! Zabrać mu ten samochód!!!!!
  2. Gratulacje! ten golfik to nie 2.8 turbo?
  3. a może chodzi o to Tico z tyłu na fotce ?
  4. eee to wszystko atrapa ze styropianu
  5. aaa tam na taką łatwizne iśc nie można fun sie liczy z tej całej zabawy
  6. ale te mają taki odcień jak ma kazda "tuningowa" zwykła żarówka silverline wyglądają neutralnie EDIT: z kolegą Ykk jak widze piszemy w tym samym czasie zgodne posty EDIT2: za 25 zl znalazlem chyba dobre nie? http://moto.allegro.pl/item723247670_zarowki_philips_silver_vision_py21w_2szt.html
  7. Kolego najlepsze będą http://moto.allegro.pl/item725192794_zarowki_philips_silver_vision_srebrne_2_szt.html polecam
  8. Sysiek to akurat normalne Goście w Gostyninie, Gnieźnie i okolicach przekładali angiki potem z powrotem do niemiec tam rejestrowane z powrotem sprzedawane u nas jako z niemiec z dokumentami czyli norma pokaż fotke konsoli środkowej ale na anglika mi to nie wygląda autko ładne i po lifcie silnik da rade i fajnie że manual
  9. może jeszcze obramówkę grila na czarno ?
  10. Ans odpowiedział(a) na keżor temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z czarnymi wygląda lepiej moze dlatego sam mam takie
  11. niewiem czemu ale kiedys wolałem właśnie manualną klime, ale w a4 nigdy manualnej nie widziałem, poważnie ja bym nic nie zmieniał
  12. niezła jazda ekipa z niebieskiego jeepa gdzie tyle ludzi na torze podwoziłeś ? Ten intercooler nie jest czasem z agregatu chłodniczego z lodziarni ? albo od Scanii jakiejś
  13. Pokaż nawet ten spojlerek ładnie wyglada na tym autku jakieś halogeniki w zderzaczku dalyby rade
  14. Klima manualna ?
  15. Oby służyła , ładna jako całość, BRC to dobra instalacja dla tych silników więc bezawaryjnosci Mowa trawa, widać ,że mało wiesz na ten temat. Powiedz mi ile takie Twoje audi jest warte? Taka błędna filozofia. osobiscie nie znam ludzi z mojego otoczenia którzy nie chcieliby zaoszczędzić na czym się da (przez co zaszli wysoko) i gdy trafi sie dobra okazja, jak mój sąsiad ma A6 2.8 w gazie i bardzo sobie chwali, co tak samo zrobię ja. Mówisz to tak jakby to było subaru impreza na gaz , a co do Twojego auta to sory czemu do 11 letniego auta ktore w niemczech sie złomuje nie założyć gazu gdy chce się nim jeździć i mozna zaoszczędzic. Nie musialem tego pisać ale skoro Ty napisałeś to musialem swoje 5gr dodać. A poza tym z takimi wnioskami to na inne forum do innego działu. Gadanie że kto ma audi tego stać na utrzymanie to w moim mniemaniu chęć burżuazowania nie mając takiej sposobności aby sobie poprawić morale mam w domu rowniez Toyote 2.2 Dcat ktora pali srednio 7-8 litrow na 100km gnojówki, a i tak wole moje 2.8 ktore z gazem będzie tansze w utrzymaniu i będzie mnie cieszyć swoją jazdą mimo ,że teraz też spalanie jak najbardziej mi odpowiada
  16. Ans odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne dywany na ogrodzeniu
  17. @miczek.mk widziałeś kiedyś diode? @PARAF1982 dobra cena jak za tak ładny egzemplarz
  18. Hawaj to nie s3 to zwykła a3 ze zderzakiem od eski, jak widze siedzi w niej silnik 1.8 T AGU ponieważ posiada gaz na linke, co widać po plastikowym uchwycie przy przepustnicy, niemniej jak widze stoi na bbsach które wyglądają jak sądzisz czy Twoje autko może nie wyglądałoby lepiej na takim wzorku? masz moze jeszcze jakieś inne fotki? bo widze ciekawe samochodziki tak w ogóle moje gratulacje
  19. Jak dla mnie koszmarny ulep może kolor siatki w zderzakach zmieniłby urok auta, ja w ogole zmieniłbym zderzaki , ten gril , auto troche niżej, nalepki out i może by sie coś urezało
  20. Czy to nie ta sama Ans która pisała wszystkim po kolei na forum "super autko" itd.... Eee coś Ci sie zdaje A co mam pisać jak mi się podoba a co do brewek, mam otwarty temat Hawaja wchodzą kumplowie z branży motoryzacyjnej i z tekstem "ale wypas brewki jak z tuningu riegera, dodają autu charakteru , ale gdzie indziej by nie pasowały" i dokładnie taka sprawa
  21. świetnie wygląda z tymi brewkami jest oryginalnie
  22. Powinno ryczeć, świszczeć ; burza z piorunami wycinaj środkowy :gwizdanie:
  23. ładna pięknisia, kolor super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.