Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Witam Panowie Córka chciała sobie zakupić takie autko .Z racji ze nie miałem do czynienia z benzyniakiem postanowiłem spytać tu Was co myślicie o tym aucie .o tym silniku i o cenie za takie auto . Warto sobie zawracać głowę tym autkiem ? Za info z góry Bardzo dziękuję (A może jest ktoś na forum że sprawdzi po vinie w serwisie historię tego auta jakby co to kontakt na PW) https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-ibiza-iv-lift-serwisowana-aso-jeden-wlasciciel-ID6GL3v1.html
  2. Tutaj masz wszystko
  3. Tu masz numer ale popatrz na literki z tyłu numeru , po niżej z "D" również powinien pasować Albo następne foto po patrz sobie po kształcie jaki masz
  4. Na pokrywie z góry nie ma nic ale od środka już tak . Odkręć pare śrub i Ci się wyjaśni8 czy masz ori .. Na korku też jest od spodu
  5. Co do ciśnienia to można go sprawdzić manometrem jakie jest na zimnym, na ciepłym , na wolnych obrotach i na wyższych . To ci podpowie co do ciśnienia . A jesli chodzi o niski poziom oleju i dolewkę to miałem podobną sytuację u siebie .Czujnik poziomu oleju się za mulił . po czyszczeniu ręką od jął wszystko wróciło no normy
  6. No tyle chyba potrafisz zrobić jak : Z lokalizować wyciek skąd jest . Nikt tu nie będzie zgadywał skąd Ci leci płyn ?
  7. Kod skrzyni znajdziesz u góry skrzyni na łączeniu silnika ze skrzynią Według etki w 5-cio biegowej skrzyni nie występuje ta śruba tylko w 6-ci biegowej i to nie we wszystkich modelach Ważny jest kod skrzyni !!
  8. Niby z aktualizowałeś dane ale nie do końca a kod silnika gdzie masz ??? Jak coś potrzebujesz to się pisze co potrzeba i i do czego rocznik kod silnika itd. Myślę ze tu znajdziesz
  9. Witam Panowie Interesują mnie takie felgi . Co powiecie na ich temat podejdą do B7 z takimi parametrami (chodzi o ET 36 ) Hamulce przód 320 mm nie powinno być problemu Wiem ze są tu fachowcy w tej dziedzinie .Z a info dziękuję Link do aukcji poglądowej takich felg 4k0601025 OEM FELGI 17 5x112 AUDI A3 A4 A5 A6 Q5 ALUCENTER.PL Model: 4k0601025Średnica: 17Rozstaw: 5x112Szerokość: 7.5Głębokość osadzenia (ET): 36Wykończenie: SI - srebrne
  10. OLIVER odpowiedział(a) na michail55 temat w 2.0TDI
  11. odłącz rurkę odmy od dolotu zaślep miejsce odłączenia , rurkę odmy włóż do butelki plastikowej zabezpiecz i po jeździsz będziesz widział jak odma puszcza olej i czy olej w dolocie jest z odmy / czy z turbo .Ja obstawiam turbo ale to przypuszczenia . Niby jak miałby przepływomierz blokować ?
  12. Oczywiście że powinna tam być osłona plastikowa ..
  13. tu patrzyłeś ? Miska olejowa - ORYGINAŁ - 06B 103 601 CF - AUDI / SEAT - z otworem na czujnik :: MOTOPLATFORMA.COM MOTOPLATFORMA.COM ORYGINAŁ - miska olejowa
  14. No ori jest nie dostępny A gdy by był to cena kosmos ? Tu poszukaj zamiennika Just a moment... WWW.AUTOCZESCIONLINE24.PL
  15. OLIVER odpowiedział(a) na Szpłync temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzałeś płyn wspomagania ? kiedy był wymieniany Ja bym od tego zaczął
  16. OLIVER opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam do tej pory było wszystko ok a teraz pojawiło się utrudnienie w postaci reklam . A ja tego nie lubię ,przeglądać forum w gąszczu reklam . Pytanie .jest na to jakiś sposób by to wyłączyć by było bez reklam jak do tej pory?
  17. Dzięki ?
  18. Panowie . Szybkie pytanko do znawców tematu . Chciałem sobie odnowić kierownicę mam z multifunkcją .Na czas wysyłki swojej chciałem założyć też od B 7 ale bez multifunkcji . I tu pytanie. Czy można coś takiego zrobić nie będzie problemu podczas jazdy ? Mam taką : A chciałem założyć coś takiego Za informację B dziękuję
  19. Może to Ci pomoże..
  20. z literką c zostały wycofane w 2007 r szukaj z literką E
  21. Podpinałeś pod komputer ? Są jakieś błędy zapisane ? Myślę że to naj pierw powinieneś zrobić a dopiero tu przedstawić co pokazał VAG ?
  22. A sprzedający daje gwarancję rozruchową ? jedynie wizualnie możesz po oglądać i brać gwarancje rozruchową . wszystko wyjdzie po założeniu
  23. OLIVER odpowiedział(a) na Gruby1321 temat w 2.0TDI
    Najpierw możesz ominąć chłodniczkę (połączyć węże króćcem ) ale to mało prawdopodobne by taki ubytek płynu był na chłodniczce To możesz sobie sam zrobić ,ale uszczelka pod G. tak jak Kolega wyżej radzi . Niech to zrobi ktoś taki co ma o tym pojęcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.