Treść opublikowana przez OLIVER
-
Ogrzewanie powyżej 2k obrotów
Dokładnie potwierdzam słabą drożność nagrzewnicy sprawdź jeszcze czy węże dochodzące do nagrzewnicy są gorące...jeśli tak to na bank nagrzewnica do wymiany ...Przerabiałem to w golfie , płukałem woda. Woda przelatywała pięknie przez nią a ciepła nie dawała po wymianie nagrzewnicy ciepło wróciło
-
[A4 B5 AFN] Po wymianie turbiny kopci na niebiesko
Masz ok tak ma być dopiero jak dobrze zassiesz od strony turbiny i ograniczysz (albo najlepiej zamknij je ręką ) doloty z silnika to ci się zamknie całkiem i wtedy będziesz wiedział czy membrana jest dobra
-
Numery silniczkow reg. wysokości lamp polift H7 i Xenon
Lampa zwykła H7 ---1J0941295 B xenon ---8E0941293 A Czy są zamienne tego nie wiem
-
Śruby mocujące Reflektory lift przód
-
Uszczelka chłodniczki oleju 1.9 TDI AFN
-
Logi Dynamiczne
Według mnie turbo późno wstaje Jaka dawka paliwa? katalizator jest?
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
Który to pin to ja Ci nie powiem moze ktoś inny zna odpowiedź Ale jesli masz taką sytuację jak opisujesz to na bank wypalony styk w kostce stacyjki ...Miernik Ci pokazał 12V bo minimalne przejście natężenia jest ale jak już podepniesz żarówkę czy cewkę od rozrusznika to już prąd zanika bo styki są wypalone bądź zaśniedziane Taka jest moja diagnoza
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
Czyli brak napiecia (12V ) na tym cienkim przewodzie przy rozruszniku ..Tak ...? Jesli chodzi o kostkę stacyjki tego się nie regeneruje tylko wymienia na nową ... A tak to wygląda http://www.megafura.pl/audi-a4-b5-99-01-kostka-stacyjki.html
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
Szukaj od strony pasażera u dołu silnika na połączeniu silnik- skrzynia A jaki jest lepszy dostęp czy z dołu czy z gory to trudno powiedzieć bo masz 2,5 l a ja 1,9 ale chyba od dołu ...
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
jest to do sprawdzenia ale kiepski tam dostęp jest przy rozruszniku ściągnij cienki przewód od rozrusznika i załóż na niego miernik lub żarówkę (oczko ) i do stacyjki ,palisz i już wiesz jak na końcu przewodu jest 12 V to wiadomo kostka -stacyjka ok . zostaje do sprawdzenia rozrusznik Moze szczotki się kończą lub się zawiesiły, moze automat . Tu już raczej tak na szybko tego nie ogarniesz ...To tyle ja ...Moze ktoś coś doda ... A jak brak napięcia na cienkim przewodzie to wiadomo kostka przy stacyjce kaput
-
Przednie zawieszenie silnika 1.8T AJL
-
Numer sondy lambda 1.8 ARG audi a4 b5 1999r.
hmmmm Ciekawe według opisu pasuje do twojego modelu i zgadza sie z numerem ori . Nie wiem Co Ci poradzić ..czy sonda uszkodzona czy instalacja nie domaga ...
-
Numer sondy lambda 1.8 ARG audi a4 b5 1999r.
- Oring ośki ręcznego
zadzwoń do kolegi :dev" ma numer w profilu .i poproś go o informację .Na pewno Ci poda rozmiar Bo kto jak to ale On na pewno to wie ...- Witam audi a 4 b 5 1,9 tdi 116 ajm 2000 r,,
Ja raczej obstawiam synchronizator 3 biegu ...Obym sie mylił ...- Wyciek z przewodu chodniczki oleju
- Wąż odmy
Chłopie Przeczytaj sobie swojego pierwszego posta o co Ty prosisz .Nawet zaznaczyłeś strzałką A o króćcu to wspomniałeś że Ci powiedzieli w ASO . I dobrze Ci powiedzieli bo tam jest króciec do którego ten przewód odpowietrzający wchodzi . pokazuje to etka . Powiem Tak , jeszcze mi się nie zdarzyło by część zakupiona na podstawie numeru z etki (rocznik ,kod silnika itd,) nie pasowała do danego modelu , Jak to Ty opisałeś wyżej . Ja nie filozofuje jak to nazwałeś ,chciałem pomóc i to pomóc z głową ale jak widzę Ty tego nie lubisz .Patrząc na twój profil Jesteś trzy dni z podróżą na forum a zachowujesz się jak ..nie będe pisał kto- Wąż odmy
Chłopie ..Wyluzuj Chcesz konkretnej i rzetelnej pomocy to udziel wyczerpującej informacji co do rocznika -kodu silnika i td.. Te dane są potrzebne do konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie Zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał a prosisz się o numer części ...Powiem Ci tylko tyle że nie umiesz szukać jesli masz etkę bo dla silnika BPW jest numer przewodu odpowietrzającego I tego oznaczenia (BPW )właśnie mi brakowało by Ci podać odpowiedni numer ..Ale swoim zachowanie na niego nie zasługujesz ode mnie i szukaj sobie dalej...- 1.8T Sonda Lambda
- Wąż odmy
Kolego!!! A na jakiej podstawie chcesz uzyskać pomoc ? na podstawie fotki ? bo ani profil ani post nic mi nie mówi poza tym ze masz B7- Tylna osłona fotela
- Tylna osłona fotela
Etka podaje dla Twojego rocznika numery : 8T0 881 969 B , C , D w zależności od modelu- [A4 B5 AFN] Po wymianie turbiny kopci na niebiesko
No właśnie i tu ja bym odmę wykluczył bo skoro muszla czysta i sucha to odma jest sprawna I jeśli spala olej to nie z dolotu No ale zobaczymy i czekamy na efekt- Problem z temperaturą cieczy
A masz kabel i vag ? to sprawdź czujnik na vagu czy dla ECU podaje takie same wartości co na pulpit jeśli różnica jest spora to czujnik do wymiany 1-3 *C różnicy to jest ok- Problem z temperaturą cieczy
A czujnik masz ori z ASO ? czy zamiennik bo z zamiennikami różnie bywa ,trudno trafić na dobry ... co do koloru to kiedyś były niebieskie a obecnie nawet etka podaje kolor zielony Termostat piszesz że masz ok a sprawdzałeś go w jakiej temperaturze Ci otwiera (87 *) ? czujnik można sprawdzić rezystencję Być może w dużych temperaturach spada mu za bardzo i dlatego szaleje - Oring ośki ręcznego