Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Najprościej odkręć nakrętkę od dźwigienk przy zaciskui i zrzyć ją z wieloklina i linka Ci się uwolni
  2. Witam Może ktoś potrzebuje . Używane Ori poduszki AVON Z A6 C6 z 2007r po przebiego niecałe 90tyś Mil Lewa 4f0 199 379 G Prawa 4f0 199 382AD Mnie nie spasują a tylko zalegają Cena myślę że 100zł za obie to dobra cena +koszty wysyłki (paczkomat impost)
  3. Jak nie masz zaufania do zamienników dostępnych w sprzedaży to zostało Ci tylko ori. w ASO.
  4. jak odpowietrzasz na wężu z dziurką na nagrzewnicy to zbiorniczek wyrównawczy zdejmij z zaczepów i podwieś go maksymalnie wysokoi podwiąż go by wisiał wysoko,odkręć korek wlweowy a dopiero potem podejmij odpowietrzanie ....Musi się dać odpowietrzyć 😀
  5. Na ściance za zbiorniczkiem masz taki plastikoey wieszk na którym ta wtyczka powinna być zawieszona Ja mam 3 takie wtyczki na tym wieszaku . Myślę ze to jest instalacja od jakiegoś dodatkowego wyposażenia którego nie ma
  6. Zrobiłeś to tak jak w tym temecie? Jeśli tak to masz zapowietrzony układ paliwowy
  7. Dzięki Panie Kolego Raczej też pozostało mi zakup takiego zamiennika Pozdrawiam
  8. Witam Panowie kożystał ktoś z takich części zamiennych jak " Nowy błotnik przedni " ? Jeśli tak to proszę o info , jak z pasownością takiego błotnika czy to jest warte zakupu taki zamiennik?A może ktoś poleci takiego sprzedawcę zamienników . dodam że używki w kolorze bez malowania do założenia nie znalazłem Znalazłem coś takiego ,Co o tym sądzicie . Dzięki Audi A4 B7 04 do 08 Błotnik prawy LX7Z Wrocław Fabryczna • OLX.pl WWW.OLX.PL 579 zł: Potrzebujesz swoją część karoserii na teraz? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Otrzymujesz POMALOWANĄ część do twojego samochodu! Zapakowaną w karton lub tekturę...
  9. Wielkie Dzięki Panie Kolego. 👍
  10. Witam Panowie . Mam pytanie czy to normalne? Pacjent to Seat ibiza 2016 r. z sytemem (start stop ) Akumulator sprzedający samochód założył nowy w Listopadze zeszłego roku ,po kilku dniach postoju ma te 12,6V Czyli nie jest źle . Z rozruchem w zimie i obecnie nie ma żadnego problemu Sprawdzałem ładowanie akumulatora i wynosi ono : Raz 14,5 a innym razem 13,9 , 13.6 i td . Dodam ze myślałem ze to regulator na alt. założyłem nowy (Bosch ) i bez zmian . Cy ten typ (start stop) tak ma ? Bo w mijej starej Audi zawsze pokazuje 14+ V dlatego postanowiłem tu zapytać fachowcó ,a wiem że tu takich mamy Błędów brak Dzięki Log-VSSZZZ6JZHR015920-143489km.txt
  11. Może to Ci pomoże ale to jest z silnika AKN . Nie znalazłem w etcr AKE tak jak opisujesz z 2000rok
  12. Jeśli sam sobie uzupełniasz czynnik to tak
  13. Sprężyny zamówione Do zamknięcia Dzięki .
  14. Ściągacz i sprzęgiełko kupione i oczekuje . Ale na razie cisza więc nie wymieniam dzięki
  15. Jeszcze nie kupowałem sprzęgiełka Na razie zamówiłem ściągacz bo mi na pewno będzie potrzebny. i myślałem pierwsze ściągnąć i zobaczyć łożysko ,może wystarczy go wymienić . Co do roboty na stole to wiadomo że komfort jest bez porównania ale wiąże się to z od ciągnięciem czynnika .Zobaczę jak dojdzie ściągacz . Dzięki Dev za wiadomość ?
  16. Witam Panowie .Jest możliwość zdemontować pod autem takie koło pasowe od sprężarki klimy ? Próbowałem i popuściłem śrubkę M6 ta co na foto widać i nic nie popuściło więc odpuściłem i postanowiłem zasięgnąć porady tu . Dodam że nigdy takiego zabiegu nie robiłem więc pytam a coś mi szmera na biegu jałowym jak zdejmę pasek to faktycznie delikatny szmer się wydobywa jak za kręcę kołem a przecież sprężarka stoi Jak by ktoś podpowiedział jak się go zdejmuje i czy coś specjalistycznego jest potrzebne? Dzięki
  17. Nie obraź się ale ta opona to śmietnik ile ona ma lat ? Cała popękana
  18. OLIVER odpowiedział(a) na fang temat w 1.9TDI
    włóż 5 bieg i sprawdź przepychając go czy kręci się wał w silniku czy nie . Jeśli tak to według mnie padł aku . Teraz aku tak padają na raz , nie pomoże ładowanie nie odpala i tyle Miałem taki przypadek z aku .. Albo rozrusznik
  19. Popatrz sobie u tego gościa . Kiedyś oferował usługi tu na forum Możesz zadzwonić do niego może pomorze w wyborze ANTPOL Andrzej Gruchot WWW.ANTPOL.COM.PL
  20. A jak byś sobie do robił sam na wzór z drugiej lampy? Odpowiedni drut i nie powinno być problemu ?
  21. Wielkie dzięki Panie kolego Pozdrawiam
  22. No oooo prawda tylko za bardzo nie ma w czym wybrać jeśli chodzi o 4 cylindry rozważam jeszcze toyotę yaris 1399 99KM tylko obawiam się blachy słabej jakości co się słyszy o toyocie Jeśli chodzi o moc to nie potrzeba jej jakiegoś potwora ? te 100-100kucy by wystarczyło Tylko się trochę obawiam tego silnika w seacie . A on ma filtr cząstek?(PDF) czy nie .nie wiesz ? Są podstawy do obaw?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.