Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na elder0395 temat w Audi A4 B5
    albo ten żarniki mają metalowe kołnierze Ja taki używam też mam 99r i smiga bez problemu już kilka lat ...Żadnych błędów nie ma ... te przetwornice nie są z Can-busem Ale czy nasze roczniki tego wymagają? Nie sądzę Czy masz kontrolkę spalonej żarówki ? Jeśli tak to szukaj z Can-busem https://vertex24.pl/zestaw-slim-h7m-4300k-xenon-kit-type-slim-h7m-430,3,2190,226
  2. OLIVER odpowiedział(a) na elder0395 temat w Audi A4 B5
    Do Twojego proponuję coś takiego Przetwornice można zamontować pod lampami tak jak ori https://vertex24.pl/zestaw-slim-h7-4300k-xenon-kit-type-slim-h7-4300,3,2190,324
  3. OLIVER odpowiedział(a) na Kacperos8 temat w 1.9TDI
    A to spalanie 12 l to masz od początku nabycia ? czy to się pojawiło od jakiegoś czasu bo z tego co piszesz to bardzo dziwna sprawa i spalanie szok
  4. No tak czasami producenci zakładają wiele kolanek itp. by to ładnie pasowało i wyglądało a zbiegiem lat to robi się problemem w szczelności bo wszystko traci swoje parametry elastyczności. No cóż musisz po kombinować by było ok...
  5. OLIVER odpowiedział(a) na Kacperos8 temat w 1.9TDI
    Hm tak czytam i myślę sobie ...12L /100km włosy sie jeżą . A w ASO podałeś im problem spalania (12l ) czy tak tylko byłeś po sprawdzać czy wszystko ok? No i co Ci odpowiedzieli ? Jaki styl jazdy prowadzisz ? Masz czipa ?Moze dużo jeździsz na niskich biegach bocznymi drogami Nie dymi Ci jak mu depniesz ?
  6. Zrób najpierw jeden obrót i zaloguj powinno wystarczyć ..bo dwa może być za dużo ,zawsze możesz to powtórzyć gdyby okazało sie za mało
  7. Moim zdaniem jak uporasz się z mocnym przeładowaniem turba to i logi przepływki powinny sie poprawić .Zobacz ze przepływka szaleje w zakresie obrotów mocnego przeładowania turba Takie jest moje zdanie na ten temat ...
  8. Jak odkręcisz kontrę to najprościej jest okręcić gruszką w lewo jeden obrót zakładasz gruszke na miejsce zakręcasz ją zakręcasz kontrę i po sprawie ..logujesz i patrzysz jaki jest efekt ..a powinien być jak wystarczy to ok a jak za mało czy za duzu ..to mała korekta Masz racje ..troche wyzej nie dokładnie opisałem bo to nie śruba rzymska przecież ..ale jak pisałem Odkręcasz kontrę - odkręcasz gruszkę -podciągasz gruszkę do góry tak by szpilki nie trzymały w otworach -dla pewności można złapać za tego motylka np kombinerkami i okręcasz gruszką w lewo -i wydłużasz sztangę ....po tym kontrujesz i składasz zakręcasz gruchę i po robocie ...Tak miało to być ...
  9. Nie wiem Jak u Ciebie jest tam z miejscem u mnie nie ma problemu ...odkręcasz kontrę 10 kluczem na sztandze i robisz tym motylkiem obrót (TYLKO W DOBRĄ STRONĘ ) kontrujesz i gotowe jest ciasnawo ale da radę Dla pomocy ja trzeba można odkręcić gruszkę ( od spodu dwie śrubki M6 )tylko ostrożnie bo może nakrętka spaść w dół
  10. Sorry ... No turbina wstaje nie źle ale dalej przeładowuje i to sporo ...A jak byś spróbował o jeden obrót wydłużyć sztangę i sprawdził jaki będzie efekt ? Zawsze możesz wrócić do pierwotnego ustawienia ... trochę gimnastyki jest ale da rady
  11. wstaw normalne logi a nie wykresy
  12. do AFN powinien być altek 120 A oczywiście że masz za słaby
  13. http://vaglogi.pl/log-003_r5Z6uQo.html http://vaglogi.pl/log-011_c509dh.html Przepływka tnie dawkę spróbuj przeczyścić samemu lub podmień na próbę od kolegi
  14. Troche ma duze wskazania ale ja bym się bardziej czepiał turba jak sztanga chodzi dobrze to albo jest za krótka albo pierścień odwrotnie założony takie jest moje zdanie ...
  15. To nie wiem jak twierdzisz ze dobrze masz poskładane to nie wiem sztanga za bardzo skręcona ? Nic mi nie przychodzi innego do głowy ..Moze ktoś coś podpowie Ci ..
  16. OLIVER odpowiedział(a) na hasahad temat w 1.9TDI
    Kup komplet INA Pasek moze być Conti ,Gates pompa Hepu i będzie dobrze a cenowo duzo mniej
  17. Już były tu takie przypadki na forum po czyszczeniu turbo waliło na maksa i była to przyczyna odwrotnie założonego pierścienia Tak da się odwrotnie założyć. Ale ja nie wiem to ty składałeś ... a jak przed czyszczeniem pompowało też tyle?
  18. A dobrze założyłeś pierścień Nie odwrotnie bo by się zgadzało ...
  19. a przy turbo nic nie było grzebane ? Sprawdzałeś jak chodzi sztanga?
  20. tu masz http://vaglogi.pl/log-003_50Xm605.html http://vaglogi.pl/log-003_011_PW5dY.html posprawdzaj wężyki czy wszystko jest tak jak powinno Turbo wali na maksa przeładowuje
  21. Ubytek płynu ma wspólne z ścieralnością klocków lub nieszczelnością układu hamulcowego bądź sprzęgła .Powinieneś zlokalizować ten wyciek bo raczej taki problem jest u Ciebie i to naprawić
  22. Hmmm no to Ci zostało kupić ori ....Przynajmniej ja bym tak zrobił i nie kombinował ,,Ale decyzja nalezy do Ciebie
  23. A raczej nie .Bo według etki to AJM ma jeden numer tej rury...a inne silniki mają już inne
  24. To Ci zostało ASO jak nie ma nigdzie zamiennika ....
  25. Kolego ale nie napisałeś o którą pompkę Cui chodzi czy mycie reflektorów czy mycie szyb Według etki foto 1 to mycie reflektorów 8 uszczelka a 11 pompka foto 2 mycie szyb 4 uszczelka a 6 pompka nie ma jednej podwójnej pompki ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.