Treść opublikowana przez Ans
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
WTF? co to ma być ?! Zabrać mu ten samochód!!!!!
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
Gratulacje! ten golfik to nie 2.8 turbo?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a może chodzi o to Tico z tyłu na fotce ?
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
eee to wszystko atrapa ze styropianu
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
aaa tam na taką łatwizne iśc nie można fun sie liczy z tej całej zabawy
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ale te mają taki odcień jak ma kazda "tuningowa" zwykła żarówka silverline wyglądają neutralnie EDIT: z kolegą Ykk jak widze piszemy w tym samym czasie zgodne posty EDIT2: za 25 zl znalazlem chyba dobre nie? http://moto.allegro.pl/item723247670_zarowki_philips_silver_vision_py21w_2szt.html
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Kolego najlepsze będą http://moto.allegro.pl/item725192794_zarowki_philips_silver_vision_srebrne_2_szt.html polecam
-
[B5 AKN] A4 Avant by Sysiek ;) Kilka nowych fotek i filmikow ;)
Sysiek to akurat normalne Goście w Gostyninie, Gnieźnie i okolicach przekładali angiki potem z powrotem do niemiec tam rejestrowane z powrotem sprzedawane u nas jako z niemiec z dokumentami czyli norma pokaż fotke konsoli środkowej ale na anglika mi to nie wygląda autko ładne i po lifcie silnik da rade i fajnie że manual
-
[A3 1.9 TDi ASZ] 130 km black
może jeszcze obramówkę grila na czarno ?
-
[AFN+] Keżorowóz
z czarnymi wygląda lepiej moze dlatego sam mam takie
-
[B5 ABC] A4 2.6 Quattro - kilka modów
niewiem czemu ale kiedys wolałem właśnie manualną klime, ale w a4 nigdy manualnej nie widziałem, poważnie ja bym nic nie zmieniał
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
niezła jazda ekipa z niebieskiego jeepa gdzie tyle ludzi na torze podwoziłeś ? Ten intercooler nie jest czasem z agregatu chłodniczego z lodziarni ? albo od Scanii jakiejś
-
[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza
a środeczek pokażesz ?
-
[B5 ABC] A4 2.6 Quattro - kilka modów
Pokaż nawet ten spojlerek ładnie wyglada na tym autku jakieś halogeniki w zderzaczku dalyby rade
-
[B5 ABC] A4 2.6 Quattro - kilka modów
Klima manualna ?
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Oby służyła , ładna jako całość, BRC to dobra instalacja dla tych silników więc bezawaryjnosci Mowa trawa, widać ,że mało wiesz na ten temat. Powiedz mi ile takie Twoje audi jest warte? Taka błędna filozofia. osobiscie nie znam ludzi z mojego otoczenia którzy nie chcieliby zaoszczędzić na czym się da (przez co zaszli wysoko) i gdy trafi sie dobra okazja, jak mój sąsiad ma A6 2.8 w gazie i bardzo sobie chwali, co tak samo zrobię ja. Mówisz to tak jakby to było subaru impreza na gaz , a co do Twojego auta to sory czemu do 11 letniego auta ktore w niemczech sie złomuje nie założyć gazu gdy chce się nim jeździć i mozna zaoszczędzic. Nie musialem tego pisać ale skoro Ty napisałeś to musialem swoje 5gr dodać. A poza tym z takimi wnioskami to na inne forum do innego działu. Gadanie że kto ma audi tego stać na utrzymanie to w moim mniemaniu chęć burżuazowania nie mając takiej sposobności aby sobie poprawić morale mam w domu rowniez Toyote 2.2 Dcat ktora pali srednio 7-8 litrow na 100km gnojówki, a i tak wole moje 2.8 ktore z gazem będzie tansze w utrzymaniu i będzie mnie cieszyć swoją jazdą mimo ,że teraz też spalanie jak najbardziej mi odpowiada
-
[B5 1Z] A4 TDi
fajne dywany na ogrodzeniu
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
@miczek.mk widziałeś kiedyś diode? @PARAF1982 dobra cena jak za tak ładny egzemplarz
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj to nie s3 to zwykła a3 ze zderzakiem od eski, jak widze siedzi w niej silnik 1.8 T AGU ponieważ posiada gaz na linke, co widać po plastikowym uchwycie przy przepustnicy, niemniej jak widze stoi na bbsach które wyglądają jak sądzisz czy Twoje autko może nie wyglądałoby lepiej na takim wzorku? masz moze jeszcze jakieś inne fotki? bo widze ciekawe samochodziki tak w ogóle moje gratulacje
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Jak dla mnie koszmarny ulep może kolor siatki w zderzakach zmieniłby urok auta, ja w ogole zmieniłbym zderzaki , ten gril , auto troche niżej, nalepki out i może by sie coś urezało
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Czy to nie ta sama Ans która pisała wszystkim po kolei na forum "super autko" itd.... Eee coś Ci sie zdaje A co mam pisać jak mi się podoba a co do brewek, mam otwarty temat Hawaja wchodzą kumplowie z branży motoryzacyjnej i z tekstem "ale wypas brewki jak z tuningu riegera, dodają autu charakteru , ale gdzie indziej by nie pasowały" i dokładnie taka sprawa
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
świetnie wygląda z tymi brewkami jest oryginalnie
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
Powinno ryczeć, świszczeć ; burza z piorunami wycinaj środkowy :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
piękna sprawa
-
[ALL B5] Czarna A4 AJM Tiptronic update nowe foty
ładna pięknisia, kolor super