Treść opublikowana przez Ans
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Chodziło mi o to żeby brał ML145 a ta antena z aukcji którą podesłał jest ok tylko że podstawa to qpa
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ml145 w tej turbo z aukcji ta podstawka to goowno
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
ja jak mam w bagażniku swoją to nie działa też miałem nadzieję żeby nic na auto nie stawiać i nie wyszło ...teraz mam normalną na przeźroczystej naklejce specjalnej pod to ... Oj Dziadek Dziadek Jak może działać antena bez umasowienia do tego w środku klatki faradaya :facepalm: Do tego polecam wziąć stoper, włączyć w gruszce nadawanie i patrzeć po jakim czasie końcówka mocy w radiu klęknie a gwarantuje Ci że 15km zasięgu toto nie ma nie ma takiej fizycznej możliwości 5-7 góra przy dobrych warunkach a w aukcji jest takie Pjerdo-lenie jak reklama zapałek z długopalącym sie trzonkiem wygodnym w trzymaniu z chęcią wziąłbym tą antene na warsztat, slyszalem skrajne opinie o tym producencie 30KM zasięgu, ale nie napiszą że może być słychać tylko stacje nadawczą to po co mi 2 m bat na dachu jak takie 85 cm goowno ma zasieg niby 30km Boże jaki żal:facepalm:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
O żesz kurnasz, to sie nazywają foty
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Sokal to ta nowa Florida tak ? :decayed:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Julo odpuść tego legenda II, legend III jest znośny, ewentualnie jakiś używany Harry II
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Julo na to to już był czas w momencie zakupu tego po prostu zrób ten krok i otwórz szafke pod zlewem i wrzuć to radio do tego kubła który tam jest :decayed: ( kosz jest w 99,9% przypadków właśnie tam ) ewentualnie wymontuj wyświetlacz segmentowy z tego szajsu, ja wymontuje z Alanów które mam w piwnicy i można bedzie zrobić ładny zielono-czerwony zegarek na szafke powiedz do ilu chciałbyś radio to sie wybierze coś
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Bardzo fajnie kombinujesz kolego :thumbup1: Kiere zostaw, bedzie sie do czego przyczepić a nie masz zdjęć z profilu na felach letnich ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Pracowałem w komputerowym serwisie wpięcie taśmy dysku 80zł także mało wzieli za wymiane przewodów
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Sie nakleja sie
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Jak możesz jeździć takim brudasem, moje umyte to możemy sie zamienić :decayed:
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
Śmiech z Poźka filmiku z 0:55 kuuuuuuuurfaaaa
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Wiesz co właśnie z radyjkiem nie byłoby problemu, bo do takich aut pasuje jak ulał Lafeyette Venus, ale z anteną...... Ciężki orzech przez to amelinium też Kolega ma w nowym Prosiaku turbo na klapie silnika z tyłu taki fajny uchwyt na sirio silver 90, wygląda pro, bo ją odkręci i mała główka PL zostaje, nie raz jeździł więcej jak dopuszczalne w obszarze niezabudowanym 90 kmh i antena sie nie urwała tutaj fotka jaki to uchwyt Ale jak z umiejscowieniem tego dziadostwa w R8 Wiercić dziury chyba byś nie wiercił ? a na klapie silnika z tyłu? Kurna szkoda zeszpecić ale w sumie byłby niezły ---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- właśnie znalazłem jak tu gościu ma anteny w R8 obczaj Panie zobacz jakie ma tu cuda w R8 pomontowane :kox: yeeebany, satelity z cyfrowego polsatu brakuje
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Audi R8 to Audi R8 cudne jest, fajnie widzieć, że ludziom sie spełniają takie marzenia motoryzacyjne a wjeżdżając do PL to może skombinuj jakieś CB radio z tym byłby spokój (tylko jak je zamontować a szkodaby auta zeszpecić i w ogóle, chyba niewykonalne nie wiem )
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Przesłony też prysnąłeś ? Jest
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
139 zł dokładnie, akurat przechodziłem obok salonu i mówie, wejde może coś kupie nówka to jednak nówka A3 8p myślałem nad sportbackiem, ale przejechałem sie i stwierdziłem, że A4 to jest to, a zadne inne oprócz a3 8L tak mi sie nie podoba jak B6 avant Teraz myśle, że kupiłbym jakieś S3 zadbane a z tą gałeczką, z wymontowaniem dosłownie chwile, podjechałem do domu wziąłem swój plecak, rękawiczki i gałke dosłownie moment jak puściła ta metalowa obrączka na gałce. Potem w domu tylko było roboty delikatnej z usuwaniem zszywek z ramek a potem do wrzątku, zalałem herbate, włożyłem gałke i skórka sie naciągneła prawidłowo bezproblemowo wyposażenie raczej Bida-line, nad felgą myślałem pokaże jaką SKRĘCANE rial DAYTONA RACE 18 5x112 BBS Le Mans RS (2949932068) - motoAllegro coś takiego + zawias jakiś gwint jakiś czas temu widziałem mega A4 , może powiecie czy to ktoś od nas z forum? do takiego wyglądu bym dążył właśnie z tym modzeniem, to zobacze jak wyjdzie, miałem 170 koni w mojej A3 także żeby były podobne wrażenia z jazdy musiałbym mieć tutaj jakieś 200 patrzyłem na Twoje A4 Julo jako wzór, ale żebym doprowadził do takiego stanu wyposażeniowego i wizualnego to mój Boże ile to $$ to wole poczekać aż bedziesz furke sprzedawał
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Mody z gałką zrobiliśmy te same wczoraj widze ładne tam w Krakowie lodem sypnęło :decayed: do tego co wyżej napisałeś że można na łyżwach jeździć ano można
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Sie wie prosto z salonu VW
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Mówisz, że dałoby rade ? teraz w zime widzę też błąd wynikający z braku quattro - jade z kumplami sie poślizgać po parkingu, oni quattro i RWD i tekst " Ans to Ty nagrywaj filmik i rób zdjęcia" Aaaa tymczasem mod obowiązkowy to w woreczku to jest: kupiłem od A3 8L aaaale sie zmachauem przy ściąganiu i naciąganiu skóry ( :decayed: ) rada dla tych na przyszłość - zmoczyć dół skóry we wrzątku i wszystko ładnie nachodzi, użyłem jeszcze łapy takiej imadłowej do przytrzymania jej z jednej strony, skóra siedzi tak mocno na ramce że nie zszywałem jej i rada dla wszystkich którzy tak zrobią, przy tej pogodzie lepiej zaczekajcie aż mieszek wyschnie teraz dziwnie jakoś tak nagle biegi zaczęły fajnie wchodzić
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
brak foli pod podstawą taki szczegół ale ciekawa aukcja nie powiem
-
Serwis audi we Wrocławiu lub okolicy
jakoś od września już są na tarnogajskiej teraz bardziej widoczni
-
Serwis audi we Wrocławiu lub okolicy
Polecam Vag serwis zawsze i wszędzie, serwisuje na bieżąco już 2 audi u nich i nigdy sie nie zawiodłem są na tarnogajskiej VAG Serwis Wrocław | diagnostyka, naprawy bieżące, mechanika
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Dzięki chciałem srebrne, ale tak wyszło, ciekaw jestem jak w lato zrobi sie mały car detailing co sie wyciągnie z tego kolorku Właśnie szkoda że nie trójramienna, w A3 miałem i sie przyzwyczaiłem ale kumpel sprzedawał to grzech nie wziąć kierki w takim stanie, docelowo chciałbym trójramienną B7 z multi A co do dołów moim zdaniem w ciemnym kolorze wygląda to bardzo fajnie na żywo, w a3 też tak ludzie modzili ale jakoś nie bardzo mi to podchodziło Ogólnie, wkurza mnie ten diesel i mam szczerą rozterkę nad tym czy nie poszukać 1.8T BEX lub 3.0, po przesiadce z 1.8T poza spalaniem nie ma nic fajnego w tym silniku ale może sie przyzwyczaję każdy kumpel jedzie po mnie jak po kobyle, że kupiłem kombi w dieslu nawet dziewczyna mówi, że jak ją odwożę na uczelnie to wygląda jakby odwoził ją ojciec albo jakbym jeździł taty autem (yebne se shockera na tylną szybe to sie rozwieją wątpliwości :decayed: ) Boszzzz a ja tak lubie te kombi
-
Jak zabezpieczacie dach przed porysowaniem go anteną od CB
stawiam antene tak, żeby przewód nie był luźno, najlepiej jak go jest najmniej, dlatego nie stawiam na środku dachu tylko w rogu A pod magnes podkładka bezbarwna okrągła naklejona już w którymś aucie i po zerwaniu śladów brak przed naklejeniem foli, zawsze czyscilem to miejsce benzyną ekstrakcyjną, co tu może sie porysować? A stosowałem jeszcze w innych autach metode, w a4 też - psikanie jak do szyb, w ktorym jest woda i mikrofibra w bagażniku, przed założeniem psiknąć-przetrzeć i dziękuję a jak widze jak ktoś jedzie z jednorazówką pod anteną to
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Panowie co do koloru lakieru, jeszcze nie schodziłem do samochodu sprawdzić, ale po rozkodowaniu Vin mam coś takiego Model designation - Audi a4 av. 1.9 tdi Date of production - 28.07.2004 Model year - 2004 Sales type - 8e50nc Engine code - AVF Transmission code - HCF Axle drive - 6S Interior trim code - LA Roof color - P7 Exterior color/paint code - P7/z5j Engine type - Edit: Czyli znalazłem kolor sie nazywa: niebieski moro-efekt perłowy Z5J P7 Oj prędzęj czy poźniej napalisz się na navi i zmienisz na 2 din mówie Ci to Tego właśnie sie boje, ale wmawiam sobie, że jest be i fe by nie wywalać kasy od razu :decayed: (wojna psychiczna sama ze sobą) Dorwałem ori na allegro za 99zł z aso skądśtam, u mnie w Aso 129zł więc badziej opłacało mi sie poczekać moge Ci linkasa podesłać jak coś