Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Jak jade z ML 145 i dziękuję za info to pojawia sie zawsze: "Kolego możesz przedłużyć bo nie doleciało" jak jade z president missouri to mało co słysze więc też wołam i wołam
  2. Tak jak pisze Whyme? i tak wziąłbym sirio
  3. Radio to g*wno jakich mało mam pare roz*banych midlandów Alanów 199 102 w piwnicy, problemy z masą itd jedyne co mógłbym z nich zrobić to z wyświetlaczy segmentowych pewnie byłby fajny zegarek natomiast o antenie midlanda na przykład ml 145 nie powiem złego słowa, a nawet polecę powiedzmy że ktoś lubi widelec na dachu, jak georgia, to lepiej wziąć midlanda niż presidenta bo jakość ta sama i ot co
  4. dobrze, że autko wygrało walke o życie swojego kierowcy
  5. 15 KM czyli 3 w przód, 4 w tył 4 w lewo i 4 w prawo mi na missouri średnio 6-8 KM tak myśle a antenka na środku dachu w sumie skąd moge wiedzieć
  6. Bluetoth fajna sprawa Aaaa powiedz mi, widze że masz HIDy jeździsz z CB radiem?
  7. Miałem do czynienia z policją jakiś czas temu, w toku sprawy powiedziałem technikom policyjnym, że moge przywrócić dane z kart pamięci które zostały wymazane: Po czym jeden z techników do drugiego: "Zbychu, da sie tak?" Także na policje nie ma co liczyć Albo sam Miron zadziała albo AC
  8. to radio za tą kasę jak najbardziej a co do anteny: oczywiście, że sirio ml 145:thumbup1: president florida i missouri stoją u mnie na szafie, do tego nadają się najlepiej
  9. lepiej odłóż jeszcze troche pieniędzy na ten cel . 300 zł
  10. Ans odpowiedział(a) na Ans temat w Dolnośląskie
    Dzięki wielkie przy okazji dowiedziałem się też że: " FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja albo S-plus na psim polu, co do s plusa to robią dobrą robotę." pozdrawiam
  11. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spartan, miałem dać znać jak znajde kogoś od wgniotek i dostałem taką odpowiedź: " FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja albo S-plus na psim polu, co do s plusa to robią dobrą robotę."
  12. A sprawdzałeś analizatorem antenowym a nie tzw "swr miarką "? są różnice małe ale są
  13. Co do pirata - nowy pirat nie buczy Może omega pochylona byłaby dobrym pomysłem? ewentualnie sirio T3 27
  14. Czyli jak to bywa w omegach strojenie - stawiasz i gotowe
  15. Specjalnie dla Was wrzucam fotki ML 145 jaką widziałem w Saturnie, fotki świadczą raczej o znajomości sprzętu elektronicznego ludzi tam pracujących wzieli jakiegoś bata na oko metr długości
  16. kiedyś miałem w radiu, nie pamiętam modelu, ic power volume cos takiego i była wartość poczatkowa grania, jak coś wyjmij radio i odłącz to sie zresetuje
  17. Sokal daj znać jak wyniki Twojego testu nawet ostatnio paru osobom to pokazywałem i na różnych zestawach A dziś w korku miałem mijanke z accordami i to samo, jestem na jego wysokości szum, omijam cisza
  18. Napisze, co zaobserwowałem już jakiś czas temu. Zwróciliście uwage na to, że gdy mija Was nowa Honda accord to macie szumy? Sprawdzalem nie raz na wielu zestawach i taką regułę zauważyłem Niezły siewnik? Nawet mój Ubot sie poddaje
  19. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Bry Duds powiedziałbyś mi jakiej firmy są te przetwornice?
  20. Ans odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam pomysł Gracjan mam ogrzewany garaż , moge sie zaopiekować Twoim samochodem
  21. Ans odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wojtas a jakie miałeś przetwornice ? Ja też czaje sie na jakieś hidy, w poprzednim aucie miałem ori xenon i jednak troche brak Ale hidy- zakłócenia CB- ewentualne błędy żarówek, niektóre zestawy mogą uszkodzić kompa Widziałem, że w DB tuning we Wrocławiu są jakieś fajne zestawy, miałem kiedyś 5000k hidy i były spoko
  22. @Julo Narazie nikt nie narzekał, narzeczona jak jedziemy ma jeszcze nawet torbe między lewą nogą a radiem A kumpel który jest wysoki mówi, że dobrze że jest zamontowane CB bo nie raz huknął się kolanem w ten beznadziejny uchwyt od telefonu @eSSence Ja bym był za tym co mówi kolega Whyme? bardziej od unidena, bo nie wiadomo na co trafisz-loteria
  23. Ja mam "na chama"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.