Treść opublikowana przez Ans
-
[ALL B7] Audi A4 3.0 tdi 233psvoll LED!!!
Silnik i fajna niunia
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
MTM - Set wheels bimoto 9,5 x 19 ET20 LK 5x112 with tyre 265/30 19 XL Sportcont. Continental 3,958.00 EUR ajć nieźle
-
Nimbus Grau Perl Effekt
No świci panie fura
-
[ALL B5] A4 1.9 tdi 115 AJM. czarny avant.
znaczek z przodu w chrom ale już! nie wstydź sie takiej marki a RS to na lodówke ładne autko
-
[B6 AWX] by Allcon
o lakier trzeba dbać bo i kolorek ładny wygląda do tego rejestracja EEEPPPPPAAAAAAA :decayed: sory musialem
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Jak kto zna kogos kto kupił za tyle pieniędzy oryginalne dywaniki to niech mi da namiar to wytne mu medal z ziemniaka Matko boska paranoja, ostatnio jak byłem w salonie , alufelgi z kompletem opon 18" 8990PLN,-
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
taka mafia nie wnikaj
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Kurnia ejj zostaw troche
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
A odpowietrzales zbiornik? U ojca w jego 1.9 Tdi przy tankowaniu gdy odpowitrzył zbiornik weszło jeszcze więcej paliwa
-
[B5 AEB] Brak mocy
Tak jak kolega mówi może winny być też przepływomierz
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów gdy jest gorąco
Przepływomierz ? podono dość częsta usterka w tych silnikach
-
[B5 1Z] A4 by Grzesiekkbc
Ale marudzicie fajne autko a tu takie zamieszanie te lampki ktore przeslal kowi te pierwsze
-
[ALL B5] srebrna A4 1999r 2.4 V6
tylko znajdź sobie jakiegos dobrego fachowca.. bo jak jakiś śrupek sie za to weźmie to ja dziękuje jeśli bedzie dobry fachowiec to gaz polecam, nic sie autku nie stanie
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
śliczniusia jest
-
[ALL B5] Moje Audi A4 B5
Te lampeczki widzialem na żywo i bardzo fajnie się prezentują jedyne ringi jakie mi podchodzą bo fajnie się komponują ze znaczkiem audi
-
[ALL B5] Moje Audi A4 B5
Ładniusia silnik fajny ale co jest na tych fotelach ?
-
[INNE] A3 8L 1.9TDI AHF - swap - ASZ
poliftowe albo dymione depo na tył :gwizdanie: takto furacz noi klekocik super zazdraszczam dzielonych xenonow przedliftowych
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Poka a nie
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
Ładniusia szkoda że nie 30V ile Ci spala gazu przy normalnej jeździe?
-
[B5 AFN] Nawet niezła na 19 calach
Ło kur*a jaka fela
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Co do kwestii klimy to zależy od czlowieka ktory uzytkuje samochod bo ma tez inne zalety, jak na przykład dla mnie czyli osobnika ktory ma duze problemy z drogami oddechowymi, powietrze ktore przechodzi przez uklad klimatyzacji, osusacz itd powoduje ze dla mnie niekiedy lepiej jest mi posiedziec sobie chwile w autku niz na dworzu. Ale mozna bez niej żyć w aucie. Gdyby moje auto wyglądało jak to Hawaj'a to z pewnoscia brak klimy odsunalbym na dalszy plan a zdanie czy gust jest jak D upa - każdy ma swoją
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
fajnie wyglada te felgi mi sie podobają ja kiedys przesadzilem z rozmiarem felg, wiem jak to jest gdy sie zalozy nierozsądny rozmiar na naszych drogach... bolesna przygoda ... do tej pory budze sie z krzykiem 17" to sądze jak na nasze drogi good opcja - nadają się w sam raz ; chociaz na nasze pieprzone drogi to 205/65/15 jest za malym profilem tylko zaciska sie zęby gdyż szkoda auta, ale coz zrobic ;(
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
pokazuj bo ciekawi jestesmy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
why? wydech moze byc jest lepiej tak niż przesadzić :gwizdanie: :polew:
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
very very nice idea