Treść opublikowana przez Ans
-
[B6 AWX] Moja Wołga
masz lepszy wypas od mojego, MASZ CHROMIK NA PRZYCISKU ESP! :decayed:
-
[B6 AWX] Moja Wołga
Wypas jak mój aleś wykombinował z gruchą
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
da sie tutaj jeszcze zrobić jakiegoś moda ?
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
4 lata na aucie i nic!
- Moja a4
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
ooooo dzięki za odkopanie, ale zdjęcia...., nawet nie było żadnych późniejszych, z chęcią zaktualizowałbym fotki jak wyglądała później bo połowa sie zmieniła, a silnik był praktycznie nowy :decayed: Właśnie kumpel mi to podesłał na FB, ktoś tu sie podszywa pod jedyny i najlepszy oryginał
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
też takim przyklejałem rowniez polecam i montaz samej lotki na +
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Stary, ale miałeś fart, mało brakło a dzisiaj byłoby Twoje święto swoją drogą twarda sztuka z tej b6
-
B6 by Armi - sesja s.25
Ja sądze że Avusy .... bo sam na przyszły sezon je zakładam :decayed:
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
tą podkładke magnetyczną sunkera którą pokazał arkady odradzam. to tragedia. Szkoda ze nie mam zdjęć co zostało po niej na nowym volvo s60, trzeba było robić polerke dachu najgorsze gowno z jakim mailem do czynienia. w ogole po co taki badziew, lepiej klasc antene bez niczego jak zabezpieczyć to folią i koniec
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
ja też stosuje tą metodę już na wielu autach i co mogę powiedzieć, po paru latach jak ją chcesz odkleić, nie zostawia żadnego śladu naklejaj delikatnie zaczynając od brzegu, żeby właśnie nie złapać pęcherzyka
- B6 by Armi - sesja s.25
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
jak nie masz dziur to przyklejasz ori lotke oryginalnie są przykręcane
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
jedziesz z koxem
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Droga nie jest, mam z 5 anten, ale też chyba ją wezme pomaluj santiago na próbe jak Kargul z Pawlakiem świnie na dzika przeobrazili :decayed:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Kris, nabyłeś ją już ?
-
Audi A4 B6 1.9TDI matikte - Full S-Line Kit
Ładna Poka środek
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Chłopie szalejesz musze cos pomyslec z homelinkiem
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
a ja miałem u siebie taką lotkę tak to wygladalo z daleka carbon-carbon dorwałem na allegro używke za 120zł
- Dobry mechanik we Wrocławiu
-
Strefa Śmiechu
- Dobry mechanik we Wrocławiu
oczywiście nie pamietam dokładnie ale chyba 1100- [8L AHF] Audi a3 8l
jeszcze taki bodykit i pokrowce sprzedam sportowe audi A3 Kraśnik ? Tablica.pl i jest kosa- [8L AHF] Audi a3 8l
- Dobry mechanik we Wrocławiu
Ja polecam zawsze i wszędzie VAG SERWIS teraz na tarnogajskiej serwisuje u nich drugie Audi i nastepne pewnie też tani nie są, ale to pasjonaci - Dobry mechanik we Wrocławiu