Treść opublikowana przez OLIVER
-
jaki xenon hid
albo ten żarniki mają metalowe kołnierze Ja taki używam też mam 99r i smiga bez problemu już kilka lat ...Żadnych błędów nie ma ... te przetwornice nie są z Can-busem Ale czy nasze roczniki tego wymagają? Nie sądzę Czy masz kontrolkę spalonej żarówki ? Jeśli tak to szukaj z Can-busem https://vertex24.pl/zestaw-slim-h7m-4300k-xenon-kit-type-slim-h7m-430,3,2190,226
-
jaki xenon hid
Do Twojego proponuję coś takiego Przetwornice można zamontować pod lampami tak jak ori https://vertex24.pl/zestaw-slim-h7-4300k-xenon-kit-type-slim-h7-4300,3,2190,324
-
Ogromne spalanie auta!
A to spalanie 12 l to masz od początku nabycia ? czy to się pojawiło od jakiegoś czasu bo z tego co piszesz to bardzo dziwna sprawa i spalanie szok
-
Uszczelka pompki spryskiwacza.
No tak czasami producenci zakładają wiele kolanek itp. by to ładnie pasowało i wyglądało a zbiegiem lat to robi się problemem w szczelności bo wszystko traci swoje parametry elastyczności. No cóż musisz po kombinować by było ok...
-
Ogromne spalanie auta!
Hm tak czytam i myślę sobie ...12L /100km włosy sie jeżą . A w ASO podałeś im problem spalania (12l ) czy tak tylko byłeś po sprawdzać czy wszystko ok? No i co Ci odpowiedzieli ? Jaki styl jazdy prowadzisz ? Masz czipa ?Moze dużo jeździsz na niskich biegach bocznymi drogami Nie dymi Ci jak mu depniesz ?
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
Zrób najpierw jeden obrót i zaloguj powinno wystarczyć ..bo dwa może być za dużo ,zawsze możesz to powtórzyć gdyby okazało sie za mało
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
Moim zdaniem jak uporasz się z mocnym przeładowaniem turba to i logi przepływki powinny sie poprawić .Zobacz ze przepływka szaleje w zakresie obrotów mocnego przeładowania turba Takie jest moje zdanie na ten temat ...
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
Jak odkręcisz kontrę to najprościej jest okręcić gruszką w lewo jeden obrót zakładasz gruszke na miejsce zakręcasz ją zakręcasz kontrę i po sprawie ..logujesz i patrzysz jaki jest efekt ..a powinien być jak wystarczy to ok a jak za mało czy za duzu ..to mała korekta Masz racje ..troche wyzej nie dokładnie opisałem bo to nie śruba rzymska przecież ..ale jak pisałem Odkręcasz kontrę - odkręcasz gruszkę -podciągasz gruszkę do góry tak by szpilki nie trzymały w otworach -dla pewności można złapać za tego motylka np kombinerkami i okręcasz gruszką w lewo -i wydłużasz sztangę ....po tym kontrujesz i składasz zakręcasz gruchę i po robocie ...Tak miało to być ...
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
Nie wiem Jak u Ciebie jest tam z miejscem u mnie nie ma problemu ...odkręcasz kontrę 10 kluczem na sztandze i robisz tym motylkiem obrót (TYLKO W DOBRĄ STRONĘ ) kontrujesz i gotowe jest ciasnawo ale da radę Dla pomocy ja trzeba można odkręcić gruszkę ( od spodu dwie śrubki M6 )tylko ostrożnie bo może nakrętka spaść w dół
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
Sorry ... No turbina wstaje nie źle ale dalej przeładowuje i to sporo ...A jak byś spróbował o jeden obrót wydłużyć sztangę i sprawdził jaki będzie efekt ? Zawsze możesz wrócić do pierwotnego ustawienia ... trochę gimnastyki jest ale da rady
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
wstaw normalne logi a nie wykresy
-
Alternator - głosny pod obciązeniem
do AFN powinien być altek 120 A oczywiście że masz za słaby
-
Analiza logów 1.9 ahu
http://vaglogi.pl/log-003_r5Z6uQo.html http://vaglogi.pl/log-011_c509dh.html Przepływka tnie dawkę spróbuj przeczyścić samemu lub podmień na próbę od kolegi
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
Troche ma duze wskazania ale ja bym się bardziej czepiał turba jak sztanga chodzi dobrze to albo jest za krótka albo pierścień odwrotnie założony takie jest moje zdanie ...
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
To nie wiem jak twierdzisz ze dobrze masz poskładane to nie wiem sztanga za bardzo skręcona ? Nic mi nie przychodzi innego do głowy ..Moze ktoś coś podpowie Ci ..
-
Wymiana rozrzadu
Kup komplet INA Pasek moze być Conti ,Gates pompa Hepu i będzie dobrze a cenowo duzo mniej
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
Już były tu takie przypadki na forum po czyszczeniu turbo waliło na maksa i była to przyczyna odwrotnie założonego pierścienia Tak da się odwrotnie założyć. Ale ja nie wiem to ty składałeś ... a jak przed czyszczeniem pompowało też tyle?
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
A dobrze założyłeś pierścień Nie odwrotnie bo by się zgadzało ...
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
a przy turbo nic nie było grzebane ? Sprawdzałeś jak chodzi sztanga?
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
tu masz http://vaglogi.pl/log-003_50Xm605.html http://vaglogi.pl/log-003_011_PW5dY.html posprawdzaj wężyki czy wszystko jest tak jak powinno Turbo wali na maksa przeładowuje
-
[Ajm]Dziwne zachowanie sprzegla
Ubytek płynu ma wspólne z ścieralnością klocków lub nieszczelnością układu hamulcowego bądź sprzęgła .Powinieneś zlokalizować ten wyciek bo raczej taki problem jest u Ciebie i to naprawić
-
króciec wody z tyłu silnika 1.6 adp
Hmmm no to Ci zostało kupić ori ....Przynajmniej ja bym tak zrobił i nie kombinował ,,Ale decyzja nalezy do Ciebie
-
AJM belka przednia - rura intercoolera
-
króciec wody z tyłu silnika 1.6 adp
To Ci zostało ASO jak nie ma nigdzie zamiennika ....
-
Uszczelka pompki spryskiwacza.
Kolego ale nie napisałeś o którą pompkę Cui chodzi czy mycie reflektorów czy mycie szyb Według etki foto 1 to mycie reflektorów 8 uszczelka a 11 pompka foto 2 mycie szyb 4 uszczelka a 6 pompka nie ma jednej podwójnej pompki ...