Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na fang temat w 1.9TDI
    No to można powiedzieć ze masz opanowane to super jeszcze wyczyścić porządnie geometrie i powinno hulać ...
  2. OLIVER odpowiedział(a) na fang temat w 1.9TDI
    Ale jak Ci wywierci wiertłem 5 to jaką tam śrubę wkręcisz ? M5? nie zrobisz gwintu po takim wiertle na śrubę M5 Trzeba wywiercić 4 . Nie wiem ja nie miałem przyjemności takiej śruby rozwiercać chyba coś ma kiepskie to wiertło W naj gorszym razie trzeba szukać muszli . na pewno ktoś będzie miał z uszkodzonej turbiny .Ale to ostateczność
  3. OLIVER odpowiedział(a) na fang temat w 1.9TDI
    ja czyściłem kiedyś papierem ściernym gradacji nie pamiętam spróbuj 100 na koniec wypoleruj drobniejszym by było gładziutko to nie idzie tak pięknie bo mało miejsca i żeliwo ale da rady . Zresztą sam zobaczysz jak spróbujesz
  4. OLIVER odpowiedział(a) na fang temat w 1.9TDI
    Nie . Jak gościu zrobi to z głową , pomału to rozwierci zerwaną śrubę i poprawi gwint i będzie ok
  5. OLIVER odpowiedział(a) na fang temat w 1.9TDI
    H mm nie ciekawie Jak nie masz odpowiednich narzędzi to lepiej zlecić to komuś kto je ma, mam na myśli wiertarkę stołową ,gwintowniki itd. takie jest moje zdanie ..
  6. a czytałeś takie wskazówki ? Złomowanie auta - jak pozbyć się samochodu krok po kroku AUTOMATOR.PL Masz samochód, którego naprawy przewyższają wartość pojazdu, a jego sprzedaż nie jest już możliwa? Najprostszą opcją jest złomowanie pojazdu. To powinno Ci wyjaśnić problem
  7. jak chcesz uniknąć biurokracji to niech to zrobi właściciel a ty odkupisz już wy złomowane Wiesz jakie dzisiaj są terminy i kolejki po urzędach Takie jest moje zdanie
  8. A sprawdzałeś skąd to za pocenie olejowe ? trzeba dokładnie sprawdzić gumowe węże między turbo a silnikiem ,na pewno gdzieś jest nieszczelność i turbo słabo ładuje .stąd ten syk i wpadanie w tryb awaryjny
  9. OLIVER odpowiedział(a) na Michałgry123 temat w 2.5TDI
    No to super że rozwiązałeś problem .. Następnym razem nim zaczniesz pisać nowy temat to popatrz w jakim dziale go piszesz ,bo obecny temat nie ma nic wspólnego s silnikiem diesla
  10. Dzięki Panie Krzysztofie
  11. Witam szanowne grono Pytam fachowców co znają się na rzeczy Pacjent to Ford fokus 2 Padł alternator do tego stopnia ze rozładowało akumulator tak ze nie dało się otworzyć drzwi z pilota -Mechanik wyjął alternator zawiózł do gościa co robi z takimi rzeczami . Po założeniu zregenerowanego altka naładowaniu akumulatora altek ładuje dobrze około 14,5V ale kontrolka ładowania nie gaśnie .Co może być przyczyną takiej sytuacji . Pytam bo chciałem pod powiedzieć córce przebywa jest w UK a wiadomo jacy tam są fachowcy
  12. jeśli jest tylko MAX nie więcej to ja bym spokojnie jeździł i obserwował czy nie rośnie stan ..
  13. zakładaj oringa tylko (50x4) taki jest w etce
  14. OLIVER odpowiedział(a) na rafal12331 temat w 2.0TDI
    Wiem ze robią takie zabiegi ale ja nie podam ci co i jak bo się tym nie interesuję ja mam aktywną chłodniczkę Poszukaj gdzieś na forum jest temat o tym ..A co z twoją chłodniczką jest nie tak?
  15. OLIVER odpowiedział(a) na rafal12331 temat w 2.0TDI
    To już się okaże po logach czy jest się do czego przyczepić czy nie . Takie jest moje zdanie a zrobisz jak uważasz .
  16. OLIVER odpowiedział(a) na rafal12331 temat w 2.0TDI
    Sorry że się wtrącę ale: Wszystko opierasz że .głowica regenerowana -odpada ,wtryski prawie nowe -odpada , oleju nie ubywa-odpada wiec co powoduje kopcenie ?skoro wszystko jest ok... A może by tak zrobić logi na zimnym i ciepłym silniku i przyjrzeć się kondycji wtrysków bo tak na oko trudno coś powiedzieć . A jest tu na forum kilka kumatych gości może coś doradza
  17. A ile pokazuje? ja bym ustawił prawidłową dawkę taką jaka ma być .jeśli to jest duża różnica to ustawić ją nastawnikiem
  18. a sprawdzałeś vag-iem nic nie pokazuje?
  19. Przemyj miejsce o które Ci chodzi i za obserwuj skąd się sączy Według mnie delikatnie puszcza olej na uszczelce pod głowicą ale dokładnie na tym foto nie widać
  20. OLIVER odpowiedział(a) na Teoleo temat w 2.0TDI
    No to super A na przyszłość pisz posty w odpowiednim dziale
  21. OLIVER odpowiedział(a) na maniek1983 temat w Audi A4 B5
    Skrzynia ze 110 KM np. EEN ma te same kołnierze przy skrzyni co stara twoja (CPC) A numeracja półosi jest taka sama w 1Z czy AFN wiec podejdzie bez problemowo Tylko te skrzynie mają trochę inne przełożenie ale to chyba dla Ciebie nie będzie problem ...
  22. OLIVER odpowiedział(a) na maniek1983 temat w Audi A4 B5
    Może nie ma dużo takich CPC skrzyń ale idzie znaleźć Allegro . OLX , szroty Albo szukać innej . Tu masz podobny temat
  23. OLIVER odpowiedział(a) na maniek1983 temat w Audi A4 B5
    A jakości oleju i jego stanu w skrzyni biegów nie zamierzasz sprawdzić? Kiedyś jak miałem b5 rozmawiałem z mechanikiem na temat skrzyń manualnych w b5 to powiedział mi ze właśnie słabym punktem tych skrzyń to jest 3 bieg Oby w twoim przypadku tak nie było
  24. tak czujnik kupiłem z linku -sprawdziłem jego oporność przed podmianą i zmieniłem w fotelu . Wszystko działa ja trzeba błędów-0 fotel grzeje aż miło sam w to nie wierzyłem ale tak jest ....
  25. OLIVER odpowiedział(a) na Smurgiel temat w 1.9TDI
    No to zrzuć pasek i odpal silnik i się dowiesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.