Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Witam Panowie Córka chciała sobie zakupić takie autko .Z racji ze nie miałem do czynienia z benzyniakiem postanowiłem spytać tu Was co myślicie o tym aucie .o tym silniku i o cenie za takie auto . Warto sobie zawracać głowę tym autkiem ? Za info z góry Bardzo dziękuję (A może jest ktoś na forum że sprawdzi po vinie w serwisie historię tego auta jakby co to kontakt na PW) https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-ibiza-iv-lift-serwisowana-aso-jeden-wlasciciel-ID6GL3v1.html
  2. Tutaj masz wszystko
  3. Tu masz numer ale popatrz na literki z tyłu numeru , po niżej z "D" również powinien pasować Albo następne foto po patrz sobie po kształcie jaki masz
  4. Na pokrywie z góry nie ma nic ale od środka już tak . Odkręć pare śrub i Ci się wyjaśni8 czy masz ori .. Na korku też jest od spodu
  5. Co do ciśnienia to można go sprawdzić manometrem jakie jest na zimnym, na ciepłym , na wolnych obrotach i na wyższych . To ci podpowie co do ciśnienia . A jesli chodzi o niski poziom oleju i dolewkę to miałem podobną sytuację u siebie .Czujnik poziomu oleju się za mulił . po czyszczeniu ręką od jął wszystko wróciło no normy
  6. No tyle chyba potrafisz zrobić jak : Z lokalizować wyciek skąd jest . Nikt tu nie będzie zgadywał skąd Ci leci płyn ?
  7. Kod skrzyni znajdziesz u góry skrzyni na łączeniu silnika ze skrzynią Według etki w 5-cio biegowej skrzyni nie występuje ta śruba tylko w 6-ci biegowej i to nie we wszystkich modelach Ważny jest kod skrzyni !!
  8. Niby z aktualizowałeś dane ale nie do końca a kod silnika gdzie masz ??? Jak coś potrzebujesz to się pisze co potrzeba i i do czego rocznik kod silnika itd. Myślę ze tu znajdziesz
  9. Witam Panowie Interesują mnie takie felgi . Co powiecie na ich temat podejdą do B7 z takimi parametrami (chodzi o ET 36 ) Hamulce przód 320 mm nie powinno być problemu Wiem ze są tu fachowcy w tej dziedzinie .Z a info dziękuję Link do aukcji poglądowej takich felg 4k0601025 OEM FELGI 17 5x112 AUDI A3 A4 A5 A6 Q5 ALUCENTER.PL Model: 4k0601025Średnica: 17Rozstaw: 5x112Szerokość: 7.5Głębokość osadzenia (ET): 36Wykończenie: SI - srebrne
  10. OLIVER odpowiedział(a) na michail55 temat w 2.0TDI
  11. odłącz rurkę odmy od dolotu zaślep miejsce odłączenia , rurkę odmy włóż do butelki plastikowej zabezpiecz i po jeździsz będziesz widział jak odma puszcza olej i czy olej w dolocie jest z odmy / czy z turbo .Ja obstawiam turbo ale to przypuszczenia . Niby jak miałby przepływomierz blokować ?
  12. Oczywiście że powinna tam być osłona plastikowa ..
  13. tu patrzyłeś ? Miska olejowa - ORYGINAŁ - 06B 103 601 CF - AUDI / SEAT - z otworem na czujnik :: MOTOPLATFORMA.COM MOTOPLATFORMA.COM ORYGINAŁ - miska olejowa
  14. No ori jest nie dostępny A gdy by był to cena kosmos ? Tu poszukaj zamiennika Just a moment... WWW.AUTOCZESCIONLINE24.PL
  15. OLIVER odpowiedział(a) na Szpłync temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzałeś płyn wspomagania ? kiedy był wymieniany Ja bym od tego zaczął
  16. OLIVER opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam do tej pory było wszystko ok a teraz pojawiło się utrudnienie w postaci reklam . A ja tego nie lubię ,przeglądać forum w gąszczu reklam . Pytanie .jest na to jakiś sposób by to wyłączyć by było bez reklam jak do tej pory?
  17. Dzięki ?
  18. Panowie . Szybkie pytanko do znawców tematu . Chciałem sobie odnowić kierownicę mam z multifunkcją .Na czas wysyłki swojej chciałem założyć też od B 7 ale bez multifunkcji . I tu pytanie. Czy można coś takiego zrobić nie będzie problemu podczas jazdy ? Mam taką : A chciałem założyć coś takiego Za informację B dziękuję
  19. Może to Ci pomoże..
  20. z literką c zostały wycofane w 2007 r szukaj z literką E
  21. Podpinałeś pod komputer ? Są jakieś błędy zapisane ? Myślę że to naj pierw powinieneś zrobić a dopiero tu przedstawić co pokazał VAG ?
  22. A sprzedający daje gwarancję rozruchową ? jedynie wizualnie możesz po oglądać i brać gwarancje rozruchową . wszystko wyjdzie po założeniu
  23. OLIVER odpowiedział(a) na Gruby1321 temat w 2.0TDI
    Najpierw możesz ominąć chłodniczkę (połączyć węże króćcem ) ale to mało prawdopodobne by taki ubytek płynu był na chłodniczce To możesz sobie sam zrobić ,ale uszczelka pod G. tak jak Kolega wyżej radzi . Niech to zrobi ktoś taki co ma o tym pojęcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.