Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Najprościej odkręć nakrętkę od dźwigienk przy zaciskui i zrzyć ją z wieloklina i linka Ci się uwolni
  2. Witam Może ktoś potrzebuje . Używane Ori poduszki AVON Z A6 C6 z 2007r po przebiego niecałe 90tyś Mil Lewa 4f0 199 379 G Prawa 4f0 199 382AD Mnie nie spasują a tylko zalegają Cena myślę że 100zł za obie to dobra cena +koszty wysyłki (paczkomat impost)
  3. Jak nie masz zaufania do zamienników dostępnych w sprzedaży to zostało Ci tylko ori. w ASO.
  4. jak odpowietrzasz na wężu z dziurką na nagrzewnicy to zbiorniczek wyrównawczy zdejmij z zaczepów i podwieś go maksymalnie wysokoi podwiąż go by wisiał wysoko,odkręć korek wlweowy a dopiero potem podejmij odpowietrzanie ....Musi się dać odpowietrzyć 😀
  5. Na ściance za zbiorniczkiem masz taki plastikoey wieszk na którym ta wtyczka powinna być zawieszona Ja mam 3 takie wtyczki na tym wieszaku . Myślę ze to jest instalacja od jakiegoś dodatkowego wyposażenia którego nie ma
  6. Zrobiłeś to tak jak w tym temecie? Jeśli tak to masz zapowietrzony układ paliwowy
  7. Dzięki Panie Kolego Raczej też pozostało mi zakup takiego zamiennika Pozdrawiam
  8. Witam Panowie kożystał ktoś z takich części zamiennych jak " Nowy błotnik przedni " ? Jeśli tak to proszę o info , jak z pasownością takiego błotnika czy to jest warte zakupu taki zamiennik?A może ktoś poleci takiego sprzedawcę zamienników . dodam że używki w kolorze bez malowania do założenia nie znalazłem Znalazłem coś takiego ,Co o tym sądzicie . Dzięki Audi A4 B7 04 do 08 Błotnik prawy LX7Z Wrocław Fabryczna • OLX.pl WWW.OLX.PL 579 zł: Potrzebujesz swoją część karoserii na teraz? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Otrzymujesz POMALOWANĄ część do twojego samochodu! Zapakowaną w karton lub tekturę...
  9. Wielkie Dzięki Panie Kolego. 👍
  10. Witam Panowie . Mam pytanie czy to normalne? Pacjent to Seat ibiza 2016 r. z sytemem (start stop ) Akumulator sprzedający samochód założył nowy w Listopadze zeszłego roku ,po kilku dniach postoju ma te 12,6V Czyli nie jest źle . Z rozruchem w zimie i obecnie nie ma żadnego problemu Sprawdzałem ładowanie akumulatora i wynosi ono : Raz 14,5 a innym razem 13,9 , 13.6 i td . Dodam ze myślałem ze to regulator na alt. założyłem nowy (Bosch ) i bez zmian . Cy ten typ (start stop) tak ma ? Bo w mijej starej Audi zawsze pokazuje 14+ V dlatego postanowiłem tu zapytać fachowcó ,a wiem że tu takich mamy Błędów brak Dzięki Log-VSSZZZ6JZHR015920-143489km.txt
  11. Może to Ci pomoże ale to jest z silnika AKN . Nie znalazłem w etcr AKE tak jak opisujesz z 2000rok
  12. Jeśli sam sobie uzupełniasz czynnik to tak
  13. Sprężyny zamówione Do zamknięcia Dzięki .
  14. Ściągacz i sprzęgiełko kupione i oczekuje . Ale na razie cisza więc nie wymieniam dzięki
  15. Jeszcze nie kupowałem sprzęgiełka Na razie zamówiłem ściągacz bo mi na pewno będzie potrzebny. i myślałem pierwsze ściągnąć i zobaczyć łożysko ,może wystarczy go wymienić . Co do roboty na stole to wiadomo że komfort jest bez porównania ale wiąże się to z od ciągnięciem czynnika .Zobaczę jak dojdzie ściągacz . Dzięki Dev za wiadomość ?
  16. Witam Panowie .Jest możliwość zdemontować pod autem takie koło pasowe od sprężarki klimy ? Próbowałem i popuściłem śrubkę M6 ta co na foto widać i nic nie popuściło więc odpuściłem i postanowiłem zasięgnąć porady tu . Dodam że nigdy takiego zabiegu nie robiłem więc pytam a coś mi szmera na biegu jałowym jak zdejmę pasek to faktycznie delikatny szmer się wydobywa jak za kręcę kołem a przecież sprężarka stoi Jak by ktoś podpowiedział jak się go zdejmuje i czy coś specjalistycznego jest potrzebne? Dzięki
  17. Nie obraź się ale ta opona to śmietnik ile ona ma lat ? Cała popękana
  18. OLIVER odpowiedział(a) na fang temat w 1.9TDI
    włóż 5 bieg i sprawdź przepychając go czy kręci się wał w silniku czy nie . Jeśli tak to według mnie padł aku . Teraz aku tak padają na raz , nie pomoże ładowanie nie odpala i tyle Miałem taki przypadek z aku .. Albo rozrusznik
  19. Popatrz sobie u tego gościa . Kiedyś oferował usługi tu na forum Możesz zadzwonić do niego może pomorze w wyborze ANTPOL Andrzej Gruchot WWW.ANTPOL.COM.PL
  20. A jak byś sobie do robił sam na wzór z drugiej lampy? Odpowiedni drut i nie powinno być problemu ?
  21. Wielkie dzięki Panie kolego Pozdrawiam
  22. No oooo prawda tylko za bardzo nie ma w czym wybrać jeśli chodzi o 4 cylindry rozważam jeszcze toyotę yaris 1399 99KM tylko obawiam się blachy słabej jakości co się słyszy o toyocie Jeśli chodzi o moc to nie potrzeba jej jakiegoś potwora ? te 100-100kucy by wystarczyło Tylko się trochę obawiam tego silnika w seacie . A on ma filtr cząstek?(PDF) czy nie .nie wiesz ? Są podstawy do obaw?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.