Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. przeczyść przepływkę albo podmień na próbę od kolegi i zobaczysz czy będzie poprawa bo tnie dawkę
  2. OLIVER odpowiedział(a) na M@teo temat w 1.9TDI
    Przecież Ci pisze na tym co to jest ...czip box do podniesienia mocy ..gotowiec tak zwany
  3. OLIVER odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    Myślę ze za 300 zł za robotę to wymienisz ..to że paski są ok wizualnie to nie szkodzi rozrząd powinno się wymienić cp 5-6 lat lub 60 000 tyś km. można trochę te dane przedłużyć ale rozsądnie ...Takie jest moje zdanie..
  4. OLIVER odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    Kolego...nowy rozrząd to koszt około 350-400 zł z pompą Można taniej dostać ale to już zależy co i gdzie kupujesz... .Jeśli nie jesteś pewien ile masz na rozrządzie to wymieniaj na nowy bo nikt Ci nie powie na podstawie foto w jakim jest stanie ...A będziesz spał spokojnie przez nastepne pare lat ....
  5. OLIVER odpowiedział(a) na beretta temat w Audi A4 B5
    Proponuję spuścić olej ze skrzyni i go oglądnąć pod kątem opiłków .Jeśli coś jest w skrzyni nie tak to powinny być w oleju ślady opiłków ,jesli zaś olej jest czysty to proponuje uwagę skupić na łożyskach kół . Miałem podobny przypadek buczenie zaczynało sie od około 60km./h w górę na każdym biegu Byłem niemal pewny 100% że pada skrzynia (mechanizm różnicowy ) a okazało sie łożysko koła .Nawet mechanicy nie potrafili postawić poprawnej diagnozy gdy zabrałem ich na przejażdżkę , Auto na podnośniku, łożysko nie dawało nic po sobie poznać ze siada , nie grzało sie , w zakrętach nie zmieniało natężenia buczenia a jednak było winowajcą .Tak ze zacznij od najtańszych rzeczy nim obstawisz skrzynię ....
  6. ta Sprawdź jeszcze czujnik vagiem czy nie świruje Jakie wartości pokazuje na blacie a jakie przekazuje do ecu czy są takie same jesli tak to wtedy szukaj winowajcy w termostacie czy w pompie Nie wypisuj Kolego bzdur Sprawny termostat otwiera się przy 87*C to jak w tym przypadku 90* moze być dolny wąż zimny jak już obieg duży jest otwarty
  7. OLIVER odpowiedział(a) na Linger temat w 1.9TDI
    Kolego ..z tego filmiku wynika ze sztanga Ci pracuje ale obrotu biegu jałowego o ile dobrze zobaczyłem ponad 1400 to coś nie normalnego Silnik był nagrzany do minimum 80*C ? Najlepiej zrobić komplet logów i zamieścić je w odpowiednim dziale i koledzy wypowiedzą się co do motorowni A Tak na początek wężyki podcisnienia są wszystkie ok?
  8. Powiem Tak Nie napisałeś jakie Audi masz EU czu UK Ale... Według etki to szybu w audi A4 B5 przednie w drzwiach mają te same numery nie zależnie od pojemności czy rocznika W EU numer szuby przód 8D0 845 201 lewy przód odcień zielony 8D0 845 202 Prawy przód odcień zielony Może to Ci pomoże
  9. tu masz tego loba http://vaglog.pl/log-011_010_009_w462d3.html Turbo na stół i porządnie wyczyścić . Pewnie jeszcze masz oryginalnego kata a on pomaga zawalić turbo
  10. Mowa o łożysku ...A ja mam nadzieje że wymieniasz obydwa w kole ... Łożysko jak już wyje to jest do wymiany raczej przypaliło sie. Kup sobie SKF lub FAG czy jakie tam uważasz za dobre wymień je należycie i powinno hulać ... Po 100km to nawet z niższej półki nie powinno się poddać ...Coś było nie tak albo montaż albo za mocno dociagniete ...
  11. Tak na prawdę nie za bardzo wiadomo w czym leży problem . Jesteś pewien że to to łozysko buczy? Jeśli tak to : Jakiej marki łozysko ..jesli półka górna to montaż łozyska raczej nieprawidłowy obstawiam ze za mocno było skręcone i się przegrzało to można zobaczyć jak zdemontujesz łozysko jaki kolor mają bieżnie i rolki łozysko te dokręca się tak by luzu nie nyło a podkładka pod nakrętką dała się pod naciskiem przesunąć
  12. Kolego ...Po pierwsze to uzupełnij sobie profil A o które przełączniki Ci chodzi pasowało by napisać wszystkie? ..jeśli od strony kierowcy to wybieraj ...
  13. Tak pierwszy wąż od chłodnicy powietrza do rury plastikowej AJM to ten numer
  14. OLIVER odpowiedział(a) na sltcz temat w Audi A4 B5
    Bo słabo szukałes co prawda aukcja zakończona ale zawsze mozna do gościa zadzwonić czy ma Nowa w aso to ponad 600 zł http://allegro.pl/audi-a4-b5-przelacznik-zespolony-4d0953513p-i6769291396.html#thumb/6 Tu.. https://omoto.pl/przelacznik-wycieraczek-audi-a4-b5-4d0953513p-1489306450759.html
  15. OLIVER odpowiedział(a) na sltcz temat w Audi A4 B5
    Ja tyle znalazłem dla Twojego rocznika i jest to zupełnie inny numer niż podajesz
  16. Jeśli o te chodzi to proszę ..Oczywiscie ze są wymienialne Nakrętki dokręca się je z odpowiednią siłą N
  17. OLIVER odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    Jak byś popatrzył wyzej na foto z etki (pozycja 2 )lub przeczytał mój drugi post to byż jjuż wiedział wszysko
  18. OLIVER odpowiedział(a) na NervaR temat w 1.9TDI
    takie same to bym nie powiedział .Gdyby tak było występowały by pod jednym numerem a osłona była by osobno ... Jesli kupiłeś takie z takimi numerami to masz ksiązkowe poduszki lewa z literką J Prawa z M
  19. t to prawda też trzeba jeśli są ori śruby szesciokatne i na imbus to one są twarde i nie powinno być z nimi problemu dobra nasadka 10 długie przedłużki i bez problemu z pod auta da rade Kol "wesz 82 "dobrze pisze ...
  20. Ja nic nie wymieniałem na nowe...wszystkie uszczelki siadły z powrotem i jest ok przewód olejowy (rurkę ) odkręcasz tylko przy turbo oleju niewiele spłynie nic nie trzeba zatykać ..Natomiast po czyszczeniu jak już masz wszystko po skręcane przed zakręceniem rurki olejowej dobrze jest wstrzyknąć strzykawką pare cm oleju do turbiny ..Celem by po odpaleniu było smarowanie nim dostanie ciśnienia Dobre klucze zgrabne rączki troche sprytu i jest to do opanowania . ale.....niespodzianki mogą być tego nie przewidzisz ....
  21. Tak ..Dokładnie to te ustawienia sztangi ...
  22. Możesz spróbować pod auto i coś długiego opierasz o dźwignie i podnosisz do góry do oporu i opuszczasz .Można odkręcić gruszkę od spodu dwie śrubki M 6 i łapiesz za gruchę i podnosisz do oporu i opuszczasz ,ale gwarancji nie ma ze bedzie ok ...spróbować zawsze mozna ... Jak nie pomoze nic to turbo na stół Ustawień na gruszce nie ruszaj .
  23. OLIVER odpowiedział(a) na pionieeek temat w 1.9TDI
    Spróbuj odpowietrzyć sprzęgło moze pomóc a nie zaszkodzi ,.być może ze się przypowietrzyło i wysprzęglik nie pracuje tak jak powinien ...
  24. OLIVER odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    No to już będziesz miał wymieniony prawie cały układ odpowietrzania silnika i powinno wszystko grać ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.