Treść opublikowana przez OLIVER
-
do czego to służy ?
Witam .. Może zadam banalne pytanie ale nie wiem, do czego to służy ta czerwona dźwigienka w B7 ? Za info b. dziękuję ?
-
Intercooler
-
Jaka Lambda
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
Tomku masz racje ale nie do końca ,bo kabelek chyba nie jest zblokowany Program z kabelkiem zainstalowałem na XP i działa mi ale ja go chciałem sobie również zainstalować na nowszy laptop W- 10 gdzie trzyma mi bateria a tu zonk ... Trudno, trzeba się cieszyć tym co się ma .. Dzięki Panowie za czas i porady
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
dzięki Damian za pomoc , spróbuję jeszcze raz jak piszesz ...
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
Mam dokładnie takie same usb jak masz ty jeden niebieski , drugi czarny i nigdzie nie działa ..
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
Damian mnie to nic nie mówi bo ja w te klocki to słaby jestem o co tu chodzi ?
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
Tomek dzięki za propozycję ale wiesz dobrze jak jest ze zwrotami na odległość dzisiaj . program mi działa na XP-ku ale w komie siedzi mi bateria i jest to stary komp . A czy ten twój program spasił by pod mój interfejs ? :-)) ?
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
No i tu jest cały problem bo mam wersję 64 bit . a takiego sterownika raczej nie mam bo to jest 32 bity tak ?
-
Nie działa VCDS na Win 10 64 bit
Witam .. Panowie mam problem i zarazem pytanie Nabyłem sobie taki wag i chciałem go zainstalować na windowc-10 i okazało sie ze program zainstalowałem ale kabelka nie mogę zainstalować ... Problem ze sterownikiem usb . Sterowniki w kompie są najnowsze ( z aktualizowane ) Pytałem goscia co to sprzedaje mówi ze niektóre wersje W-10 mogą występować problemy z instalacją kabelka . żebym zainstalował na . np. w-7 ... Czy to jest tak jak mi powiedział ? Czy ma ktoś taki program na W 10 i mu hula? Oto link do programu który mam https://www.olx.pl/oferta/interfejs-vcds-hex-can-v2-18-9-pl-gratis-wow-5-00-8-oraz-kodowania-CID5-IDqKF6T.html Jakieś rady w tym temacie
-
Po wymianie aku . nie dzuiała pilot
Dzięki Panowie za podpowiedź Udało się Działają piloty musiałem z każdym osobno tak postąpić : Zapłon -przycisk zamykanie - po chwili przycisk otwieranie -wyłączyłem zapłon i pilot działa jak powinien ...? Super dzięki ...Pozdrawiam ...
-
Po wymianie aku . nie dzuiała pilot
Witam grono znawców tematu i prosił bym o info ... Proszę również o wyrozumiałość gdyż w B5 takich problemów nie miałem nigdy a Nowego vaga by obsłużył B7 jeszcze się nie dorobiłam ..:-))) Pacjent to B7 (2006 r ) Wymieniłem akumulator i po wymianie mam takie problemy ... 1 Po włączeniu zapłonu na desce świeci mi cały czas kontrolka ESP ,przed wymianą gasła po chwili dodam ze autem jeszcze nie jeździłem po wymianie aku . czy to normalne? 2 Nie zamyka drzwi z pilota . manualnie kluczykiem zamyka wszystkie drzwi i otwiera po za tym raczej wszystko działa . Jest na to jakiś sposób ? Z góry B dziękuję ...
-
Poziom oleju na bagnecie
Dzięki dor_v8 za foto i Dzięki piotrsob1 Miałeś racje Po zobaczeniu foto wziąłem i przesunąłem na chama ten kawałek plastiku ( MAX )do tej kulki i teraz wygląda tak jak u dor_v8 dzięki Panowie do zamknięcia
-
Poziom oleju na bagnecie
No to napisz jaki stan oleju utrzymujesz i Czy mam racje miałem za duzo oleju?
-
Poziom oleju na bagnecie
Bagnet posiada oznaczenia max- min takie jak na foto u góry...zaznaczone na czerwono Natomiast oznaczenie czarne z napisem "tyle miał " to stan oleju jaki miał . I tu cały problem leży Czy miał stan Ok Czy był za duzy ..Ja twierdzę ze za duzy Tylko chciałem się upewnić u innych posiadaczy 2,0 tdi z takim bagnetem . A silnik to BRE
-
Poziom oleju na bagnecie
No właśnie mam tak oznaczony bagnet jak wyżej na foto (oznaczenie czerwone ) a miałem stan oleju aż po oznaczenie czarne (tyle miał ) olej wymieniał jakiś mechanik poprzedniego właściciela Dlatego pytam tu bo koledzy na forum też mają B7 2,0 z takimi bagnetami i chciałbym się upewnić czy mam rację i było dużo za dużo oleju (0,75l )czy też jestem w błędzie i był dobry stan
-
Poziom oleju na bagnecie
Jednak chyba nie jest zepsuty żadna część : ani dolna ,ani górna nic się nie przesunie (próbowałem ) Natomiast na bagnecie mam oznaczenia takie jak po nizej na foto i moim zdanie powinno być max oleju do wysokości zaznaczone na czerwono .. A ja miałem do wysokości zaznaczone na czarno.. Dlatego założyłem ten temat by się upewnić ile ma być oleju MAX i by nie jeździć z za dużym stanem oleju . I co Wy na to ?
-
Poziom oleju na bagnecie
Dzięki Może ktoś to potwierdzi ? A może ma ktoś instrukcję obsługi i zaglądnie jak tam pisze
-
Poziom oleju na bagnecie
Witam Panowie Jaki poziom utrzymujecie oleju na bagnecie tego typu Czy zaznaczona linia czerwona na bagnecie to jest max ?
-
B5 JAKA to tarcza?
-
Ogrzewanie w samochodzie
odkręć zbiorniczek wyrównawczy zalej go do stanu i podnieś jak najwyżej i podwiesić go a potem spróbuj odpowietrzać powinno lecieć otworkiem bez problemu . Potem odpal i zobacz czy grzeje ...powinno grzać ..
-
Czujnik poziomu oleju BFB - prośba o numer
-
Tranzystor TESLA
A tak z ciekawości napisałem maila do nich ze szukam tranzystora o podanej mocy co wyżej i dostałem odpowiedź dokładnie taką samą że to jest to czego szukam .... https://www.piekarz.pl/pl/?item=51605 Z tego by wynikało ze pierwsza wartość jest najważniejsza... w moim przypadku " Tesla KD 502
-
[B5 1.9 TDI PD AJM] Kontrolka oleju
Parę kilometrów w przód na starym oleju a zakładam ze wymieniasz go co 10000 tyś .km. nie ma znaczenia pierw sprawdź sobie manometrem ciśnienie czy wszystko jest ok , czy wystarczy wymiana czujnika bo być może trzeba będzie coś więcej zrobić i wtedy dopiero zalejesz nowym olejem ... Przecież ciśnienie oleju to nie błaha sprawa i chyba bez upewnienia się co do przyczyny nie zamierzasz jeździć dalej ... Taka jest moja rada