Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Witam szanowne grono:hi: Jest moze na forum osoba ktora ma dostep do czesci do pralek? Szykam grzalki do pralki Bosch Taki ksztalt moc,(1900W) z otworem na czujnik Cos takiego jak w tej aukcji..... Grzałka do pralki Bosch za 264986 (3695074831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jeli by byl ktos i mial dostep do takiej grzalki (nowa i dobrej jakosci nie chinczyka ) to bardzo bym prosil o wiadomosc Bardzo zalezy mi na czasie....
  2. OLIVER odpowiedział(a) na kamil031 temat w Audi A4 B6
    Proszę ... Lewa 8E0 199 379 AQ Praw 8E0 199 382 AA
  3. Nic takiego nie ma Pod przednimi fotelami masz wyloty -nadmuch na tył i to wszystko ... tak wiec musisz mieć włączony nadmuch na nogi ... A może masz mokro w aucie z tyłu?
  4. No tak jest taki ...mogłeś wskazać na foto o który chodzi....i by się poprawiło numer.... A nie są one czasem identyczne:eusathink: (Takie fajki gumowe ) http://s18.postimg.org/s88sja5zp/image.jpg Też myślałem, że są identyczne ale tego co u mnie ciekł nie można kupić w postaci samej "fajki" tylko całość z odejściem do króćca i chłodnicy oleju w komplecie. A to ciekawe ... W etce występuje jako całość jak Ty piszesz Ja pytałem dlatego bo sprawdzałem u siebie i mam każdy kawałek oddzielny połączony trójnikiem i te fajki gumowe jak pisałem są u mnie identyczne i też mam AFN-a i dlatego podałem Ci taki numer za pierwszym razem .. Zapodał bym fotkę ale nie ma tam jak jej zrobić .. Ważne żeś opanował .... i po sprawie .......
  5. No tak jest taki ...mogłeś wskazać na foto o który chodzi....i by się poprawiło numer.... A nie są one czasem identyczne:eusathink: (Takie fajki gumowe )
  6. Może i ja się dołączę do sporu. Sam chciałem obszywać kierownice u kolegi z forum ale Kolega nie posiadał takiej kiery by zrobić zamianę a ja nie mogłem pozwolić sobie na cały tydzień bez auta wiec zakupiłem zestaw i do dzieła .. Czas pracy ..... może dłużej niż u kol."kixon " Ja nałożyłem dwie warstwy farby i dwie warstwy lakieru (półmat ) w czasie zgodnym z instrukcją zawartą w zestawie.. Spokojnie mogę powiedzieć ze jestem zadowolony .. Miałem zdecydowanie w gorszym stanie lakier bezbarwny był po wycierany (taką niestety kierę skórę kupiłem ) a teraz jest jednakowa wszędzie ...Jak widać
  7. Chyba oto ci chodzi...
  8. Jesli wymieniasz tylko pod dekielkiem to nie ustawiasz nic i nic sie nie dzieje ..a jeśli wymieniasz z dołu też po nastawnikiem to ustawiasz dawkę paliwa po wymianie ...a tu masz uszczelki .... USZCZELKI NASTAWNIKA POMPY WTRYSKOWEJ TDI SDI TDS (3667767267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. OLIVER odpowiedział(a) na adzik85 temat w Audi A4 B5
    Tu masz Twój rocznik tych opasek Następnym razem podaj Kod silnika jaki masz A teraz to sobie sam dobierz
  10. A latem pewnie 4km i masz 90*Tak?? ale nie w dislu. Też mam ..ori termostat i disla i choćbym na rzęsach stawał to po 7km nigdy zimą nie załapie 90*Mimo ze stoi w garażu No chyba ze masz jazde pod gore i mu ostro dajesz to moze........
  11. Wymienić olej nie zaszkodzi z tego co opisujesz to moze wymiana pomóc, bo nie wiadomo czy nie wlany został przez po przedniego własciciela czasem innej gęstości olej... A na to tak wskazuje ... Ja na Twoim miejscu bym wymienił .ale decyzja nalezy do Ciebi:wink:
  12. Proszę ...
  13. No to kiepsko czytałeś bo tam jest podane napięcie jakie powinno być (0,740 V) a ty masz za niskie ..Powinieneś to poprawić ,a dawkę ustaw na około 3,0-3,5 mg i będzie ok...też masz podane w którą strone przestawić nastawnik by zwiekszyć lub zmniejszyć dawkę ...
  14. Tu sobie poczytaj i masz odpowiedź na Twoje pytanie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-czyszczenie-nastawnika-pompy-vp37-lishoo-61251/
  15. Odpuść sobie Allegro..kupuj w pewnym źródle Najlepiej zadzwoń sobie do ASO podasz dane pojazdu i dostaniesz info jaki olej i ile go wchodzi ... Myslę ze też masz G 052 911 A SAE 75W90 to jest syntetyk ori do manualnej skrzyni potrzebujesz minimum 2,25 .Litra
  16. Hmmmm fajna teoria ale tak na prawde to gorzej być nie może najwyżej lepiej... Ja proponuje ori olej z ASO. no chyba że Cię przeraża cena to zalej zamiennikiem np Castrol Wymienisz i bedzie spokój na długi okres czasu
  17. OLIVER odpowiedział(a) na pepo99 temat w 1.9TDI
    Wyczyść to i załóż tam opaskę ..bo powinna tam być ..i zobaczysz .. A jak z ubytkiem oleju w silniku ...bo chyba przez odmę sporo go dmucha ..ale zobaczysz ...
  18. Nie koniecznie .. U mnie cuda działy sie dopiero jak przekroczyło prędkość 45km/g w zakrętach nic się nie działo to znaczy nie było różnicy nie grzały się .zero luzu.nic nie wskazywało na łożyska a jednak to było to ... Wymienione zostały po obu stronach by mieć troche spokoju na przyszłość ....
  19. No to masz odpowiedź...Ty nawet byś się nie spodziewał jak takie łozyska w przodzie mogą w konia człowieka zrobić ....
  20. Wszystko wskazuje ze ten luz to wina łożysk.... Nic nie musisz szukać jesli robiłeś w pasku to robota jest prawie taka sama z łozyskami tylko w Twoim Audi są tarcze z piastą a w Pasku bęben z piastą ... robota taka sama I tak z tym jeździsz?? Chłopie ...Rób coś z tym bo pisaniem tu nic nie poprawisz sobie .... Jeśli nie czujesz sie na siłach to poproś kogoś o pomoc albo zleć tą robotę dobremu mechanikowi ....
  21. Tu masz obrazowo:wink: Chociaż to mało prawdopodobne ....ale kto wie??
  22. No to weź kogoś do pomocy i lokalizuj ten luz ...czyżby czop był popuszczony na śrubach?
  23. Chyba w takim przypadku będą się kwalifikowały łożyska do wymiany.....pewnie bieżnie są już wyżłobione ..odkręć nakrętkę zdejmij i po oglądaj w jakim są stanie .... Jesli łozyska są w porządku to nie ma problemu z likwidacją luzu na nich....
  24. No to inna sprawa czyli Ty miałeś podwójną ciągłą po lewej ,manewr wyprzedzania był na jednym szerokim pasie .. Sorry ale inaczej pierw zrozumiałem dlatego to pytanie
  25. A co Ty robiłeś obok niego wyprzedzałeś na podwójnej ciagłe? Bo z opisu tak to wygląda Manewr wyprzedzania powinieneś zakończyć jeszcze na lini przerywanej ..Czyż nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.