Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na mravel temat w 2.0TDI
    No to masz problem albo kombinować i dorobić króciec ( nagwintować plastik ,otwór w pokrywie i wkręcić na kleju np. śrubę przewierconą ) by założyć tam wężyk albo pokrywa do wymiany . Nie zawracaj sobie głowy po co to jest .Tak ma być i kropka. Nie poprawiaj konstruktorów ?
  2. OLIVER odpowiedział(a) na GreenGreen temat w Audi A4 B6
    Oto ci chodzi?
  3. OLIVER odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    A niby skąd miał by się wziąć oblepiony syf ,czy rdza w plastikowym baku gdzie auto jest cały czas używane ,tankowane itp . To błędny trop. Chyba że zatankowałeś syf ON z jakiegoś kiepskiego źródła .
  4. OLIVER odpowiedział(a) na Krawiec40 temat w 2.0TDI
    jeśli oto ci chodzi to tu masz ori numer
  5. OLIVER odpowiedział(a) na adizd577 temat w 2.0TDI
    ja jak u siebie montowałem hak to miałem rozebraną komorę bagażnika i przy okazji odkręcałem ten dekielek i sprawdzałem jak się sprawy mają ? Więc dlatego wtrąciłem się ?
  6. OLIVER odpowiedział(a) na adizd577 temat w 2.0TDI
  7. Pasek raczej z tym dźwiękiem co zamieściłeś wyżej na filmiku nie ma nic wspólnego ,ale jak będziesz cokolwiek robił i sprawdzał to ja bym wymienił ten pasek na nowy
  8. Dobrze by było zrzucić pasek i posprawdzać rolki ręcznie . Na pierwszy rzut alternator a jak okaże się ok to pozostałe rolki .A co ten pasek tak błyszczy ? ile ma nalatane?
  9. No Kolego jak chcesz by auto Ci jechało jak masz dziurę we wężu . Wymieniaj go ?
  10. Może korek w zbiorniczku masz do wymiany
  11. Najpierw musisz odpowietrzyć układ chłodzenia nagrzej silnik do 90* tak by otworzył się termostat i odpowietrzył się układ chłodzenia . Potem odkręcasz zbiorniczek wyrównawczy i podwieszasz go jak najwyżej (ile się da ) potem z suwasz węża zrurki nagrzewnicy j(tak ja radzi Ci Langista ) Po odprowadzeniu powietrza z nagrzewnicy nasuwasz węża na miejsce zakładasz obejmę , przykręcasz zbiorniczek , uzupełniasz płyn i cieszysz się ciepełkiem ...? dobrze mieć kogoś do pomocy by jak z suniesz węża popuścił korek w zbiorniczku . Uwaga by się nie poparzyć gorącym płynem !!!!... Ja tak robię i nie mam żadnego problemu ...
  12. A jeszcze jedno sprawdzałeś płyn hamulcowy ? nie jest to czasem płyn hamulcowy z wysprzęglika? nie ubywa ci w zbiorniczku ? jeśli nie to na wałku sprzęgłowym jest uszczelniacz to on może być przyczyną .Ale to tylko gdybanie Jeśli to na 100% olej ze skrzyni to i tak skrzynia do demontażu wtedy będzie dokładnie widać
  13. Olej silnikowy jest czarny i możesz go porównać z olejem z miarki oleju . Olej ze skrzyni jest jaśniejszyi ma specyficzny zapach Pytasz cp może być powodem ,jeśli nie masz innych objawów to naj prawdopodobnie puścił uszczelniacz wału lub wałka
  14. OLIVER odpowiedział(a) na orzelspc temat w 1.9TDI
    mam taki zestaw do afn-a jak by co nie otwierany ?
  15. Jeszcze do tego pewnie dolny wąż zchłodnicy na termostay zimny....Niee uwierzę
  16. 059121052G - ten jest 90 stopni. Tylko ten wężyk i numer jest na powrocie A to Ty R4xx podałeś wyżej że chodzi Ci o zasilanie Następnym raze by uniknąć takiej sytuacji to proszę się zapoznać skąd do kąd idze dana rurka czy wężyk i będzie wszysko wiadomo
  17. A taki przychodzi do silnika 3.0 V6 CCWA 2010r ???
  18. Etka tak ma wyrysowane dla trzech modeli jest ten sam numer co u Ciebie tylko inna literka na końcu (B) być może tu jest ta różnica -prosta 059121055B a krzywa jak u ciebie 059121055E Nie mam innej odpowiedzi
  19. hmm trudno z fotek to lokalizować . Tu masz 1 to zasilanie 2 to powrót Może tobie będzie lepiej znaleźć o co Ci chodzi
  20. jeśli jest tak to masz ok
  21. A mi się wydaje że masz źle zamontowany Może inaczej strzałka na zaworku to kierunek ON do zbiornika z paliwem (czyli powrót do zbiornika z paliwem ) a u Ciebie chyba skierowana jest do pompy tamdem Czyż nie ? troche trudno mi powiedzieć bo fotka jest z bliska
  22. Zaworek ma być założony strzałką zgodnie z kierunkiem przepływu ON. Jak widzisz ja też mam nie ori i musiałem podciąć plastik by spinkę założyć ,ale w niczym to nie przeszkadza i działła prawidłowo
  23. według etki rocznik 2002 a 2006 to te same numery więc powinna pasować 8E9 845 501 F

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.